Leda Beach Hodnotenie: 2/5 Turecko, Side, Side
László B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Osobně mě unavovalo mnoho schodů, v blízkosti nebyl žádný dopravní prostředek kromě taxíků, voda v soukromém bazénu byla příliš teplá, výběr jídla byl monotónní.
Osobně mě unavovalo mnoho schodů, v blízkosti nebyl žádný dopravní prostředek kromě taxíků, voda v soukromém bazénu byla příliš teplá, výběr jídla byl monotónní.
Pláž byla blízko, ale přístupná po mnoha schodech. Na mořském dně bylo několik nečekaných skal a voda byla průzračná v závislosti na vlnách.
StravaJednomyslně jsme se shodli, že si s různými směsmi na studený salát neporadíme. Museli jsme si koupit vodu v obchodě.
UbytovanieMísto nabízených pokojů jsme si mohli sehnat bungalov bez účtu a zaplatit mnoho eur. V pokoji nebyl stůl ani židle.
SlužbyVoda v bazénu je příliš teplá, neosvěžující, masáž byla v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Celkově za ty peníze krása, a pocit, že by to mohlo klidně být dražší)). Půlka Května, počasí krásné, a voda v moři v pohodě na koupání.
Celkově za ty peníze krása, a pocit, že by to mohlo klidně být dražší)). Půlka Května, počasí krásné, a voda v moři v pohodě na koupání.
Na pláž je to asi 15m od hotelu..)). Přímo na hotelové pláži s lehátky jsou schody, a je to trochu kamenité. O kousek dál je vstup ok, ale celkově tam na začátku vstupu jsou kameny, ale dá se to.. Piscite pláže jsou o pár minut dál.
StravaVelké plus!
Snídaně dobré, vynikající sýry, olivy, vejce na tři způsoby vždy, a palačinky i vafle čerstvě dělané.
Kdo by si chtěl najít výtku, myslím, že ovoce nebylo zastoupené tolik. Co se týče večeři, ty byly ještě o dost lepší. A hromady sladkých věci, včetně dortů apod..
Jídlo ok!! A vše super dochucené na rozdíl např od Řecka, Kanârů..
Po přijezdu jsme neměli máš pokoj, tak nás ubytovali do malého bungalovu, který byl pro čtyři, s malou zahrádkou, a druhý den na náš pokoj, o pár metrů dále.
Mohli jsme i zůstat, ale byl to příplatek, a navíc náš pokoj vypadal úplně stejně, a sezení venku bylo též.
Pěkný, jednoduchý, a celkově čistý.
V hotelu jsou dvě restaurace( jedna na jídlo předplacené), s krásným posezením.
Pěkný větší bazén, a obchod se vším možným za dobré ceny. Na recepci příjemní lidé, a celkově taky. Všichni usměvaví.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 302 € za os.

















