Dovolenka Cookove ostrovy – zájazdy a sprievodca

Na Cookových ostrovoch v Južnom Pacifiku sa môžete prechádzať po bielych pieskových plážach bez davov turistov, relaxovať v hojdacej sieti a pozorovať azúrové vlny alebo vstúpiť do džungle a prežiť dobrodružstvo. Preskúmajte krištáľovo čisté lagúny a podívajte sa na obrie morské korytnačky, tropické rybky či krásne korálové útesy.

Najlepšie hodnotené hotely na Cookových ostrovoch

Cookove ostrovy sú nedotknutý raj, kde nadmerná turistika neexistuje. Nestoja tu žiadne značkové strediská, žiadne budovy vyššie než kokosové palmy. Aj napriek tomu ostrovy ponúkajú moderné vymoženosti a cenovo dostupné ubytovanie v rezortoch. Sú ideálne pre aktívnu aj plážovú dovolenku. Užite si šnorchlovanie, jazdu na vodných skútroch, plavby po lagúne, rybolov, pešiu turistiku a horúce ostrovné noci.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po‑Pia 7:00‑22:00, So‑Ne 8:00‑22:00.

+421 2 3221 0450

Mapa Cookove ostrovy

Počasie na Cookových ostrovoch

Cookove ostrovy sa chvália celoročne príjemným teplým a slnečným podnebím, takže je vždycky ideálny čas pre ich návštevu. Od júna do augusta tu býva prekvapivo máličko chladnejšie, zatiaľ čo od novembra do marca panuje teplejšie obdobie s občasnými tropickými dažďami. Od apríla do novembra sa teploty pohybujú okolo 26 °C, od decembra do marca medzi 22 a 30 °C.

Cestovateľský magazín