Beldibi: Našli sme pre vás 53 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Latte Beach Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnotenie 1,4 / 5

Latte Beach recenzie

Hrozné (hodnotilo 28 ľudí)

Strava 1,3 / 5

Ubytovanie 1,4 / 5

Okolie 1,6 / 5

Služby 1,1 / 5

Cena 1,6 / 5

Olga M.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Hodnocení hotelu v Turecku (30. 8. – 6. 9. 2025)

Naše zkušenost s tímto hotelem byla bohužel velmi negativní. Jídlo bylo značně omezené, maso krájeli na malé kousky a každý dostal jen jeden kousek. Jídlo se navíc často nedoplňovalo, u bufetu byly dlouhé fronty a nebylo ani kam si sednout.

Zajímavostí byl i přístup ke snídani: když si host chtěl přidat více vajíček, kuchař mu sdělil, že na osobu jsou povolena pouze dvě vajíčka denně.

Alkohol byl také velkým zklamáním. Na webu slibovali dva bary, ale byl jen jeden, a ten téměř bez nabídky. Víno bylo naředěné vodou, pivo podávali jen v malých plastových kelímcích a jen omezenou dobu. Když si někdo chtěl přidat, barmanka byla velmi nepříjemná.

Personál byl arogantní, na recepci i v kuchyni se často objevovaly nepříjemné situace. Celkově to byla opravdu hodně špatná zkušenost, takže tam raději

Hodnocení hotelu v Turecku (30. 8. – 6. 9. 2025)

Naše zkušenost s tímto hotelem byla bohužel velmi negativní. Jídlo bylo značně omezené, maso krájeli na malé kousky a každý dostal jen jeden kousek. Jídlo se navíc často nedoplňovalo, u bufetu byly dlouhé fronty a nebylo ani kam si sednout.

Zajímavostí byl i přístup ke snídani: když si host chtěl přidat více vajíček, kuchař mu sdělil, že na osobu jsou povolena pouze dvě vajíčka denně.

Alkohol byl také velkým zklamáním. Na webu slibovali dva bary, ale byl jen jeden, a ten téměř bez nabídky. Víno bylo naředěné vodou, pivo podávali jen v malých plastových kelímcích a jen omezenou dobu. Když si někdo chtěl přidat, barmanka byla velmi nepříjemná.

Personál byl arogantní, na recepci i v kuchyni se často objevovaly nepříjemné situace. Celkově to byla opravdu hodně špatná zkušenost, takže tam raději

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byl hezký, byly záchody a sprchy. Moc hezký okolí moc hezká příroda .

Strava

Stravování v daném hotelu bylo bohužel nejhorší zkušeností, jídla bylo nedostatečné množství, a personál se choval arogantně. Při snaze hostů si přidat například palačinky, docházelo k nedorozuměním a konfliktům, a často se tvořily dlouhé fronty. Z tohoto důvodu jsme raději vyjížděli na výlety do Kemeru nebo do Antalye, kde jsme si dopřávali obědy a večeře, abychom se vyhnuli pocitu ponížení a neustálému shánění jídla, nemluvě o nápojích. Všimla jsem si také, že si hosté alkohol raději pořizovali mimo hotel, protože hotel žádné kvalitní alkoholické nápoje nenabízel, a každý si chce dovolenou opravdu užít naplno.

Ubytovanie

Vůbec nikdo neuklízel jenom jednou odnesli odpadkové koš.

Služby

Opravdu si nezaslouží ani jednu hvězdu

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Nejhorší hotel a služby

Nejhorší hotel a služby

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž cca 200 metrů od hotelu, přes silnici. Velký kameny při vstupu do vody, o které jsme se zranili, ani boty do vody nepomohly.

Strava

Strava nic moc, každý den stejné.. to co zbylo z oběda se podávalo k večeři a trochu poupravené, jakože "za studena", druhý den k obědu.
Maso,jen kuřecí, přiděloval personal a to tak, že jedno malé kuřecí prso i s kosti bylo před námi rozděleno na 3 části a z toho jste měla nárok na 1/3.
Ovoce jeden druh: 3x za týden meloun a 2x pomeranč.
Dezerty žádné.
Všechny nápoje silně ředěné, včetně kávy a vína, které nepříjemná paní barmanka nalévala do plastového kelímku max 30ml... víc prý nemůže, protože je pod kamerou.. zkusili jsme si ho objednat další den v domnění, že už naředěné nebude, ale opak byl pravdou, bylo naředěné ještě víc.

Ubytovanie

Nejhorší hotel, který jsme kdy navštívili, až na zahradu. Ta byla udržovaná. Koupelna a sprchový kout špinavý a plesnivý. Ani jednou za dobu pobytu nebyl provedený úklid.

Služby

Žádné! Na žádost vyměnit osušky a ručníky nám pokojská sdělila, že ručníky nemá a už žádné nepřinesla. O úklidu ani nemluvím, koš jsme si vynášeli sami.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 678 za os.

Yelken Blue Life Hodnotenie: 5/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Yelken Blue Life recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 108 ľudí)

Jana Novotná

Hodnotenie 2,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Označení zájezdu ultra allincusive - v hotelu o této službě nikdo nikdy neslyšel. Ať šlo o výběr nápojů či jiný sortiment. Delegáta který hovoří pouze rusky, čímž se odlet pro nás stal velmi chaotickým, považuji za naprosto nepřijatelné fiasko. Doba SSSR skončila jen to asi cestovní kancelář nestihla postřehnout. Naproti tomu na příjezdu a rozdělení do autobusů k hotelům nebylo co vytknout.

Označení zájezdu ultra allincusive - v hotelu o této službě nikdo nikdy neslyšel. Ať šlo o výběr nápojů či jiný sortiment. Delegáta který hovoří pouze rusky, čímž se odlet pro nás stal velmi chaotickým, považuji za naprosto nepřijatelné fiasko. Doba SSSR skončila jen to asi cestovní kancelář nestihla postřehnout. Naproti tomu na příjezdu a rozdělení do autobusů k hotelům nebylo co vytknout.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž byla v ucházejícím stavu denně se uklízely odpadky a rovnaná lehátka. Naproti tomu úklid např. mola nebo jiných prostor souvisejících z pláží byla nedostatečná.

Strava

Jídlo bych označil za naprostou katastrofu. A to nikoli do možnosti výběru (neboť 5 jídel + zeleninu a ovoce považuji za dostatečné), ale co se kvality. Mnoho pokrmů mělo sice jiný vzhled, ale měli naprosto stejnou chuť. Z masa pouze kuřecí a makrela což není podle námi zažitých dovolených rozhodně běžná praxe v ***** hotelů.

Ubytovanie

Pokoj malý útulný. Pěkný balkon s výhledem. každý den čistě povlečeno a čisté ručníky. Naproti tomu v koupelně pod umyvadlem plíseň a vyluxováno jen jednou za dobu pobytu.

Služby

Hotel jednoznačně zaměřen na ruskou klientelu. Na recepci byl jen velmi málo kdy někdo kdo hovořil anglicky což by se opravdu stát nemělo, Obsluha v jídelně fungovala asi na 40% takže nic moc. Naproti tomu obsluhy barů byly vynikající.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Larissa Beldibi Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Larissa Beldibi recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 9 ľudí)

Karel M.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.

Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Nic moc,velice špatný přístup do moře,popraskaná lehátka,válející se množství tzv.vajglů v písku.Prostě nejslabší článek dovolené.

Strava

Vynikající

Ubytovanie

pokoj malý,potřebující renovaci,čistý.,úklid v podstatě na vyžádání

Služby

Služby hotelu odpovídající.Vážná připomínka k delegátce cestovní kanceláře.Při odjezdu na mě zapomněla!Díky pozornosti řidiče autobusu mě nevznikly vážné problémy protože se pro mě vrátili a já mohl odletět se zájezdem domů.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Julita B.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem v podstate dobrý.

Celkový dojem v podstate dobrý.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Kemer je skalnatý a tomu zodpovedal aj prístup do vody na pláži, treba topánky do vody. Pláž samý ohorok z cigarety ale to je o ľuďoch

Strava

Strava celkom dobrá .

Ubytovanie

Hotel podľa mňa nezodpovedá 4 hviezdičkám , taká priemerná trojka. Záhrada krásna udržiavaná, izby priemerné.

Služby

Všade čisto, poriadok.

Carelta Beach & Spa Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Carelta Beach & Spa recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 5 ľudí)

Radka Luňáková

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Kvalita ubytování.....neodpovídá ceně zájezdu!!!!

Kvalita ubytování.....neodpovídá ceně zájezdu!!!!

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

čistá,molo celkem dobré...chtělo by to pouze natřít a vyměnit koberec na molu....

Strava

Průměrná.

Ubytovanie

Hotel starý spousta věcí nefunguje,posilovna bez klimatizace ,špinavá,rozbité stroje...

Služby

Hotel starý,ne příliš uklizený,skleněný výtah vždy omatlaný...nikdo jej neuklízel...spousta věcí je potřeba zrenovovat...cena tak max.10.000,-kč

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Vladimír K.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

70-80. léta minulého století v Sovětském svazu - lépe se to popsat nedá. Pobyt v tomto hotelu reklamujeme nejenom my, ale i ostatní účastníci tohoto retro výletu CK do tohoto CK nabízeného čtyřhvězdičkového hotelu. Pokud by někdo před kontraktací tohoto hotelu z CK tento hotel navštívil, věřím, že by tento hotel nemohl kontrahovat, natož označit ho jako čtyřhvězdičkový. Domnívám se, že lze uvedená fakta na webu označit za klamavou nabídku. Níže uvedená fakta a fotografie jsou pouze minimálním výběrem z popisu reality. Některé věci pro jejich otřesnost raději neuvádíme. Domníváme se, že fotografie hovoří samy o sobě velice výmluvně - čtyřhvězdičkový hotel dle CK.

70-80. léta minulého století v Sovětském svazu - lépe se to popsat nedá. Pobyt v tomto hotelu reklamujeme nejenom my, ale i ostatní účastníci tohoto retro výletu CK do tohoto CK nabízeného čtyřhvězdičkového hotelu. Pokud by někdo před kontraktací tohoto hotelu z CK tento hotel navštívil, věřím, že by tento hotel nemohl kontrahovat, natož označit ho jako čtyřhvězdičkový. Domnívám se, že lze uvedená fakta na webu označit za klamavou nabídku. Níže uvedená fakta a fotografie jsou pouze minimálním výběrem z popisu reality. Některé věci pro jejich otřesnost raději neuvádíme. Domníváme se, že fotografie hovoří samy o sobě velice výmluvně - čtyřhvězdičkový hotel dle CK.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Hotel je skutečně situován přímo u moře, avšak kapacita pláže je problematická vzhledem k velikosti hotelu. Naštěstí velká část hostů (v době našeho pobytu takřka pouze z postsovětských republik) opouštěla pláž před polednem. Zařízení pláže odpovídá celkové kvalitě hotelu, část lehátek rozbitých, polstry roztrhané.

Strava

Nabídka jídel v hotelu ohromující, snídaně vynechávám, převážně 2x denně zadělávané kuřecí vnitřnosti (kdo nemá rád zadělávané kuřecí žaludky, ať opravdu o tomto hotelu neuvažuje), 2x denně mleté maso lišící se pouze tvarem, 2x denně dušené kuře. Občas nabízeny ryby (převážně makrely nebo "sardinky"), za 12 dní pobytu pouze 4x nabízeno "standardní" maso. Zelenina velmi často unavená. Grilovaná jídla - zelenina, mletá masa, ryby velice často spálené do černa. Na nealkoholické nápoje v jídelně velice často zbývaly pouze papírové kelímky.

Ubytovanie

Celkově hotel neudržovaný, špinavý. To platí nejen o veřejných prostorách hotelu, ale i o jednotlivých pokojích, nejhorší byly koupelny - rezivé zařízení, plíseň. Na židle v jídelně se přilepíte, případně Vám zůstane v ruce její kus, ubrusy po první hodině jednotlivých jídel špinavé. Shodně lze říci, že vlastnost přilepení platí i pro stoly a křesla v baru.

Služby

Celkově lze říci - až na výjimky personál (převážně z postsovětských republik) nepříliš ochotný, místy lze říci až neomalený. Úklid pokoje až po 2 dnech po vyžádání na recepci. Služby většinou omezené, např. v 2 zdejších barech bylo každodenně minimálně 9 přestávek a každá z nich trvající minimálně 15 minut, provoz dětských skluzavek (z počátku pouze 2 hodiny denně), wifi nedostatečná kapacita,...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Larissa Club Akman Park Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Larissa Club Akman Park recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 8 ľudí)

Gáborné D.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nebyl to špatné, ale vzhledem k popisu jsem čekal něco lepšího. Kdyby člověk věděl dopředu, co může očekávat, nebyl by žádný problém. Hotel je milý a přátelský. Opravdu rodinný. Kdo netouží po večírcích a má rád klidné, přátelské prostředí, tomu ho doporučuji. Základně, kromě prvního zklamání to bylo dobré a rád bych tam znovu jel. Kdo preferuje přímý přístup k moři, může si to užít i v hlavní sezóně za přijatelnou cenu.

Nebyl to špatné, ale vzhledem k popisu jsem čekal něco lepšího. Kdyby člověk věděl dopředu, co může očekávat, nebyl by žádný problém. Hotel je milý a přátelský. Opravdu rodinný. Kdo netouží po večírcích a má rád klidné, přátelské prostředí, tomu ho doporučuji. Základně, kromě prvního zklamání to bylo dobré a rád bych tam znovu jel. Kdo preferuje přímý přístup k moři, může si to užít i v hlavní sezóně za přijatelnou cenu.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Voda byla vynikající, čistá a teplá. Hotel měl přímý přístup k moři, takže s tím nebyl žádný problém. Pláž nebyla příliš velká, ale vždy bylo dost lehátek s matracemi, večer nikdo neřval, když jsme zůstali venku déle. Každý den uklízeli na pláži a sbírali odpadky.

Strava

Bylo to v pořádku, ale ne příliš rozmanité. Očekával jsem lepší ve srovnání s jinými místy. Čtyři hvězdičky jsou silné přehánění. U snídaní nebyly žádné pečivo, jen chléb. U obědů kromě kuřete nebylo žádné jiné masové jídlo. Není problém, že každý den je kuře, ale kromě toho nebylo nic jiného.

Ubytovanie

Se ubytováním jsem v zásadě neměl problém. Není to příliš moderní, ale bylo tam vše, co bylo potřeba. Úklid byl denní a ručníky se také měnily každý den.

Služby

Za wi-fi si účtovali zvláštní poplatek. V baru nechtěli podávat nápoje než v jednorázových kelímcích. Tvrdili, že si je mnoho lidí bere na pláž. Na druhou stranu Turci, Rusové a Ukrajinci dostávali nápoje ve skleněných pohárech bez problémů, i když je také brali s sebou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Gábor Miklósné Simó

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Bylo to velmi dobré, milý malý hotel s velmi přátelským personálem. Nic nám nechybělo.

Bylo to velmi dobré, milý malý hotel s velmi přátelským personálem. Nic nám nechybělo.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Malé oblázkové, ale bylo to dobré. Trochu jsme postrádali pískoviště pro děti.

Strava

Kdo má rád kuře, tomu bude výborné

Ubytovanie

Čistota nebyla 100%, ale nebyla rušivá

Služby

Vynikající

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Asel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Asel recenzie

Nehodnotené (hodnotili 2 ľudia)

Lucie P.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Byl to last-minute, cena snová, takže za tu cenu naprosto bezvadné. I kdyby cena byla vyšší, nechce se mi věřit, že tohle byl nejhorší hotel, co může být. Tomu bych nevěřila, bylo to dobré - lepší než dobré. Ze začátku jsem se bála i služeb CK TopFly, ale nemusíte se bát, vše proběhlo OK. Pí delegátka/průvodky Jana je bezva, ale pracovně velmi vytížená. Za celý týden jsme češtinu neslyšeli ani v Antalyi, ani na výletě na horu Tachtali. V hotýlku byl úklid na denní bázi, krom víkendu, takže vždy čisto, za nás bez výtky. Téměř všichni hosté si rozuměli s personálem, člověk by řekl místní, ale pak nám zas přišlo, že spolu mluví rusky...do teď nám je záhadou, co to bylo za národ.

Byl to last-minute, cena snová, takže za tu cenu naprosto bezvadné. I kdyby cena byla vyšší, nechce se mi věřit, že tohle byl nejhorší hotel, co může být. Tomu bych nevěřila, bylo to dobré - lepší než dobré. Ze začátku jsem se bála i služeb CK TopFly, ale nemusíte se bát, vše proběhlo OK. Pí delegátka/průvodky Jana je bezva, ale pracovně velmi vytížená. Za celý týden jsme češtinu neslyšeli ani v Antalyi, ani na výletě na horu Tachtali. V hotýlku byl úklid na denní bázi, krom víkendu, takže vždy čisto, za nás bez výtky. Téměř všichni hosté si rozuměli s personálem, člověk by řekl místní, ale pak nám zas přišlo, že spolu mluví rusky...do teď nám je záhadou, co to bylo za národ.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Okolí hotýlku je trochu "smutnější". V době naší návštěvy byla spousta hotelů zavřená, hotely i domy opuštěné. V okolí hotel nebyly skládky, ale ani zametené ulice. Zato všude rostly nádherná granátová jablka a citrusy. A spousta přátelských koček. Pláž je od hotelu zhruba 300 metrů, krásné čisté teplé moře. Na pláži je hrubý písek, v moři kameny, ne ostré, ale vcelku velké. Na konci července pláž zela prázdnotou, nikde nikdo. To na mě moc dobrý dojem nedělalo, působilo to smutně - bohužel. Turecko je fajn, přátelští lidé, krásná země. Události poslední doby Turecku do karet bohužel nehrají. Antalye je civilizované velkoměsto s pěkným akvaparkem, obchoďákem jak v ČR, MHD snad i lepší než u nás. Mají klimatizované dolmuše (místní výraz pro autobus) i čekárny na zastávkách. Taxikáři jsou draží jak v Praze, takže to jsme si "ujít nechali". Vedle hotýlku Asel je v době naší návštěvy opuštěný hotel Marin (také ještě můžete najít recenze). Spousta zavřených krámů a nápisů na všem je v ruštině, ale bohužel tam není tolik turistů (ani ruských), kolik by si místní přáli. Snad se to zlepší, já bych to Turecka jela znovu!

Strava

V recenzích bylo psáno o zkaženém a nechutném jídle. Pro jistotu jsem s sebou táhla nějaké suchary, kdyby skutečně bylo nejhůř. Naštěstí nebylo. Kdo chce jet na dovolenou, kde bude mít na výběr z 20 druhů hl. jídel, 10 předkrmů, 15 zákusků, tak ať do Aselu nejezdí. V jedné recenzi jsem četla "nejsem rozmazlená holka z města, ale holka z vesnice, a přesto mi tam nechutnalo nic". Já o sobě mohu říct, že už jsem rozmazlená holka z města, a přesto mi báječně chutnala suchá rýže, brokolice, lilek, 1x velmi chutná makrela, velmi ochuzená rajčatová polévka :-D Pokud toto někdo čte, asi se diví, ale ne, vážně, šlo to. Zákusek třeba nebyl ani jednou, na snídaních se opakovalo neustále to samé - 4 druhy oliv, místní světlý chléb, čerstvá rajčata, okurky, marmelády, občas turecká uzenina, občas sýr na způsob balkánského, máslo, turecká balená nutella, na střídačku vejce/turecká uzenina na pánvi,... Co se nápojů týká, na kávu byly 2 automaty - jeden v jídelně, jeden u bazénu. Ač káva skutečně není chutná jak z McDonald's, nebo jako ze Starbucks, šlo to. Občas s problémy, ale kávovar fungoval alespoň jeden. Velkým nedostatek si troufám říct je, že jídelna není klimatizovaná, u jídelny není WC (nejbližší je o patro níže u bazénu) a není postmix na pití. Na konci července je jídelna "hodně zahřátá". Pití nosila obsluha od bazénu. Dejme tomu, že o žízni jsme nebyli, ale s pitím bych si to představovala jinak... Obědy byly podobné jak večeře - polévka (pořád byla již zmiňovaná slabá rajčatová, ale chutná - pouze jednou to k jídlu nebylo), těstoviny/rýže, teplá zelenina, maso, studené saláty (zelí, rajčata, okurky, brokolice, lilek, kuskusový). Večeře podobné jak obědy. Jednou byla k večeři na grilu dělaná makrela, která byla naprosto výborná, skvělá, to bylo asi nejlepší jídlo. Nevím, co tam zažili čeští turisti před námi, v době našeho pobytu jsme v hotelu byli jediní Češi, ale jídlo zkažené nebylo, byl ho dostatek. Dezerty typu "dort" nebyl ani jednou, jako dezert byl "pouze" meloun, který nedoplnili pouze jednou za týden.

Ubytovanie

Zájezd jsem kupovala jako last-minute a ač to vždy dělám, tentokrát jsem nečetla recenze. Když jsem večer přišla dom šťastná, že konečně někam jedu, chtěla jsem zjistit kam, přečetla si recenze. V tu chvíli ve mně "hrklo", začla jsem panikařit, že tam nepojedu, a plašit cestovní kancelář. Telefon mi zvedl nějaký pán a říkal, že se nemusím obávat, že zítra letím, tak ať jsem v klidu... V tu chvíli jsem se ho snažila vzít za slovo, věřit mu a uklidnit se. Docela se mi to i povedlo a samozřejmě jsem se těšila. Recenze ale děsivé byly... Hotel je čtyřpodlažní bez výtahu, takže pro starší špatně se pohybující/nepohyblivé osoby není. Hudbu měli puštěnou rozumným volume max. do 22 h. Mešita není u hotelu, takže se i do vyspíte. Matrace jsou pružinové, poslední model z Ikea to není, ale tak budiž...

Služby

Jelikož jsem pracovně velmi vytížena, nikdy bych nejela do hotelu bez wi-fi. Ač v popisu wi-fi je, na místě mi sdělili, že za poplatek... Poplatek je 5 €/týden, což jsme jim dali hned 2x a naštěstí wi-fi fungovala. V recenzích jsem četla o nefunkční klimatizaci, což by mě na konci července asi nedělalo dobře, ale naštěstí klimatizace fungovala na jedničku s hvězdičkou. Záchod splachoval, voda tekla studená i teplá. Služby typu masáže, 5 různých světových restaurací,... hotýlek vůbec nenabízí. Bazén byl malý, ale čistý - akorát na osvěžení. Každý den na odpoledne ho odpouštěli, ráno byl opět plný vody a k odpoledni voda opět tak 20 cm pod okraj ubyla. Nevím, co to je za místní zvyk, na mě to moc dobře nepůsobilo, ale třeba na výběr neměli...nevím. Největší slabinou hotýlku bylo asi pití, z postmixu u bazénu tekla akorát čistá voda, džus žádný, pivo není v rámci all inclusive, víno nalévali tak půl deci. Uznávám, že to je bída, ale když jsem si vybavila cenu, kterou jsme platili, držela jsem pusu. Jako velikánské plus vidím to, že v den odjezdu pro nás přijel odvoz v 15 hod. a do 15 hod. nás nechali na pokoji. Nemuseli jsme mít kufry na recepci, mohli jsme se před odjezdem v klidu umýt. Za to jednoznačně palec nahoru.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Veronika S.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Asia Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Asia recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Vladimíra Š.

Hodnotenie 2,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.

Nebyli jsme ubytováni v hotelu, který jsme si zaplatili, cest. kancelář nás na tuto skutečnost neupozornila, při příletu na letiště jsme ukázali delegátce ubyt. poukaz do hotelu Asia, ale vypadalo to, že nemáme ubyt. žádné, nakonec nás odvezli do jiného hotelu, bez jakékoliv omluvy, jelikož jsme cestovali s malou vnučkou a byla noc, tak jsme to chtěli vyřešit až následující den, místní delegát se s námi změnu hotelu nechtěl řešit, proto budu posílat reklamaci na cest kancelář.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž byla celkem čistá, ale lehátek málo, a ještě zpoplatněné, lidí na pláži také až dost

Strava

Strava byla docela přijatelná, jen masa bylo opravdu málo a na příděl/ pro pány to bylo opravdu málo/, na ostatních hotelích měli stravu daleko lepší/ stejné kategorie hotelu/

Ubytovanie

Bylo podprůměrné až špatné, bez plnohodnotné klimatizace, koupelna rozbitá/ 1 díl sprch. zástěny chyběl/, čistota pokoje opravdu na hraně, přikrývky bez povlaku, celkový dojem pokoje špatný.

Služby

Měli jsme původně zaplacen pobyt na pláži / slunečníky+ lehátka/, ale při změně hotelu byla pláž daleko/ s malým dítětem nemožné chodit pěšky/, museli jsme vše zaplatit/ totéž bude v reklamačním protokolu/

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Vogue Royal Beach (ex. Endam) Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Vogue Royal Beach (ex. Endam) recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Jana Ž.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila

Personál v hotelu byl velice ochotný. Delegátka o něco méně. Po té co si nikdo nezakoupil výlet, začala být trochu nepříjemná. Naopak velice milá a ochotná byla prodejkyně Invia. Celkově se nám dovolená líbila

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Na pláži bylo hodně oblázků a vstup do moře byl celkem náročný, protože tam byly velké kameny, ale dalo se.

Strava

Jídlo bylo dobré a to jsem docela vybíravá :-) Na to, že byl hotel spíše menší byl dobrý výběr jak zeleniny, ovoce i ostatních pokrmů. Každý den byla různá masa (směsky, karbanátky, ryby,...) Různě tepelně zpracovaná zelenina. Několik příloh.. Nám nejvíce chutnala masa a ryby z venkovního grilu.

Ubytovanie

Hotel byl průměr ve své cenové kategorii. Na chodbě byla trochu cítit zatuchlina, ale to bylo nejspíš velkou vlhkostí vzduchu a tím, že v září je v hotelu menší návštěvnost. Úklid pokoje jednou za dva dny. Na pokoji drobné závady (v koupelně byla po sprchování vždy potopa a nešly zavírat dveře- tím jak byly nasáklé vodou) Což určitě není na každém pokoji. Jinak bylo vše jak mělo.

Služby

Služby jsme nestihli vyzkoušet.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate