Japonsko dovolenka a zájazdy

Japonsko ponúka bohatú históriu a architektúru šintoistických či budhistických chrámov a zároveň veľkomestá s technickými výdobytkami. K úteku pred modernými technológiami poslúžia harmonické tradičné záhrady aj rozkvitnuté parky. Samostatnú kapitolu v cestovaní tvorí gastronómia. Pochutnajte si na nudlovej polievke alebo sushi.

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Najlepšie hodnotené hotely v Japonsku

Japonsko náleží medzi najvplyvnejšie destinácie súčasného turizmu. Je to krajina s farebnou históriou, kúzelný domov samurajov, a pritom moderný svet dvadsiateho prvého storočia a elektronická veľmoc s najúžasnejšími technológiami. Poznajte krásu japonských záhrad, obdivujte architektúru starobylých chrámov, navštívte múzea, bavte sa v zábavnom parku Universal Studios v Osake a užite si nákupy v Tokiu.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0450

Mapa Japonska

Počasie v Japonsku

Pre Japonsko sú typické menej chladné a suché zimy. Snehové zrážky sa držia prevažne na západnom pobreží a na severe krajiny. Letné a jesenné obdobie prináša dážď aj tajfúny. Na juhu panujú teplé letá, pričom najteplejším mesiacom býva august s priemernými teplotami okolo 27 °C. Najchladnejší mesiac predstavuje január, kedy teploty klesajú ku 4 °C.

Cestovateľský magazín