S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Hotel byl za tu cenu opravdu luxusní asi po rekonstrukci,vše bylo nové a hodne tam dbali na čistotu. Personál byl velmi milý
PlážPláž byla čistá,pozvolný vstup do moře. Na začátku pláže je dětské hřiště a trampolíny. Jen restaurace u moře mě naštvala, protože když jsme si tam chtěli sednout na oběd,tak nás absolutně ignorovali,tak jsme po 20ti min odešli a na oběd pak chodili přes silnici.
StravaSnídaně byla formou švédských stolů,prevazovala spíš sladká snídaně, bylo tam asi 10 druhů různeho sladkeho pečiva, dortů apod. Ze slaneho jen šunka,sýr a salám. Večeře byla výběrem z menu - předkrm,hlavní chod a dezert a bylo možné si vybrat ze 4 různých variant. Co se týče hl. chodu vždy jedna byla ryba,další dvě maso a poslední většinou něco z vajec. Večeře byla typicky italská a opravdu výborná,mají tam skvělého kuchaře.Take obsluhující personál byl úžasný a velmi milý.
UbytovaniePokoj nám uklizeli 2x denně a vsude bylo opravdu čisto. Pokoj byl menší,ale pro nás tři to stačilo.jedinou nevýhodou bylo,že jsme neměli balkón.
SlužbyHotel měl vyhřívaný bazén s části rozděleny na vyrivku,okolo bazénu čisto. Pro nás bylo fajn že hotel měl dětský koutek,kde byli různá vozítka a domeček se skluzavkou. Překvapilo nás,že tam měli člověka, který nám odnesl kufry do pokoje:-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate