Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Tokio – zájazdy a sprievodca

Japonsko ponúka bohatú históriu a architektúru šintoistických či budhistických chrámov a zároveň veľkomestá s technickými výdobytkami. K úteku pred modernými technológiami poslúžia harmonické tradičné záhrady aj rozkvitnuté parky. Samostatnú kapitolu v cestovaní tvorí gastronómia. Pochutnajte si na nudlovej polievke alebo sushi.

Prečo vybrať Tokio

Tokio

Hlavné mesto s cisárskym palácom, úchvatnými záhradami a významnými svätyňami.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota vody: 20 °C

Tokio - najlepšie hotely v destinácii

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Japonsko náleží medzi najvplyvnejšie destinácie súčasného turizmu. Je to krajina s farebnou históriou, kúzelný domov samurajov, a pritom moderný svet dvadsiateho prvého storočia a elektronická veľmoc s najúžasnejšími technológiami. Poznajte krásu japonských záhrad, obdivujte architektúru starobylých chrámov, navštívte múzea, bavte sa v zábavnom parku Universal Studios v Osake a užite si nákupy v Tokiu.

Mapa Japonska

Mapa Japonska Zobrazit' na mape

Počasie v Japonsku

Pre Japonsko sú typické menej chladné a suché zimy. Snehové zrážky sa držia prevažne na západnom pobreží a na severe krajiny. Letné a jesenné obdobie prináša dážď aj tajfúny. Na juhu panujú teplé letá, pričom najteplejším mesiacom býva august s priemernými teplotami okolo 27 °C. Najchladnejší mesiac predstavuje január, kedy teploty klesajú ku 4 °C.

Tokio

Vzduch More

Získajte inšpiráciu na našom blogu