Irena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Dovolená se nám moc líbila a dobře se vydaříla
Dovolená se nám moc líbila a dobře se vydaříla
Pláž je písečná s černým pískem.Odklopená restauracemi a místu odpočinku, relaxu s lehátky a slunečníky
Stravavydatná strava,moc nám chutnalo.Vše výborné
Ubytovanienaprostá spokojenost
Službywifi,vstřícnost personálu,čistota hotelu,čistý bázén,osušky.Veškerá vybavenost.Moc milí delegát,který se nám věnoval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







