Hotel má dobrou polohu, k nejbližšímu vleku Latemar cca 800m.... nelze dojít pěšky, je to po silnici.... u hotelu ale skibus. Dobrá společenská místnost, stolní tenis, stolní fotbálek, bar takže lze relaxovat, hrát karty apod. .....na úkor malého welnessu....
Plážhorské středisko, místo pláže sjezdovky :-)
StravaU snídaně v osm hodin již nebyl chléb, na stolech pouze housky, chudák ten který jde snídat v devět, stejně tak nebyli často doplněny cereálie, semínka, med ... u večeře po sedmé hodině vyjedené saláty .... servírovaná večeře byla dobrá, rozmanitý výběr.
UbytovaniePokoj byl menší, ale na to přespání vyhovoval... příliš malý sprchový kout... jinak stěny jsou jako z papíru takže je slyšet opravdu každé zakašlání, spláchnutí toalety i křik dětí ..... pokud jde někdo spát třeba později tak to opravdu ruší.
SlužbyV nabídce prezentována vířivka až pro 8 lidí, vešli jsme se tam stěží 3,,, všude i u vstupu voda, nemít žabky tak je to brouzdaliště ... v sauně vstup v plavkách, připadá mi nehygienické, každý si přece sedne na ručník .... prostěradla ani ručníky nebyli k dispozici,takže z pokoje ....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate