Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Bahamy – zájazdy a sprievodca

Na rovinatom Bahamskom súostroví nájdeme prevažne rozľahlé pláže. Nekonečný piesok, pozvoľný vstup do azúrového mora, tropické záhrady a luxusné ubytovanie sú iba niektorými z mnohých predností exotických Bahám. V hlavnom meste Nassau môžete obdivovať historickú architektúru, na ostrove Grand Bahama zase nedotknutú prírodu.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Najlepšie hodnotené hotely na Bahamách

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Tropické Bahamy pozývajú k odpočinku pod palmami na brehoch Karibského mora. Nechajte sa uniesť atmosférou vyhlásených pláži a vyberte si trebárs z pestrej ponuky last minute zájazdov. Čas tu možno tráviť aj potápaním alebo pozorovaním leguánov v ich prirodzenom prostredí. Luxusné a bohaté Bahamské ostrovy sú skôr pre zámožnejšiu a náročnejšiu klientelu, ponúkajú však odpovedajúci kvalitu a prvotriedne služby.

Mapa Bahamy

Mapa Bahamy Zobrazit' na mape

Počasie na Bahamách

Na ostrovoch panuje tropická klíma. Na severe možno očakávať mierne a vlhké podnebie, zatiaľ čo na juhu skôr teplejšie a suchšie. Obdobie dažďov trvá od mája do novembra. Priemerné teploty sa tu v lete pohybujú okolo 28 °C, v zime okolo 21 °C. Bahamy sú teda vhodné pre dovolenku kedykoľvek počas roka. Vrcholnú sezónu však predstavuje obdobie medzi polovicou decembra a polovicou apríla.

Získajte inšpiráciu na našom blogu