Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Pekný veľký hotel so všetkým čo má byť nie je mu extra čo vytknúť ale záleží určite aj na tom koľko za zájazd dáte. Teraz pár vecí ktoré treba brať do úvahy hotel je extrémne ďaleko od letiska v Antalyi pripravte sa na 3+ hodinový transfer tam a 4+ hodinový transfer naspäť. Základný alkohol je priam odporný lacný a veľmi zlý. Ak chcete piť niečo aspoň priemerné budete si musieť priplatiť. Obsluha hotela je prevážne nekompetentná a neochotná ale nájdete pár sletlích výnimiek ktoré vám určite spríjemnia dovolenku ????
Pekný veľký hotel so všetkým čo má byť nie je mu extra čo vytknúť ale záleží určite aj na tom koľko za zájazd dáte. Teraz pár vecí ktoré treba brať do úvahy hotel je extrémne ďaleko od letiska v Antalyi pripravte sa na 3+ hodinový transfer tam a 4+ hodinový transfer naspäť. Základný alkohol je priam odporný lacný a veľmi zlý. Ak chcete piť niečo aspoň priemerné budete si musieť priplatiť. Obsluha hotela je prevážne nekompetentná a neochotná ale nájdete pár sletlích výnimiek ktoré vám určite spríjemnia dovolenku ????
Dobrá hotel má súkromnú pláž s (na September) dostatočným množstvom lehátok a vlastným barom s občerstvením (to čo je zdarma v hoteli je zdarama aj na pláži čo je plus) kyvadlovka chodí minimálne každú hodinu a jedna cesta trvá 10 minúť čo je tiež príjemné.
StravaTiež v poriadku - treba si len nájsť čo vám chutí.
UbytovanieV poriadku priemer na tento typ hotela - ťažko nájsť nejaké klady alebo zápory.
SlužbyNekompetencia a neochota polovice personálu vás zaskočí, ďalšia štvrtina nič extra ale aspoň budú vykonávať svoju prácu a ďaľšia štvrtina su super cool ľudia s ktorými sa zasmejete, vždy priateľský pripravený vám kedykoľvek pomôcť alebo zohnať niekoho kto vám pomôže.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









