Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Cookove ostrovy – zájazdy a sprievodca

Na Cookových ostrovoch v Južnom Pacifiku sa môžete prechádzať po bielych pieskových plážach bez davov turistov, relaxovať v hojdacej sieti a pozorovať azúrové vlny alebo vstúpiť do džungle a prežiť dobrodružstvo. Preskúmajte krištáľovo čisté lagúny a podívajte sa na obrie morské korytnačky, tropické rybky či krásne korálové útesy.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Najlepšie hodnotené hotely na Cookových ostrovoch

MSC Poesia

Francúzsko, Egypt, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Malajzia, Francúzska Polynézia, Brazília, Singapúr, Argentína, Austrália, Chile, India, Indonézia, Nový Zéland, Peru, Srí Lanka, Omán, Nová Kaledónia, Veľká Británia, Švédsko, Nemecko, Dánsko, Kapverdské ostrovy, Jordánsko, Uruguaj, Vanuatu, Cookove ostrovy, Papua Nová Guinea

9,4

od 14 113 EUR

Costa Deliziosa

Francúzsko, Kanárske ostrovy, Taliansko, Grécko, Španielsko, Chorvátsko, Malajzia, Francúzska Polynézia, Singapúr, Austrália, Ekvádor, Chile, India, Japonsko, Nový Zéland, Panama, Peru, Vietnam, Srí Lanka, Omán, Hongkong, Veľká Británia, Maroko, Jordánsko, Južná Kórea, Kolumbia, Cookove ostrovy, Papua Nová Guinea, Svätá Lucia, Taiwan

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Cookove ostrovy sú nedotknutý raj, kde nadmerná turistika neexistuje. Nestoja tu žiadne značkové strediská, žiadne budovy vyššie než kokosové palmy. Aj napriek tomu ostrovy ponúkajú moderné vymoženosti a cenovo dostupné ubytovanie v rezortoch. Sú ideálne pre aktívnu aj plážovú dovolenku. Užite si šnorchlovanie, jazdu na vodných skútroch, plavby po lagúne, rybolov, pešiu turistiku a horúce ostrovné noci.

Mapa Cookove ostrovy

Mapa Cookove ostrovy Zobrazit' na mape

Počasie na Cookových ostrovoch

Cookove ostrovy sa chvália celoročne príjemným teplým a slnečným podnebím, takže je vždycky ideálny čas pre ich návštevu. Od júna do augusta tu býva prekvapivo máličko chladnejšie, zatiaľ čo od novembra do marca panuje teplejšie obdobie s občasnými tropickými dažďami. Od apríla do novembra sa teploty pohybujú okolo 26 °C, od decembra do marca medzi 22 a 30 °C.

Získajte inšpiráciu na našom blogu