Dominikánska republika - Punta Cana Dominikánska republika

 • Doprava letecky

  09:00 h

 • Popis

  Lokalita Punta Cana bola ešte nedávno neznámou časťou pobrežia na juhovýchode ostrova, zarastenou bambusovými húštinami a z väčšej časti nedostupnou. Turistický potenciál, ktorý ponúkajú, najmä prekrásne bielostné pláže však už nie je neznámy. Celá oblasť zaznamenala v posledných rokoch búrlivý rozvoj. Už len novo vybudované letisko Punta Cana je pozoruhodnou stavbou, ktorá obdržala niekoľko prestížnych architektonických ocenení. Určite zaznamenáte, že strechy terminálu sú pokryté palmovým lístím a celý komplex má pripomínať taínsku dedinku. Na pláži Bavaro v letovisku Punta cana sa nachádza cez 30 rozsiahlych turistických komplexov, ktoré znesú najprísnejšie merítka. celá 30 kilometrová pláž je ideálnym miestom pre všetky druhy vodných športov a pre večerné romantické prechádzky. Punta Cana sa vďaka krásnej pláži a úrovni turistických služieb stala jedným z navyhľadávanejších letovisiek v celej karibskej oblasti.

Najnovšie recenzie Dominikánska republika - Punta Cana

Celkom: 8,4 Veľmi príjemná dovolenka, bola to naša svadobná cesta, naozaj sme si ju užili.

 • 8,5 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 8 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Veľmi príjemná dovolenka, bola to naša svadobná cesta, naozaj sme si ju užili. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie bolo fajn, každý deň nám izbu upratovali a priniesli balenú vodu. Prvý dojem bol trocha zatuchla izba, avšak časom sme sa dozvedeli že to je všetko kvôli tej vlhkosti, ktorá je naozaj vysoká cca 92%.

Strava
Naozaj veľmi rozmanitá strava, raňajky aj obedy aj večere. Ryby, kuracie, dezerty, ovocie najlepšie. :)

Služby hotela
Animátori išli na plne obrátky, aj na plazi aj pri bazéne aj večer na amfiku.

Pláž
Pláž naozaj krásna, až na to že sme nevedeli že počas letných mesiacov vyplavuje oceán morskú trávu, ktorá trocha zničila predstavu o nádherných plážach, avšak mali sme pár dni keď o tráve nebolo ani chýru ani slychu, vtedy sme si to fakt užili :)

Nikola S., 20.09.2021, Dátum pobytu: 3.9. - 14.9.2021
Oblasť: Dominikánska republika Dominikánska republika, Punta Cana, Hotel: Vista Sol Punta Cana (ex. Carabela Beach R.)

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 5,4 Hotel urcite neodpovida 5*, personal mily, jidlo chutne, ale jiz bychom se sem nevratili

 • 5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 3 Okolie
 • 4 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel urcite neodpovida 5*, personal mily, jidlo chutne, ale jiz bychom se sem nevratili Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovani neodpovida fotkam. Jsou zde 2 casti -premium a standard, vse co vidite na fotkach je premium…

O vikendech do rezortu navic jezdi mistni,takze se zde temer ani nejde hnout,kolik je zde lidi…

Strava
Pestra, vybere si opravdu kazdy,jidlo velice chutne.

Služby hotela
Vsichni mili,pozorni :)

Pláž
Plaz plna ras, uklizeni se venovali tak 2hod denne,coz nebylo dostacujici,takze jsme se za cely pobyt nevykoupali :(

Šárka, 01.09.2021, Dátum pobytu: 21.8. - 29.8.2021
Oblasť: Dominikánska republika Dominikánska republika, Punta Cana, Hotel: Impressive Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (3) Nie (1)

Plaz 2 fotografie

Celkom: 4 Myslím si že za okolnosti cestovania cca 12 hodinový let mi tých 7 noci prišlo malo ale neviem či Invia vobec ponuka 10 noci atd. Bola...

 • 4,5 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 3 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Myslím si že za okolnosti cestovania cca 12 hodinový let mi tých 7 noci prišlo malo ale neviem či Invia vobec ponuka 10 noci atd.

Bola som prvý krát v Punta Cana bola to veľmi pekná dovolenka ale z toho oceána nevycisteneho som bola sklamaná určite by som za týchto okolnosti išla v iný mesiac a mrzí má že v cestovnej kancelárii nás nikto na toto neupozornil! Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Rezort bol veľmi pekný veľký veľa paliem krásna záhrada trocha by som doladila bazén vŕzgajúce schody vypadnuté dlazdicky a slabá vyrivka v menšom bazéne a hudba počas dňa mi prišlo že veľmi zle pri bazéne max 3 staršie songy dokola ako bol tam skvelý dj treba ho aj využiť ,lebo mi to prišlo že trocha nuda pri bazéne keď nebol zabezpečený vstup do oceánu.

Strava
Jedlo bolo rozmanité chutne možnosť objednať sa v reštaurácií veľmi spokojná som bola.

Služby hotela
Hotel mal dobre služby až na pár vylepšení žiadna možnosť mat na tv hudobný kanál,animačný program sa mi veľmi páčil večerná živá hudba a vystúpenie tanečníkov veľmi dobre ale určite by som odporučila v rámci možnosti disco bar otvoriť neviem či koli covid alebo z akých dôvodov bol uzavretý.

Pláž
Pláž bola najväčšie sklamanie lebo nik nás neupozornil že nieje možnosť vstupu do oceánu boli tam veľké nánosy smradlavych rias!

Michaela Moravanská, 01.09.2021, Dátum pobytu: 21.8. - 29.8.2021
Oblasť: Dominikánska republika Dominikánska republika, Punta Cana, Hotel: Grand Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames

Bola táto recenzia užitočná? Áno (3) Nie (0)

Celkom: 7,4 Hotelový komplex byl krásný, jen škoda pláže a moře ve kterém se nedalo koupat. Prostředí bylo velice relaxační a hlavně nebylo moc lidí....

 • 9,5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 2 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Hotelový komplex byl krásný, jen škoda pláže a moře ve kterém se nedalo koupat. Prostředí bylo velice relaxační a hlavně nebylo moc lidí. Za mě na tak velký areál je hrozně malá hlavní restaurace. Taktéž na pláži lehátka v zóně privilige byly obsazené hosty kteří privilige neměli, takže když konečně vyšlo slunce, nebyla možnost lehnout si na ty super lehátkové postele. To samé by mělo být u bazénu, kde by mohla být privilige zóna. Nebýt soukromého bazénu, tak bych si to tak neužila. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj super. Měli jsme privilige room s bazénem, který je škoda že nebyl moc soukromý. Z jedné strany metr od vás hrála hlasitá hudba a z druhé strany jiná hudba, takže po většinu času jste poslouchali různé skladby dohromady což nebylo moc příjemné. Bazény by měli mít větší soukromý. Měli jsme štěstí že jsme měli bazén z druhé strany, neboť z té přední by jste byly vystaveni celé pěší zóně.

Strava
Jídlo výborné. Nejlepší co jsme kdy jedli. Jen škoda že večeře které měli být formou bufetu byli během 8 dnů jen 4x. Ostatní byly výběr z pár jídel. Škoda, jinak by to bylo top ????

Služby hotela
Služby byly dobré. Akorát byl problém rozměnit dolary na drobnější.

Pláž
Pláž byla bohužel k pláči. Kdybych tohle věděla, tak bych nikdy na to místo nejela. Bohužel vím že za to hotel nemůže, ale cestovní kancelář by měla upozornit na tento problém. Myslím že to tam nebylo poprvé. Což je velké zklamání. No chtělo se mě brečet. Za celých 8 dní se nedalo koupat. Takže tohle bylo obrovské mínus. I když pracovníci dělali vše co bylo v jejich silách aby to odklidili, ale bohužel.????????????

Vendula Borecká, 24.08.2021, Dátum pobytu: 9.8. - 19.8.2021
Oblasť: Dominikánska republika Dominikánska republika, Punta Cana, Hotel: Catalonia Royal Bavaro

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Všetky recenzie Dominikánska republika - Punta Cana