PlážPláž pro nás byla velkým šokem. Hotel měl pláž dlouhou asi 20m a širokou cca 5m, kde se nacházelo asi 10 polorozpadlých slunečníků a několik lehátek. Voda byla "čistá" jen ráno jinak zapáchala, přes pláž vedla stoka od hotelu a občas byly na hladině olejové skvrny. Pláž dle cestovní kanceláře měla být oblásko písečná a realita? Písek byl stavební, po oblázku ani stopy jen samá suť, kameny a dokonce i střepy, bez bot do vody ani ránu.
StravaStrava byla pestrá, dobrá. Pítí v All in. bylo jen pivo, voda z automatu, džus byl místní tang, který jen přilívali, ale nádobu snad nikdy nevymyli. Co se týče alkoholu, tak tam bylo pivo, víno(nic moc) místní vodka, gin, raki(pendrek). Ostatní se muselo platit, ale jasný ceník tam nikde nebyl.
UbytovanieMěli jsme být ubytováni ve 4* hotelu. Po příjezdu a prohlídce hotelu nám to připadalo jako slabá 2*. Pokoj jsme dostali až ve 14hod i když někteří po nás příchozí byli ubytováni ihned. Měli jsme třílůžkový pokoj s balkónem a výhledem do zídky rozdělující dva hotely a na skladiště střešních tašek, rozbitých světel a zrcadel. Dle delegátky nám měli být pokoje uklízeny denně, ale to tak nebylo.
SlužbyPersonál stál za starou bačkoru, všichni se na nás tvářili, jako když je obtěžujeme. Žádný úsměv a pozdrav už vůbec ne. Na pokoji jsme měli mít minibar, ale měli jsme tam jen dvě půl litrové vody pro tři osoby na celý pobyt. Od delegátky jsme dostali instrukce, že si nesmíme nic do hotelu nosit z obchodů, protože tam mají hotelový obchod, který jsme nikdy neviděli otevřený a upřímně bych si tam nekoupil ani tu pepsi v plechu, takže pokud bychom se řídili pokyny delegátky, už bychom chcípli žízní.
Dle delegátky měl být bazén čištěn UV filtrací a jaké bylo překvapení, když se tam objevil "hygienik" a odebral vzorky a následně bylo do UV filtrace nalito cca 40l nějaké desinfekce a to vše za plného provozu a bazénu plého lidí. Někteří z nás si z bazénu odvezli do ČR zánět středního ucha a zvukovodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate