Dovolená se nám moc líbila. Služby hotelu byly velmi dobré. Každý večer byla před hotelem hudba. Plno obchůdků. V destinaci bylo, ale velmi draho. Z dovolené jsme si bohužel nic nedovezli kvůli nepříjemnosti s cestou do hotelu. Museli jsme si zaplatit taxi, které nás dovezlo do hotelu, protože nám nikdo neřekl, v jakých místech máme vystoupit nakonec se ukázalo, že paní delegátka neměla ani ponětí kdo má být v jakém hotelu. Nikdo nekontroloval, jestli jsou v hotelu všichni, ani nikdo z hotelu se neozval, že dorazilo o dva lidi méně. Proto velmi negativně hodnotím organizaci cesty ho hotelů. Jména lidí do hotelu hlásili řidiči, kteří měli co dělat s tím, aby našli cestu. Delegátka nám měla být celý týden k dispozici, nikdo už ale neřekl, že pouze po telefonu s italským číslem.
PlážZklamalo nás, že jediná volná pláž byla mezi slunečníky a přístavištěm lodí. Věděli jsme, že volná pláž je dál od hotelu, ale nevěděli jsme, že bude tak úzká. Byli by jsme si koupili i lehátka se slunečníky, ale 20 euro nám přišla velmi přemrštěná částka. Pláž byly čisté.
StravaPrvní večer nás usadili ke stolu, který byl po celou dobu pobytu náš. Večere byly dobré, pestré, porce dostačující. Každý večer jsme měli k dispozici různé druhy zeleniny. Obsluha byla milá, pěkně upravená. Jídlo bylo pestré od těstovin, přes ryby až po maso. Dezerty vždy udělali skvělou tečku za dobrou večeří. Jako jedinou negativní věc hodnotím nápoje u večeře, které jsme si museli zaplatit.
UbytovanieBydleli jsme v hotelu, který jsme si objednali. Pokoj byl skromný, ale naprosto nám dostačoval. Každý den jsme měli uklizeno, Hotel byl klimatizovaný, pokoj také. K dispozici byla síť wifi.
SlužbyHotel byl starší, ale dobře vybavený, celý byl klimatizovaný. Obsluha hotelu byla vždy vstřícná. k dispozici jsme měli celou dobu připojení wifi. Každý den jsme měli perfektně uklizeno, vyměněné ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate