Utopia World Hodnotenie: 5/5 Turecko, Alanya, Kargıcak
LUKASZ S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Skvělý hotel, spousta skvělých atrakcí, výborné jídlo i pro bezlepkové!
Skvělý hotel, spousta skvělých atrakcí, výborné jídlo i pro bezlepkové!
Pláž je čistá, je tam spousta lehátek a bar ♥️
StravaVýborné jídlo, čerstvé ovoce každý den k večeři, nějaká hlavní témata ♥️ zmrzlina, ovoce, dezerty, všechno je skvělé a hodně dbá na diety ♥️
UbytovanieVelmi pěkné pokoje, čisté a moderně zařízené
SlužbyVšechno 10/10
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Klaudia Ż.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Hotel je vzhledem k ceně rozhodně přeceňovaný. Při rezervaci jsme upřesnili, že chceme dva pokoje ve vile vedle sebe. Po příjezdu naše pokoje ještě nebyly připravené. Nabídli nám příplatek a že hned dostaneme hotelový pokoj, ale my jsme si rezervovali vilu a tam jsme chtěli strávit dovolenou. Po krátké výměně názorů na recepci nám bylo sděleno, že na jednu noc budeme sdílet dvoupatrový pokoj pro dvě rodiny a druhý den nám přidělí vilu s přilehlými pokoji. Souhlasili jsme. Jsem moc ráda, že jsme si za hotelový pokoj nepřiplatili, protože ve srovnání s vilou to byl ráj na zemi. Vily jsou moderní, s výhledem na moře. Jídla je dostatek, ale bohužel se to nepromítá do chuti. Údajně si tu každý najde něco pro sebe, ale nic extra. Velkým plusem je alkohol. Do aquaparku jste se museli svézt třemi výtahy a kromě výborné pizzy nebyl ani aquapark ničím zvláštní. Hotel byl celkově v pořádku, ale za tu cenu bych raději bydlel v jiném hotelu, kam jezdíme už léta. Tento hotel jsme si vybrali jen proto, že tam pracoval náš kamarád, animátor, a jen díky němu byl čas strávený velmi příjemně.
Hotel je vzhledem k ceně rozhodně přeceňovaný. Při rezervaci jsme upřesnili, že chceme dva pokoje ve vile vedle sebe. Po příjezdu naše pokoje ještě nebyly připravené. Nabídli nám příplatek a že hned dostaneme hotelový pokoj, ale my jsme si rezervovali vilu a tam jsme chtěli strávit dovolenou. Po krátké výměně názorů na recepci nám bylo sděleno, že na jednu noc budeme sdílet dvoupatrový pokoj pro dvě rodiny a druhý den nám přidělí vilu s přilehlými pokoji. Souhlasili jsme. Jsem moc ráda, že jsme si za hotelový pokoj nepřiplatili, protože ve srovnání s vilou to byl ráj na zemi. Vily jsou moderní, s výhledem na moře. Jídla je dostatek, ale bohužel se to nepromítá do chuti. Údajně si tu každý najde něco pro sebe, ale nic extra. Velkým plusem je alkohol. Do aquaparku jste se museli svézt třemi výtahy a kromě výborné pizzy nebyl ani aquapark ničím zvláštní. Hotel byl celkově v pořádku, ale za tu cenu bych raději bydlel v jiném hotelu, kam jezdíme už léta. Tento hotel jsme si vybrali jen proto, že tam pracoval náš kamarád, animátor, a jen díky němu byl čas strávený velmi příjemně.
od 849 € za os.


























