Side: Našli sme pre vás 179 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

A Hotel Side (ex. Harmony Side) Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

A Hotel Side (ex. Harmony Side) recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 9 ľudí)

Lucia P.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel celkovo nie je vybavený na zimu, dostali sme rohovú izbu na severnej strane, s výhľadom na hory, ktorá by vyhovovala viac na leto, trvalo niekoľko dní, kým bola vykúrená, za kúrenie si priplatíš 5 Eur na deň, v podmienkach je to uvedené, hotel bol v tichšej časti, ďalej od hlavnej cesty, k moru asi 15 min pešo.
Personál neovládal ani angličtinu ani nemčinu, jedine kuchárka a vedúci rozumeli nemecky, ostatní sa dorozumievali s nami cez google prekladateľa.

Hotel celkovo nie je vybavený na zimu, dostali sme rohovú izbu na severnej strane, s výhľadom na hory, ktorá by vyhovovala viac na leto, trvalo niekoľko dní, kým bola vykúrená, za kúrenie si priplatíš 5 Eur na deň, v podmienkach je to uvedené, hotel bol v tichšej časti, ďalej od hlavnej cesty, k moru asi 15 min pešo.
Personál neovládal ani angličtinu ani nemčinu, jedine kuchárka a vedúci rozumeli nemecky, ostatní sa dorozumievali s nami cez google prekladateľa.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

kúpali sme sa v mori, pláže sú fajn, ale keďže bola zima neviem posúdiť ako vyzerajú v lete, určite sú plné, pretože v okolí je plno rezortov, čo nie je nič pre nás. my sme hlavne cestovali po okolí.

Strava

kontinentálne raňajky, takže každý deň to isté, namiesto masla margarín, 1 vajce, saláma, syr, džemy, čaj, postačilo. v Turecku je strava lacná a dobrá ak neješ v tzv. turistických pasciach, kde sú ceny v Eur. takže sa dá jednoducho prestravovať vonku na výletoch.

Ubytovanie

economy izba bola menšia, ale stačila, s balkónom, prikrývky ťažké deky, ktoré neboli dostačujúce na zimu, matrace tvrdšie, kvalitné, dobre sa na nich spalo.

Služby

v zime neponúkali žiadne služby, je tam bazén, nepotrebovali sme nič, ale vedúci vybavil odvoz na letisko pretože delegát nám nič neoznámil.

Anonym

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 437 za os.

Hera Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Hera Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 39 ľudí)

Markéta Fitovská

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel super jako vždy , Do Turecka do Side už jezdím přes 12 let a vždy spokojenost

Hotel super jako vždy , Do Turecka do Side už jezdím přes 12 let a vždy spokojenost

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Výborná

Ubytovanie

Hotel menší , což bylo super , pláž kousek od hotelu asi 5 minut , jídlo vyborne, pokoje čisté , příjemný personál mužů doporučit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Daniela Radosa

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ačkoli sama jako žena v Turecku, dovolenou jsem si užila podle očekávání a možná až překvapivě skvěle. Přístup cestovní kanceláře byl vstřícný a velmi rychlý, vše bylo vyřízeno bezchybně včetně pojištění během několika málo hodin. Volila jsem sice vědomě destinaci, kterou znám, ale o hotelu jsem četla recenze, které jsou zcela v rozporu se skutečností. Byla jsem nadmíru spokojená s přístupem personálu již od první chvíle. Že mělo letadlo zpoždění, bylo způsobeno nejen počasím , ale možná i jinými cestovní kanceláří neovlivnitelnými skutečnostmi. Kde se vám stane, aby se vás po příjezdu do hotelu dlouho po půlnoci zeptali, zda nemáte hlad a jestli chcete pít, i přestože už od jedenácti bylo samoobslužné zařízení, používané za tímto účelem, mimo provoz. Navíc mi pan recepční odnesl zavazadla do pokoje jako kdyby to byla naprostá samozřejmost a patřilo to k jeho povinnostem. Že v hotelu panuje přátelská rodinná atmosféra, jsem měla možnost zjistit již během jediného následujícího dne. Nejspíš záleží na vzájemném přístupu obou stran, ale opravdu mi nevadilo, že k recepci se musí šlapat deset schodů, když po celém hotelu jezdil v pěti patrech výtah, který jsem nepotřebovala nikdy využít, ale chápu, že starší lidé ode mě ho potřebují. Opravdu mi nekapal kohoutek a podstatné bylo, že sprcha fungovala a koupelna byla vždy čistá a uklizená, protože děvčata, která se starala o úklid byla vždy ve všem ochotná a dokonce i jazykově vybavená v tomto regionu až nezvykle dobře. Co to bylo ještě v recenzích? Že někomu vadilo, že v hotelu byli ubytovaní Turci? Nějak jsem je tam marně hledala. Byly to totiž asi dvě rodiny a chovali se tak klidně narozdíl např. od Němců, že by je člověk jen těžko tušil, kdyby neslyšel, že se baví s personálem stejným jazykem. Ostatně, koho překvapuje , že v českých hotelích nejsou ubytovaní jen cizinci, ale i Češi? Ale abych byla objektivní, jak t vím od personálu, v době hlavní sezóny jich bylo více a je samotné to mrzelo - mají nás všeobecně za klidnější a přátelštější než ostatní národnosti.

Ačkoli sama jako žena v Turecku, dovolenou jsem si užila podle očekávání a možná až překvapivě skvěle. Přístup cestovní kanceláře byl vstřícný a velmi rychlý, vše bylo vyřízeno bezchybně včetně pojištění během několika málo hodin. Volila jsem sice vědomě destinaci, kterou znám, ale o hotelu jsem četla recenze, které jsou zcela v rozporu se skutečností. Byla jsem nadmíru spokojená s přístupem personálu již od první chvíle. Že mělo letadlo zpoždění, bylo způsobeno nejen počasím , ale možná i jinými cestovní kanceláří neovlivnitelnými skutečnostmi. Kde se vám stane, aby se vás po příjezdu do hotelu dlouho po půlnoci zeptali, zda nemáte hlad a jestli chcete pít, i přestože už od jedenácti bylo samoobslužné zařízení, používané za tímto účelem, mimo provoz. Navíc mi pan recepční odnesl zavazadla do pokoje jako kdyby to byla naprostá samozřejmost a patřilo to k jeho povinnostem. Že v hotelu panuje přátelská rodinná atmosféra, jsem měla možnost zjistit již během jediného následujícího dne. Nejspíš záleží na vzájemném přístupu obou stran, ale opravdu mi nevadilo, že k recepci se musí šlapat deset schodů, když po celém hotelu jezdil v pěti patrech výtah, který jsem nepotřebovala nikdy využít, ale chápu, že starší lidé ode mě ho potřebují. Opravdu mi nekapal kohoutek a podstatné bylo, že sprcha fungovala a koupelna byla vždy čistá a uklizená, protože děvčata, která se starala o úklid byla vždy ve všem ochotná a dokonce i jazykově vybavená v tomto regionu až nezvykle dobře. Co to bylo ještě v recenzích? Že někomu vadilo, že v hotelu byli ubytovaní Turci? Nějak jsem je tam marně hledala. Byly to totiž asi dvě rodiny a chovali se tak klidně narozdíl např. od Němců, že by je člověk jen těžko tušil, kdyby neslyšel, že se baví s personálem stejným jazykem. Ostatně, koho překvapuje , že v českých hotelích nejsou ubytovaní jen cizinci, ale i Češi? Ale abych byla objektivní, jak t vím od personálu, v době hlavní sezóny jich bylo více a je samotné to mrzelo - mají nás všeobecně za klidnější a přátelštější než ostatní národnosti.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

V místě, kde má hotel lehátka, je písčitá pláž, která velmi pozvolně nabízí ponoření se do vln a je jistě vhodná i pro rodiny s dětmi i pro méně zdatné plavce, na které dohlíží celkem zodpovědně plavčíci, kteří upozorňují na změny počasí anebo stavu vody a výšky vln. Voda byla vždy čistá, snad jen klimatickými změnami tajfunu v oblasti Středozemního moře se objevily jen sporadicky chaluhy. Nedaleké antické památky jsou nezapomenutelným zážitkem, procházky po promenádě příjemnou relaxací jak ve dne , tak v nočních hodinách, na klid a pořádek stále někdo dozírá, můžete se tam cítit zcela bezpečně. . Pobyt jsem si užila a opravdu si odpočinula. I cestovní kancelář měla dobře zorganizovaný rozvoz do jednotlivých hotelů z letiště a naopak i zpětně zase dopravu na letiště, vše fungovalo bez nějakých "zádrhelů"

Ubytovanie

Celkově prostory byly vždy uklizené, bazén vždy čistý a dokonce byli tak starostliví, že když měl vyšší koncentraci chloru díky pozdějšímu čištění v noci, že mě upozorňovali, abych byla opatrná na oči, pokud se budu koupat dříve, než bude stav příhodnější. Neustále se všichni starali, aby prostory určené k všeobecnému užívání byly uklizené bez ohledu na pracovní dobu a "kmitali" ke spokojenosti hostů celkem bez oddychu a vždy ochotní se postarat a ve všem pomoci. Shodou okolností jsem měla možnost nahlédnout i do kuchyně a můžu říct, že byla tak čistá, až mě to samotnou překvapovalo. Když už jsem u té stravy, mám velice senzitivní zažívání a mohu říct, že jsem jedinkrát neměla žádný problém jako jiní v ostatních hotelech tzv. luxusnějšího typu. Vždy bylo z čeho vybírat, k dispozici bylo vše, co by vás jen napadlo a nejen z turecké kuchyně. V tomto ohledu bych měla snad jedinou připomínku, co se týče pití, kterého je ve všech směrech a výběru až dost, že když se v jedenáct hodin uzavře i samoosvěžující se zařízení na džusy, není dovolené mít v pokojích z venku přinesené pití. Ovšem je stále k dispozici voda, kterou lze spolu s kávou dostat i na pláži během slunění se a koupání.Toho, jak jsou všichni na nohou od brzkého rána do pozdní noci a starají se v poklusu o obsluhu a úklid po hostech, kteří si vybírají ze švédských stolů, si nelze nevšimnout, Další zajímavostí je, že se s hosty stravuje i vedení hotelu, nedělají se žádné rozdíly, což se mi velice líbilo i ve vzájemném jednání mezi všemi, kteří spolupracují na spokojenosti všech hostů. Tato pospolitost spoluvytváří celkově pocit přátelské rodinné pohody, byť se všichni chovají profesionálně, i když jim práci znepříjemňují například nezvedené děti anebo někteří sebestřední hosté.

Služby

Snad lze jen dodat, že hotel nabízí i zdravotní masáže a to 15 minut zdarma. K dispozici jsou i léčivé rybičky. Trezor sice není nutný, ale lze ho využít v každém pokoji za pevný poplatek, stejně jako internet, který je neplacený ve veřejných prostorách. Pokud je třeba měnit peníze, jsou v blízkosti jak banky, tak automaty a nevyzkoušela jsem tedy, jak to funguje na recepci. Lékárna a upomínkové předměty jsou přímo proti hotelu, k nákupnímu centru lze dojít příjemnou procházkou po promenádě podél pláže, která nabízí různé druhy vodních sportů na každém kroku. U banky výše je možné zapůjčit si za poplatek v automatu kolo a jezdit po okolí. Dostupnost antických památek je neuvěřitelná. Tento hotel není veliký komplex, ale množství 50 pokojů napovídá o možnosti strávit pohodovou dovolenou za slušnou cenu. A ještě jednou, všechno je o lidech a jak ji chcete strávit vy sami, v tomto hotelu vám určitě budou ve vše ochotně nápomocni.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Truva Family Club Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Truva Family Club recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 10 ľudí)

Oldřich S.

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Mária Ilona Obsitosné Zavaczki

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Obecně jsme byli spokojeni s personálem hotelu a obsluhou, snažili se udělat vše, co bylo v jejich možnostech. Stravování nebylo rozmanité, zejména pokud šlo o ovoce a sladkosti, každý den bylo stále to samé.

Obecně jsme byli spokojeni s personálem hotelu a obsluhou, snažili se udělat vše, co bylo v jejich možnostech. Stravování nebylo rozmanité, zejména pokud šlo o ovoce a sladkosti, každý den bylo stále to samé.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Moře bylo vzdálené jeden a půl kilometru od hotelu a bylo potřeba přeběhnout přes dálnici se dvěma jízdními pruhy v každém směru, kde byl velký provoz. Hotel v 10:10 a v 11 hodin vypravoval malý mikrobus, který vozil hosty na pláž. Oběd trval od půl jedné do půl třetí, autobus přijel pro hosty až ve čtyři odpoledne, takže jste buď plavali, nebo šli pěšky na oběd. Odpoledne hosty přivezl ještě dvakrát, ale na pláž už ne! Přecházelo se přes písčitou, pustou a kamenitou oblast, čistota pláže byla přijatelná.

Strava

Výběr vařených jídel by mohl být rozšířen, salátů bylo mnoho druhů, ale z ovoce nabízeli pouze meloun a pomeranč.

Ubytovanie

Pokoj byl čistý, ale nábytek byl opotřebovaný a ošuntělý.

Služby

Byl tam bazén pro dospělé, malý bazén pro děti a skluzavka. Dalo se také hrát stolní tenis.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Nergos Villa Gizem Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Nergos Villa Gizem recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 6 ľudí)

Hana Rolečkova

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.

Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na pláž to bylo víc než 50 m, jak bylo psáno. Ale šlo to. Lehátka zdarma a dostupná, ovšem hlava na hlavě, mezi lehátky jste si nemohli dát ani nohu. Moře teplé 32 st. vzduch 40 st. poměrně čisté. To bylo nejlepší na tomto zájezdu.Pláž byla dlouhá asi 12 km a podél pláže krásná promenáda, která vedla až do města Side. Je tam plno obchůdků, ale naši Vietnamci mají lepší zboží naž oni. Všechny výrobky mají značkové /tady by jim to celníci zabavili/.

Strava

Nejhorší co jsme zažili byla strava. Snídaně skromné, ale šlo to. Ovšem oběd a večeře jedna velká hrůza. Celých 12 dní byla dušená zelenina s rýží nebo bulgurem, občas k večeři v tom byly 3 kousky masa. Jen jednou byla bramborová kaše s jakýmsi karbanátkem /nedalo se poznat z čeho je/ a na talíři toho bylo jak pro 2leté dítě. Stále chyběly šálky nebo skleničky. Nebyly ani zákusky ani ovoce. Tak jsme nevěděli jestli se takto vaří v Rusku nebo v Turecku.

Ubytovanie

Vila celkově byla hezká, i pokoje.

Služby

U hotelu byl bazen, okolo dlažba, kterou jenom halabala zametli. Pravidelně tam chodila kočka, která se na tu dlažbu vykadila. Ubrusy špinavé, židle každá jiná.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 1,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Město je krásné.

Město je krásné.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Krásné je pobřeží, nádherná je promenáda.

Strava

Jídlo je jednotvárné. Čistota je zde také sporná. Špinavé sklenice a talíře. Při jedné večeři byla podávána zkažená ryba.

Ubytovanie

Úroveň čistoty ubytování je podprůměrná. Do kuchyně chodí všichni, včetně toulavých koček. Kočky spí na stole, u kterého jíme.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Park Side Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Park Side recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 8 ľudí)

Petr Boháč

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Václav Holeček

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Přístup na pláž se nachází od tohoto hotelu poněkud vzdáleněji, je zde nutná závislost na TAXI, či autobusové dopravě (byť zdarma), avšak je člověk nucen sledovat čas v závislosti na dopravní obsluze.

Strava

Stravovací menu nám zde nepřišlo příliš pestré v nabídce, rovněž co se do možnosti velikosti porce týče.

Ubytovanie

Ubytování v tomto hotelu je na odpovídající úrovni 3*, pokoje vkusně zařízeny, včetně fungující klimatizace. Rovněž čistota a úklid na dobré úrovni.

Služby

Úklid, čistota, personál, dojem bychom zhodnotili velmi kladně.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Adora Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Adora Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 162 ľudí)

Vladimír H.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Vladimír K.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Selge Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Selge recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Bohumila Prokešová

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

ok

ok

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

přístup k pláži byl dobrý, voda čistá, moře ok

Strava

chudší strava

Ubytovanie

ok

Služby

na pláž to mělo být 1 km, a měla fungovat zdarma kyvadlová dorava. To byl problém, tak jsme chodily pěšky a bylo to nakonec 1,5 km.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Side Elis Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Side Elis recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 19 ľudí)

Anonym

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ismail D.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Golden Star Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Golden Star recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 52 ľudí)

Libuše S.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel jsme navštívili opakovaně, opět jsme byli spokojeni až na to, že nám byl změněn termín nástupu.

Hotel jsme navštívili opakovaně, opět jsme byli spokojeni až na to, že nám byl změněn termín nástupu.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dostupná, udržovaná, slunečníky a lehátka plně k dispozici.

Strava

Strava formou bufetu ráno, večer výběr dle jídelního lístku , který je psán v českém jazyce, ale s horším překladem. Přestože jsem měla přísnou dietu předepsanou lékařem, s personálem byla prostřednictvím delegátky možná domluva. Plně mi vyhověli. Balíček místo snídaně při odletu velmi ubohý, neobsahuje žádný nápoj.

Ubytovanie

S ubytováním jme byli spokojeni, každý den byl prováděn úklid pokoje a výměna ručníků, výměna ložního povlečení 1x v týdnu.

Služby

Nemám žádné připomínky.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jitka A.

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Tento hotel mě nenadchl,už bych se tam znovu nevrátila.Side je krásné,příště zvolím jiný hotel.

Tento hotel mě nenadchl,už bych se tam znovu nevrátila.Side je krásné,příště zvolím jiný hotel.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Největší výhodou hotelu je,že leží přímo u pláže a lehátka a slunečníky jsou zdarma.To jediné je na hotelu kladné.Ale do prvních řad blízko moře není šance,opět jsou upřednostňováni Němci a opět neochota personálu,co obsluhuje pláž.Důvodem bylo neobjednávání drahých drinků na pláži.Jsem abstinentka,alkohol nepiju. Moře čisté,teplé.Na pláži jsou sprchy.

Strava

Strava bylo to nejhorší z celé dovolené.Snídaně velmi chudé.Nejsem náročná na jídlo,ale s tímto jsem se ještě nesetkala.Po týdnu jsem se na jejich stále stejnou veku,která nešla ukousnout, nemohla ani podívat.Jiný výběr ale nebyl.K pití čaj,káva.Stejný jeden sýr,vejce na tvrdo,salám a marmeláda.Nic víc.Večeře opět katastrofa.Jednak neochotní číšníci,kteří upřednostňují Němce,Čechů se skoro nevšímnou,protože neutrácí tolik peněz jako Němci.Jídlo se servírovala a vybíralo z jídelního lístku,který byl i česky,ale někdy špatně přeložený.K hlavnímu jídlu jako příloha byla každý den kopička rýže a 3 kousky studených brambor.Celou dobu pobytu byl stejný zeleninový salát,z ovoce pouze meloun.O nějakém zákusku se nám mohlo jen snít. Jediné co bylo dobré,byly jejich polévky.

Ubytovanie

Ubytování žádný přepych,ale celkem čisto.Bydlela jsem v prvním patře,boční výhled na moře.

Služby

Hotel kromě ubytování a špatné stravy nic neposkytuje.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 590 za os.

Hera Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Hera recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 13 ľudí)

Michaela Hlaváčková

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

S dovolenou jsme byli spokojeni, ale zklamala nás doba pobytu. Měli jsme ho na 8 dní, ale díky brzkému odletu poslední den(z hotelu jsme vyjížděli už ve 3:15 v noci) jsme byli o jeden celý den ochuzení. Také fakultativní výlety byly spíš ve stylu předváděcích akcí zlata a kožešin. Ale poloha hotelu vše napravila. Side je nádherné a můžu jen doporučit.

S dovolenou jsme byli spokojeni, ale zklamala nás doba pobytu. Měli jsme ho na 8 dní, ale díky brzkému odletu poslední den(z hotelu jsme vyjížděli už ve 3:15 v noci) jsme byli o jeden celý den ochuzení. Také fakultativní výlety byly spíš ve stylu předváděcích akcí zlata a kožešin. Ale poloha hotelu vše napravila. Side je nádherné a můžu jen doporučit.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Přelidněná.

Strava

Jídlo dobré, ale hodně se opakovalo a uvítala bych víc ovoce.

Ubytovanie

Vzhledem k ceně optimální.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Věra V.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

První polovina pobytu super. Pak nastala "invaze"rusky mluvících turistů a bylo poklidu. nevychované řvoucí děti okolo bazénu i na pláži, kterým se rodiče absolutně nevěnovali. Škoda. Prostředí, personál, jídlo - to vše bylo na 1.

První polovina pobytu super. Pak nastala "invaze"rusky mluvících turistů a bylo poklidu. nevychované řvoucí děti okolo bazénu i na pláži, kterým se rodiče absolutně nevěnovali. Škoda. Prostředí, personál, jídlo - to vše bylo na 1.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Lehátko na lehátku, hlava na hlavě. Pláž uklizená. Ráno super čistá voda, odpoledne už to bylo horší. WC veřejné placené cca 200 m od pláže, sprcha na hotelové pláži nebyla. Vstup do moře pozvolný, vhodné pro malé děti. Šnorchlování n ic moc, není tam nic k vidění.

Strava

Jídlo výborné, čerstvé, rozmanité a vždy dostatek.

Ubytovanie

Malý, ale čistý pokojík. Odpovídal 3 hvězdičkám. Denně úklid, výměna ručníků pouze na požádání.

Služby

Personál většinou nemluvil anglicky, někteří se domluvili česky. Wi-fi často nefunkční a na recepci nejsou schopni poradit, kde je nejbližší internet...Přitom byl cca 50 m od hotelu. Naprosto úžasná je však relax zóna. Masáže, turecké lázně vřele doporučuji.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Elit Köseoglu Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side

Elit Köseoglu recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 7 ľudí)

Jitka S.

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.

Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž s krásnou polohou, ochotný personál, špatné vybavení, chybělo WC, jediná sprcha, omezená možnost převlékání.

Strava

strava celkově dobrá, ráno formou bufetu, večer servírované jedno jídlo bez možnosti výběru a salátový bufet. Pokud je info o polopenzi formou bufetu, ráda bych si vybrala i večeři.

Ubytovanie

Ubytování odpovídalo ceně, nikde nebylo uvedeno, že restaurace není součástí hotelu, že se dochází ulicí mimo hotel. Výhled z balkonu byl z prvního patra ne na moře, ale na zbořeniště nějakého krámku.

Služby

v rámci možností.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jarmila K.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.

Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pár metrů od hotelu byla malá kamenitá pláž s pár lehátky zdarma, nám to vyhovovalo. Jsou tam schůdky do vody, takže se dalo jít do moře bez problémů. Zhruba 200m byla další písečná pláž s lehátky (placené), pozvolný vstup.
Pláž byla čistá. Kdo chtěl ležet na písku, rovněž byla tato možnost kousek odsud. Myslím, že každý si může vybrat tu svou.

Strava

Snídaně a večere byly formou bufetového stolu. Snídaně:bohatý výběr (3 druhy sýra, vajíčka, 1 druh salámu, zelenina, jogurt, cornfleky, čoko kuličky, ovoce atd.). Večeře: asi 10 mís různých salátů, polévka, ovoce a 1 hlavní jídlo, které vám přinesli na stůl. Většinou byla rýže+ hranolky v kombinaci s kuřecím masem, krůtím a rybou. Pokud jsem nechtěla rybu, ochotně mi udělali kuřecí maso. Nemáme žádnou připomínku.
Velmi příjemné bylo to, že snídaně i večeře se podávala v restauraci přímo u moře.

Ubytovanie

Naše část hotelu byla po rekonstrukci (koupelna s WC a nábytek). Ostatní ne. Až na menší potíže s WC( protékala voda) jsme byly spokojené.

Služby

Spokojenost. Pravidelný úklid, výměna ručníků podle potřeby.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Elit Garden Apart Hodnotenie: 2/5 Turecko, Side, Side

Elit Garden Apart recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 16 ľudí)

Nikola V.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Naz Garden Hodnotenie: 2/5 Turecko, Side, Side

Naz Garden recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 18 ľudí)

Michaela B.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.

Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

žiadna, pani nám v SMS písala po každé inú pláž a všade nás vyhadzovali

Strava

Strava pre tých , čo chcú zhodiť kilá na dovolenke, inak fajn.

Ubytovanie

Ubytovanie fajn, bola som spokojná.

Služby

Nič moc

Prime Family Club Turecko, Side, Side

Prime Family Club recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Anonym

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Měli jsme se velmi dobře.

Měli jsme se velmi dobře.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

K moři se lze dostat i pěšky, ale hotel má svůj vlastní autobus, který jezdí každých 15 minut tam a zpět. Pláž je čistá. Dostatek slunečního svitu, pro ty, kdo potřebují, jsou k dispozici slunečníky. Pláž i voda jsou čisté, s pozvolným vstupem do vody a písčitým pobřežím.

Strava

Byli jsme spokojeni s péčí, bylo to super.

Ubytovanie

Po dvou dnech se nám podařilo získat pokoj, na který jsme měli smlouvu. Tady jsme už byli spokojeni. Sprcha sice nebyla bezchybná.

Služby

Všechno bylo velmi dobré. Čisté, upravené, orientované na hosty.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate