Egejská riviéra: Našli sme pre vás 46 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa Hodnotenie: 5/5 Turecko, Egejská riviéra, Sarigerme

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

SPA hotel přímo na soukromé plážy Nedávná modernizace Senzační bazénový areál Široká nabídka sportovně-rekreačních aktivit

Anna S.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Naše dovolená byla velmi příjemná. S dětmi bylo velmi pohodlné, že transfer mezi letištěm a hotelem trval 20 minut.

Naše dovolená byla velmi příjemná. S dětmi bylo velmi pohodlné, že transfer mezi letištěm a hotelem trval 20 minut.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Moře rychle hluboké a vlny jsou docela velké. Tmavý písek, štěrkovité. Lehátka je hodně.

Strava

Velmi rozmanité a chutné příchutě. Široký výběr. Byli jsme maximálně spokojeni.

Ubytovanie

Hotel předčil naše očekávání. Hotel sám o sobě není nová budova, ale je udržovaný a je vidět, že je průběžně renovován. Pokoj s přístupem k bazénu se ukázal jako dobrá volba.

Služby

Přátelské k dětem, s mnoha programy. I my dospělí jsme si užili skluzavkový park. Večerní programy byly velmi kvalitní.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 1 491 za os.

Kaya Prestige Sunshine Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra, Çeşme

Kaya Prestige Sunshine recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 7 ľudí)

Krešák Peter

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Igor Kolarovič

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkovo sme boli s dovolenkou veľmi spokojní. Treba vedieť, že sa jedná o časť Turecka, ktorá je značne veterná, takže koncom leta môže byť niekomu chladnejšie, ale to je len pocitovo, nakoľko slnko tam hreje ako všade. Samotný hotel sa nachádza priamo pri mori v dedinke, takže je tam kľud. Kto chce ísť na nákupy, tak má možnosť v meste Cesme vzdialenom asi 15 km, kde denne premáva z hotela menší autobus. V areáli hotela sú dva bazény, z ktorých je jeden s tobogánom. Časť bazéna je oddelená aj pre tých najmenších s vodou hlbokou 35 cm. Po dohodnutí sa s delegátkou sú možnosti na celodenné výlety do vnútrozemia Turecka.

Celkovo sme boli s dovolenkou veľmi spokojní. Treba vedieť, že sa jedná o časť Turecka, ktorá je značne veterná, takže koncom leta môže byť niekomu chladnejšie, ale to je len pocitovo, nakoľko slnko tam hreje ako všade. Samotný hotel sa nachádza priamo pri mori v dedinke, takže je tam kľud. Kto chce ísť na nákupy, tak má možnosť v meste Cesme vzdialenom asi 15 km, kde denne premáva z hotela menší autobus. V areáli hotela sú dva bazény, z ktorých je jeden s tobogánom. Časť bazéna je oddelená aj pre tých najmenších s vodou hlbokou 35 cm. Po dohodnutí sa s delegátkou sú možnosti na celodenné výlety do vnútrozemia Turecka.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Priamo pri hoteli nie je pláž, ale je tam plávajúca plošina z plastu v tvare T, z ktorej je možné sa kúpať, ale aj opaľovať a hojdať na mori. Z hotela denne pláva na ostrov vzdialený asi 10 min. plavby loďka. Na ostrove je už pláž s pieskom s drobnými kamienkami. Je tam možnosť občerstvenia. Ostrov je zarastený nízkym krovím a pásu sa tam kozy, ktoré asi 4 sú priamo na pláži na vyvýšených skalách, takže kto kozy nemá rád, ale má predstavu o nóbl pláži, tak to nie je pre neho. Mne osobne kozty nevadili.

Strava

Čo sa týka stravy, tak si treba uvedomiť, že táto je odlišná od našej. Odporúčam hneď po príchode si zakúpiť ich lieky na tráviace ťažkosti, ktorých názvy Vám v hoteloch povedia. Naše veľmi nezaberajú. Každý deň sa varí niečo iné a je to formou bufetových stolov. Pre každéhosa tam niečo nájde. Pozor na pitie vody. Všade sú upozornenia, aby sa na pitie nepoužívala voda z vódovodu. Avšak podávané ovocie a zelenina v surovom stave sa oplachuje podľa mňa vodou z vodovodu. Najlepšie je piť vodu priamo z fľaší alebo čapované ako sprite, fanta alebo pepsi. Alkohol podávajú domácej výroby ako Raki, Vodka, Gin. Iný je za poplatok aj pretých čo majú All Inclusive.

Ubytovanie

S ubytovaním sme boli tiež spokojní. Služby sú na dobrej úrovni, ako aj čistota. Denne sa tat upratuje. Izby sú klimatizované a útulné.

Služby

V hoteli je sú rozne služby, ako masáže, sauna, nejaké športy a pod. My sme využili len Tureckú masáž.

The One Club Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra, Sarigerme

The One Club recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Przemysław N.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

V popisu není žádná informace, že pokoje jsou téměř v suterénu!! Bohužel jsem si toho ve smlouvě -1 nevšiml, jak mě překvapilo, když paní z recepce (která vůbec nerozuměla ani základním anglickým frázím) začala muže vodit do sklepa. Nikdy jsem nečekal, že takové pokoje získáte výběrem pokojů bez balkonu. I když je to kuriozita balkon byl ? Nevím, jak to nazvat, protože to bylo pod úrovní terénu. :) Animace nula na 11 dní. Obecně je popis trochu nepřesný, protože např. autobus odjížděl z hotelu dvakrát denně, ne každou hodinu. Hotel měl plážový bar, ale nepije pouze alkohol.

V popisu není žádná informace, že pokoje jsou téměř v suterénu!! Bohužel jsem si toho ve smlouvě -1 nevšiml, jak mě překvapilo, když paní z recepce (která vůbec nerozuměla ani základním anglickým frázím) začala muže vodit do sklepa. Nikdy jsem nečekal, že takové pokoje získáte výběrem pokojů bez balkonu. I když je to kuriozita balkon byl ? Nevím, jak to nazvat, protože to bylo pod úrovní terénu. :) Animace nula na 11 dní. Obecně je popis trochu nepřesný, protože např. autobus odjížděl z hotelu dvakrát denně, ne každou hodinu. Hotel měl plážový bar, ale nepije pouze alkohol.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Navíc na pláži je málo lidí, ne jako u Baltského moře, nejsou volná lehátka atd. Obecně je pláž velká, málo lidí, písek zvláštní barvy, trochu šedý?

Strava

Jídlo je dobré, hodně, i když víte, snídaně se opakuje. Jedno velké mínus je nedostatek uzenin, bylo tam jen něco jiného než mortadella? All inclusive alkohol jsou takové základní věci jako gin, rakija, víno, pivo a něco ala vodka. Obecně to není velký hotel a víte, že tam není moc teplých jídel, ale když se na to nepodíváte, pár jich je :) Hodně čerstvé zeleniny, málo ovoce, i když to není problém, protože tam bylo notoricky známý meloun, který mám rád.

Ubytovanie

Navzdory skutečnosti, že jsme dostali pokoje na úrovni -1, byly to plusové pokoje obecně v pořádku, i když tam nebylo žádné stropní světlo, pouze lampy. Samotný hotel jsem považoval za docela pěkný s pěkným bazénem

Služby

Úklid zpravidla jen tak, jak muž požadoval, alespoň u nás to tak bylo. Jedna z dam na recepci neuměla anglicky, takže jsme museli s vážnějšími dotazy čekat na další změnu

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 809 za os.

Teos Holiday Village Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra

Teos Holiday Village recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 32 ľudí)

Anonym

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Armonia Club Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra

Armonia Club recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Iveta Ondruchová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá upravená a slunečná

Strava

Vynikající veliký výběr hodně zeleniny,ryb,masa vše chutné.Mnoho moučníků a ovoce.Veliká pestrost s tak výborným jídlem jsme se nesetkali.

Ubytovanie

Výborné ,krásný interier především čisto,každý den úklid.Výměna prádla a příjemná p.uklízečka velmi tolerantní.Negativní bylo ,že jsme byli ubytovaní u recepce a v noci byl hluk cizinců,kteří holdovali alkoholu

Služby

Výborné vše řešili s úsměvem a ochotou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Club Hotel Arinna Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra

Club Hotel Arinna recenzie

Nehodnotené (hodnotili 3 ľudia)

Alena Skleničková

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž ne moc čistá, někdy velmi pozdě odemykali lehátka, takže např ještě v 9 hodin byla zamčená, odpoledne plavaly v moři odpadky až to byla hrůza ( KUSY MELOUNU, CITRON, POMERANČ, PLASTOVÉ LAHVE, IGELITY). ještě nikdy jsme tak hrozné moře nezažili.

Strava

Strava byla ze všeho to nejlepší. I když občas chyběla voda a džus nebo káva hned ráno při začátku snídaně, po snídani nechávali velmi dlouho neuklizené stoly, u baru je zajímala pouze turecká klientela,byli dost neochotní, u stolků obrovský nepořádek, míchané nápoje někdy teplé, že se nedaly pít, zpravidla do plastových kelímků, velmi malá nabídka

Ubytovanie

Pokoje neudržované, v koupelně plísně, trčící dráty ze zdi, kdyby se majitelé starali a udržovali, nemuselo by být špatné, ale evidentně neměli zájem. Ve spojovacích chodbách špína, špinavé nádobí tam např. leželo 2 dny. Museli jsme si říkat o základní věci na recepci ( toaletní papír atd.): V nabídce byly deklarovány pokoje s balkonem nebo terasou. Dostali jsme v noci po příjezdu hotel pouze s oknem a navíc s výhledem na dvorek za restaurací- viz foto (REKLAMOVALI JSME NA MÍSTĚ A VZALI JSME AŽ 4. NABÍZENÝ POKOJ)

Služby

neodpovídaly absolutně 4 hvězdičkám

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Drešer Pavel

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž pro nás byla velkým šokem. Hotel měl pláž dlouhou asi 20m a širokou cca 5m, kde se nacházelo asi 10 polorozpadlých slunečníků a několik lehátek. Voda byla "čistá" jen ráno jinak zapáchala, přes pláž vedla stoka od hotelu a občas byly na hladině olejové skvrny. Pláž dle cestovní kanceláře měla být oblásko písečná a realita? Písek byl stavební, po oblázku ani stopy jen samá suť, kameny a dokonce i střepy, bez bot do vody ani ránu.

Strava

Strava byla pestrá, dobrá. Pítí v All in. bylo jen pivo, voda z automatu, džus byl místní tang, který jen přilívali, ale nádobu snad nikdy nevymyli. Co se týče alkoholu, tak tam bylo pivo, víno(nic moc) místní vodka, gin, raki(pendrek). Ostatní se muselo platit, ale jasný ceník tam nikde nebyl.

Ubytovanie

Měli jsme být ubytováni ve 4* hotelu. Po příjezdu a prohlídce hotelu nám to připadalo jako slabá 2*. Pokoj jsme dostali až ve 14hod i když někteří po nás příchozí byli ubytováni ihned. Měli jsme třílůžkový pokoj s balkónem a výhledem do zídky rozdělující dva hotely a na skladiště střešních tašek, rozbitých světel a zrcadel. Dle delegátky nám měli být pokoje uklízeny denně, ale to tak nebylo.

Služby

Personál stál za starou bačkoru, všichni se na nás tvářili, jako když je obtěžujeme. Žádný úsměv a pozdrav už vůbec ne. Na pokoji jsme měli mít minibar, ale měli jsme tam jen dvě půl litrové vody pro tři osoby na celý pobyt. Od delegátky jsme dostali instrukce, že si nesmíme nic do hotelu nosit z obchodů, protože tam mají hotelový obchod, který jsme nikdy neviděli otevřený a upřímně bych si tam nekoupil ani tu pepsi v plechu, takže pokud bychom se řídili pokyny delegátky, už bychom chcípli žízní.
Dle delegátky měl být bazén čištěn UV filtrací a jaké bylo překvapení, když se tam objevil "hygienik" a odebral vzorky a následně bylo do UV filtrace nalito cca 40l nějaké desinfekce a to vše za plného provozu a bazénu plého lidí. Někteří z nás si z bazénu odvezli do ČR zánět středního ucha a zvukovodu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Maxima Bay Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra, Özdere

Maxima Bay recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 338 ľudí)

Marie Rosenbaumová

Hodnotenie 1,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nechutné jídlo, arogantní manager hotelu a absolutně neschopná delegátka !!!!! To, že je hotel ve finančních problémech věděla cestovní kancelář již měsíc , přesto tam stále posílala klienty.

Nechutné jídlo, arogantní manager hotelu a absolutně neschopná delegátka !!!!! To, že je hotel ve finančních problémech věděla cestovní kancelář již měsíc , přesto tam stále posílala klienty.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

pláž byla v pořádku, jen nedostatek slunečníků.

Strava

Vyloženě nechutné. Po celou dobu zájezdu jen mleté maso nebo ryby. jen jednou jsme měli kuře. Ze 3 barů byl otevřen jen ten u bazénu. 4 dny nebylo pivo , a 6 dnů víno. O jiném alkoholu nemluvě. byl jen gin nebo vodka a to jen 6 dní.

Ubytovanie

místo 5. nebo 6. patra hotelu jak je inzerováno v katalogu jsme byli ve 3. patře.

Služby

jezdil jen jeden výtah. úklid jen 2 krát, výměna povlečení jen jednou. Údajně pro nedostatek personálu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jakub L.

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkove to nebyla spatna dovolena , pocasi,voda fajn , mistni lidi taky , personal se snazil co to slo . Nejvetší mínus bych rekl , ze lidi. Rusové neskutecne rozmazleny narod , nevazi si jidla , naberou si plne talire udelaji hostinu a pulku vyhodi do kose , rvou a neumi se chovat . Personal by taky mohl resit vec kdy si klienti v brzkych hodinach davali deky a osusky na lehatka na plazi a treba tam cely den nebyli , tudiz plno lehatek bylo defakto neobsazenych ale nikdo tam nechodil protoze tam lezely prave osusky . Nebyla to nejhorsi ani nejlepsi dovolena co jsem mel ale na odpocinek dostacujici :)

Celkove to nebyla spatna dovolena , pocasi,voda fajn , mistni lidi taky , personal se snazil co to slo . Nejvetší mínus bych rekl , ze lidi. Rusové neskutecne rozmazleny narod , nevazi si jidla , naberou si plne talire udelaji hostinu a pulku vyhodi do kose , rvou a neumi se chovat . Personal by taky mohl resit vec kdy si klienti v brzkych hodinach davali deky a osusky na lehatka na plazi a treba tam cely den nebyli , tudiz plno lehatek bylo defakto neobsazenych ale nikdo tam nechodil protoze tam lezely prave osusky . Nebyla to nejhorsi ani nejlepsi dovolena co jsem mel ale na odpocinek dostacujici :)

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Piscita , uklizena kazdy den- doporucuji ale boty obcas jsem narazil na male bobulky s ostnama . Pokud nebyl opar tak sel videt i recky ostrov . Skoda jen ze se nestarali o celou cast az dozadu ke skale . Plaz meli ohranicenou provazem a s ceduli ve smyslu abychom se zrdzovali pouze ve vytycenem prostoru , kdy to platilo i pro vodu . Za provazem bylo rákosí bohužel s odpadky .

Strava

Tady jsem ocekaval ze bude vice mistni , ze nabidnou mnoho tureckych specialit , Bohuzel na spagety s omackou jsem tam nepriletel , jejich mlete maso bylo na taliri kazdy den jen jinak tvarovane . Clovek se najedl pokud chtel ale nic co by prekvapilo . Cekal jsem treba Kebab , jeden den byl ale ne pro vsechny . Naopak zakusky ty byl hodne dobry , opet kazdy den stejne ale vyber byl fakt velky .

Ubytovanie

Pokoje na urovni , velmi prostorne a ciste , koupelna velka a uklizena kazdy den . Pokoj s balkonem , bohuzel s vyhledem na rozestaveny hotel ale jinak fajn .

Služby

Jeden den mi vypadla elektrina , oprava byla hned. Uklizecky delaly svou praci jak mely , jen jeden den mi rucniky smrdely rybinou a vecer byla pecena ryba :D asi to nebyla nahoda :D ale to je jen drobnost . Služby na velmi vysoké urovni.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Woxxie (ex. Feye Pinara) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra, Akyarlar

Woxxie (ex. Feye Pinara) recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 78 ľudí)

Bartosz Kuder

Hodnotenie 1,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizace zájezdu ok.Samotný hotel z hlediska čistoty nedoporučuji

Organizace zájezdu ok.Samotný hotel z hlediska čistoty nedoporučuji

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Drama. Nejhorší, co jsem v Turecku viděl. Vypadá to jako blbost. Lehátka rozbitá, malé množství (asi 20 kusů). Vedle hotelové pláže je pláž z jiného hotelu všechna lehátka jednobarevná, provozuschopná (ne však pro uživatele Woxxie).

Strava

monotónní. Navíc se pravidelně doplňuje.

Ubytovanie

Pro: Pěkný výhled na moře. Zanedbaný pokoj. Koupelna je noční můra, záchod je špinavý, sprcha je špinavá (nečistota z několika let) Klimatizace divně zapáchá

Služby

Z plusů: laskavost. Nevýhody: žádná reakce personálu recepce na nahlášené problémy s pokojem (špinavá, zašlá koupelna, žádné světlo v koupelně, klimatizace)

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Toto zařízení nedoporučuji - nejedná se o 4hvězdičkový hotel!!! Špinavé, rozbité zámky na vchodových dveřích, tekoucí kohoutek, štěnice!!!. Obsluhující obyvatelé mají zájem pouze o poskytnutí informací o možnosti dokoupení zájezdů - nic víc - žádná pomoc při řešení zjištěných problémů na místě.

Toto zařízení nedoporučuji - nejedná se o 4hvězdičkový hotel!!! Špinavé, rozbité zámky na vchodových dveřích, tekoucí kohoutek, štěnice!!!. Obsluhující obyvatelé mají zájem pouze o poskytnutí informací o možnosti dokoupení zájezdů - nic víc - žádná pomoc při řešení zjištěných problémů na místě.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Úzká, u rušné silnice, kterou musíte přejít buď pro vstup na pláž, nebo použít toaletu umístěnou v zadní části autobusové zastávky :) (čistotu takového místa není třeba zmiňovat). Na pláž se musí dostat z kopce dolů - ale je tu možnost využít polorozpadlý melex, který každou půlhodinu sjede dolů a za půl hodiny nahoru.

Strava

Monotónní, každý den stejné s jedním prvkem objevujícím se jako součást večeře, tedy mražené maso zpracované na grilu, kebab (jeden) podávaný na začátku (kdo dřív přijde, ten dřív mele). Obecně se před začátkem večeře tvoří fronta na místo „výdeje“ jídla z grilu. Vrcholem bylo plesnivé jídlo podávané u snídaně (dvakrát během týdenní dovolené). Za celý týden nebylo jediné jídlo související s blízkým přístavem (ani jediná ryba). Děti žíznící po tak jednoduchém jídle, jako je pizza, dostávají každý den místní specialitu, tedy nan chleby se sýrovou a bylinkovou nádivkou.

Ubytovanie

Velmi špatný dojem - podmínky ubytování a neodpovídající kategorii objektu uvedené v popisu. Dovolená pro 3 dospělé a jedno dítě v objednávce byla za stejnou cenu pro každou osobu (bez slevy na dítě). Jak se na místě ukázalo, čtvrtým místem na spaní bylo rozkládací křeslo, na které se dítě sotva vešlo. Na dotaz na recepci, proč takové řešení, jsme dostali informaci, že děti platí poloviční cenu pobytu kvůli lůžku a koneckonců i další all inclusive náklady na děti. Toto bohužel nebylo součástí naší objednávky.

Služby

Je možné využít SPA a saunu - ale v tomto případě bez zkušeností. Popisovaná tělocvična je vlastně osamělá místnost s vybavením jako je běžecký pás, které má odříznuté (asi schválně) zástrčky, bez možnosti připojení na elektřinu. Ostatní vybavení a všudypřítomná špína nenabádají k používání. Když opustíte tělocvičnu "na terase", můžete vidět, že je již dávno zarostlá rostlinami. Skluzavky uvedené v nabídce (jako hlavní atrakce pro děti) jezdí 2/3 denně. Někdy bez dozoru!!! což vedlo k dost nebezpečným situacím. Miniklub neexistuje - o dva roky dříve psaná poznámka, že kvůli covidu je miniklub zavřený (což už není problém s frontami na jídlo).

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

ALKOÇLAR ALACATI Hodnotenie: 4/5 Turecko, Egejská riviéra

ALKOÇLAR ALACATI recenzie

Nehodnotené (hodnotili 3 ľudia)

Pavol Pataky

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Tomáš B.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zeybek Hodnotenie: 3/5 Turecko, Egejská riviéra, Izmir

Zeybek recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Jiří Hofman

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Cena odpovídala kvalitě hotelu a to že to na solidní úrovni, okolí poměrně klidné, město hezké, zkrátka spokojenost

Cena odpovídala kvalitě hotelu a to že to na solidní úrovni, okolí poměrně klidné, město hezké, zkrátka spokojenost

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Nebyla

Strava

Byla pouze snídaně, ostatní po vlastní ose ,snídaně solidní, na svoji velikost hotelu všeho dosti a v dobré kvalitě

Ubytovanie

Ubytování mělo tu kvalitu odpovídající počtu hvězdiček, úklid denně, za nás vše ok

Služby

Služby ok ,úklid denní, komunikace naprosto v pohodě (ale jen v angličtině) a ochotný

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Remer Hodnotenie: 3/5 Turecko, Egejská riviéra

Remer recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 11 ľudí)

Jaroslav M.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vyborny odpocinek a relax

Vyborny odpocinek a relax

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

V podzimnich terminech naprosto klidno, vzhledem k velmi prudkemu klesani do more neni vhodne pro male deti.

Strava

Bohata rani a vecerni strava

Ubytovanie

Cena odpovida, pro nenarocne.

Služby

Vzdy mozna domluva s recepci i v pozdnich hodinach.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Tomáš Třebenský

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Z Hotel Hodnotenie: 2/5 Turecko, Egejská riviéra, Çeşme

Z Hotel recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Anonym

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Golden Sunset Hodnotenie: 2/5 Turecko, Egejská riviéra

Golden Sunset recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 12 ľudí)

Lenka B.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nic horšího jsem nikdy nezažila a to jezdíme každý rok.: Tolika neštasných lidí pohromadě jsem už dlouho neviděla. Prosím pokud nechcete mít skaženou dovolenou - nekupujte tento zájezd!!!!!!!!!!!. Nejvic mi bylo lidí kteří na tuto dovolenou šetřili několik let :o(:
.

Nic horšího jsem nikdy nezažila a to jezdíme každý rok.: Tolika neštasných lidí pohromadě jsem už dlouho neviděla. Prosím pokud nechcete mít skaženou dovolenou - nekupujte tento zájezd!!!!!!!!!!!. Nejvic mi bylo lidí kteří na tuto dovolenou šetřili několik let :o(:
.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

-Psali písčitá pláž, ale že se nedá vlézt po kameních do vody to už nikde napsané nebylo. Po celé pláži chaluže které nikdo za celý týden neodvezl.

Strava

1.Ráno při snídani posbírali po lidech nedojedené pečivo podotýkám i nakousnuté a osahané z talíře a dali to k ostatnímu pečivu. Takže ten kdo přišel délel už jedl jen zbytky.
2.Máslo 3 dni nebylo vůbec
3.Několik lidí si tam paní deleg. stěžovalo na špinavé nádobí – v příborech bylo hodně těžké najít čistý a o skleničkách radši nemluvím jen se tam přenášely opary. Donesla jsem jim skleničku od piva a nebyl pro ně problém bez umytí do té samé skleničky natočit colu.
4.A teď ještě k jednomu z velkých problémů tohoto hotelu. Zaplatili jsme si All Incllusive a první dva dny jsme „neměli co jíst“Výběr byl z jednoho nebo někdy max dvou hlavních jídel. Jídlo tam dali jednou max dvakrát takže to dalo pro cca čtvrtku lidí z celého hotelu. Když jsme přiletěli tak jsem myslela že snad blbě vidím…male jsme tam vyškrábali posledních pár suchých špaget a my jsme nejedli, u večeře to probíhalo stejně jak jsme nestáli na začátku dlouhé fronty tak jsme neměli šanci a neviděla jsem tam nikoho kdo by plýtval jídlem jak jsem to viděla jinde v hotelích. Každý si nandal tolik kolik sní. O svačině ani nemluvím jednu buchtu která dala tak pro cca 15 lidí. Malá nám tam brečela hlady a do města to bylo daleko. Navíc jsem nikdy nezažila večeře až od 8hod. Malá chodí v půl 8hod spát a i když jsme chtěli vyrazit do města tak na všechno bylo pozdě. Nejdřív vystát řadu a z jídelny jsme se dostali po 9hodině. Jednou toho měli tak málo že nandávali sami aby si toho lidi moc nevzali…mě a to nepřeháním ušpinili talíř smetanovou omáčkou a nato dali tři malé kostičky masa a když jsem chtěla víc že to mám i pro Malou tak mi řekl nou…docela to bylo ponižující. Lidi se tam bouřili….Ale abych na ně neházela jen špínu tak nevím co se stalo ale poslední tři dni pobytu začali dávat o trošku víc jídla.
5. Pití - několikrát se nám stalo když jsem si šla pro colu k večeři tak mi řekl Noo finis a to bylo cca 20:45hod all inclusive trvalo do 23hod. K obědu jsme si pití taky nemohli dát protože neměli skleničky.

Ubytovanie

-Co mě nejvíc dostalo, bylo to že nás 3x stěhovali. Když jsme dorazili – všude jinde dávají rodiny s kočárkem do přízemí ale tady je zřejmě jiné pravidlo. Dali nás do třetího patra – tudíš jsem byla plně závislá na manželovi a když tam nebyl tak jsem byla "uvězněná" protože ze třetího patra kočárek s dítětem sama neunesu. Požádala jsem tedy o přestěhování do přízemí , kam mě tedy až po tom co jsem se musela rozčílit dali. Ale tím to nekončí, po tom co jsem si vše vybalila přišla druhý den delegátka ať se opět přestěhujeme do třetího patra, že tento pokoj je rezervovaný pro někoho jiného a že na to máme půl hodiny. Měli jsme nandaný oběd a malá pak měla jít spát. Takže jsme místo poklidného oběda a konečně vytoužené chvilky klidu kdy malá usne a můžeme si chvilku odpočinout jsme se řvoucím dítětem šly nesmyslně stěhovat. Když jsem paní delegátku poprosila aby nás dali alespoň do druhého patra tak řekla ostatně jako vždy já to zjistím….a pak jsem jí hledala po celém areálu a zbaběle odjela aniž by mi něco řekla. Když jsem jí tedy v pohoršené náladě volala tak mi řekla že už odjela a že se prostě vystěhovat musíme. Tak jsem jí poděkovala za zkaženou dovolenou. Mimochodem jsem balením a vybalováním po věčném stěhováním strávila 6hodin.
-Postýlku i přesto že jsem to paní delegátce na začátku říkala jsme dostali až po tom co jsem se rozčílila po 3tim stěhováním.
-Všude po celém hotelu tekla z kohoutku slaná voda – nic příjemného.

Služby

-Uváděli jste Animační programy – žádný tam nikdy nebyl ani turnus před námi nic neviděli a asi zřejmě tam nikdy nic nebylo.
-Nemají po celém hotelu jidelní židličku

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Kateřina Hadáčková

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Yunus (Dalaman) Turecko, Egejská riviéra

Yunus (Dalaman) recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Alena F.

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nemáme žádné připomínky, dovolená se nám vydařila.

Nemáme žádné připomínky, dovolená se nám vydařila.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

. Pláž čistá, stále ji uklízeli, dostatek lehátek i soukromí. Krásné moře, nemá chybu. Je tam bazén s moř. vodou. Na plážovém baru je možno si dát i oběd, odpolední svačinu. Každý den rozdávali nanuky. Možnost zahrát si pláž. volejbal, šipky atd. WC a sprchy kousek od pláže.

Strava

Personál milý, usměvavý, ochotný. Vždy vyšli vstříc. Jídlo bylo úžasné, nešlo odolat. Stále ho doplňovali. Vybral si snad každý. Vyhovovalo nám. Nezapomenutelné množství zeleniny, salátů a ovoce a ty zákusky!!!! Kdo chce, od hotelu na pláž vás odveze vláček, i když je to sotva 3 min. chůze.

Ubytovanie

Z pokoje jsme měli výhled do zalesněného parku. Původně jsme ho chtěli vyměnit s vyhlídkou na moře, ale nakonec jsme zjistili, že má své výhody -chládek a absolutní klid.

Služby

Nemáme žádné připomínky, každý den čisté ručníky a převlečené postele.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate