Hotel Beach Salt Lake

Hodnotenie: 3/5

Bulharsko, Pomorie, Pomorie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 97 957

Poloha

Moderný hotelový komplex je situovaný v obľúbenej starej časti známeho letoviska Pomorie, len 100 m od krásnej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v blízkosti ubytovania (obchodíky, reštaurácie, bary, diskotéky, kaviarne, turistické atrakcie, vodné športy na pláži, požičovne automobilov a motocyklov). Transfer z medzinárodného letiska Burgas trvá 15 minút.

Vybavenie

Novo zrekonštruovaný aparthotel ponúka ubytovanie v päťposchodovej budove s výhľadom na čulý ruch známeho letoviska. Klientom je k dispozícii malá recepcia s lobby barom, WiFi pripojenie (v lobby zdarma), výťahy, úschovňa batožiny a parkovisko.

Ubytovanie

Vkusne zariadená štúdiá pre 2 až 4 osoby (jedna miestnosť s dvoma lôžkami a rozkladacím gaučom) a priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 6 osôb (spálňa s dvoma lôžkami, obývačka s rozkladacím gaučom a rozkladacím kreslom) sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta , fén), telefónom, rádiom, satelitný TV, klimatizáciou, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, elektrický varič) a balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok).

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo si objednať polpenziu (raňajky a večere podávané formou bufetu) v neďalekom hoteli Sunny Bay.

Služby

Príjemný aparthotel si získava svojich hostí možnosťou vlastného varenia, príjemnou pohostinnú atmosférou aj polohou v blízkosti centra letoviska. Okolie hotela ponúka veľa možností k prežitiu príjemnej relaxačné či aktívnej dovolenky (lunapark, reštaurácie, bary, športoviská, kaviarne, diskotéky, vodné športy na pláži, pláž s liečivým bahnom, masážny salón).

Služby za poplatek

Polpenzia, detská postieľka, lehátka a slnečníky na pláži, vodné športy na pláži.

Pláž

Pekná, dlhá piesková pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora a pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, kite surfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch) sa nachádza 100 m od hotela. Klientom sú k dispozícii sprchy, služby plážových snack barov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok). Známa Čierna pláž s liečivým bahnom a pieskom je vzdialená 1,5 km.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 10 °C v noci 8 °C

 • Teplota vody 12 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 10 °C v noci 8 °C

 • Piatok 9 °C v noci 4 °C

 • Sobota 5 °C v noci 2 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December