Dovolená byla celkově moc příjemná, resort jako takový je opravdu plný vyžití hlavně pro děti. Nejvíc si ho užijí děti 4+, my měli menší a tak nebylo např. možné je nechat v dětském koutku, ale zase nebyl problém aktivity trávit s nimi. Musím vyzvednout práci místních animátorů, byli fakt skvělí a kdo má rád organizovanou zábavu, opravdu si užije. Na nás toho ruchu bylo trochu moc, příště bychom volili asi klidnější místo. Např. sobotní večery s živou hudbou asi do půl jedenácté rušily spaní. Připomínka je k umístění pokojů, vzhledem k neustálým i večerním aktivitám je celkem nemožné min do 22hod mít klid, ale to zas řeší jen rodiny s dětmi. Co mě opravdu trápilo bylo, že hotel není celkově nekuřácký, takže cigarety byly cítit u dětských bazénů, na balkoně a všude.
PlážPláž byla trošku mínusem. Zdá se, jako by ji teprve upravovali a tak byla plná kořenů a rostlin a ne nijak prostorná. Také se často objevovaly řasy. které na pláži v neplacené části zůstávaly. Nebyl ale problém zajít na jiné pláže v relativní blízkosti hotelu.
StravaKlasická jako už dnes asi ve všech lepších hotelích, hodně zeleniny, saláty, ovoce, gril, hotová jídla apod. Jednou za týden Bulharský večer, ale jinak žádné bulharské speciality. V rámci all inclusive množství doplňkových stánků s pizzou, koblížky, zmrzlinou... pití dostupné na více místech rozlehlého areálu. Chybělo mi mimo hlavní jídla více ovoce a možností stravování pro děti. Když jsem si ale něco málo odnesla z jídelny, nebyl to problém.
UbytovanieHotel a jeho vybavení je báječný. Opravdu odpovídá fotografiím v nabídce a veškerý personál byl velmi ochotný a milý. Přijeli jsme jako jediní ten den velmi pozdě a přesto pro nás otevřeli restauraci, abychom se mohli najíst. Velikost pokoje mě také příjemně překvapila. Byli jsme s dvěma malými dětmi na přistýlce a v postýlce a přesto jsme měli dostatek místa. Také dost prostorný balkon.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate