Celkově jsme si dovolenou s malými dětmi velmi užili, odpovídala ceně. Klidně bych se vrátila.
PlážPláž opravdu nádherná! Jen přístup po vylámaných prknech, ze kterých koukají hřebíky a nikdo je ani po opakovaném upozornění neopraví, nic moc.
StravaMěli jsme all inclusive light a odpovídalo ceně. Žádný gastronomický zážitek, ale slušné dobré jídlo. Menší výběr. Snídaně bohužel každý den 100% totožné. Ke svačině přes den jen croissanty ze snídaně. Pípa na víno byla boží. Celkově jsme se měli dobře, kávu a zmrzlinu jsme si dokupovali.
UbytovanieHotel je velmi roztomilý, starší, ale má své kouzlo. Pokoj jsme dostali skvělý, s terasou, výhledem, 4 plnohodnotná lůžka. Vše fungovalo. Úklid byl pravidelný, jen jednou na nás zapomněli a jednou nevyměnili povlečení. Je to hotel spíš pro starší lidi, pro děti toho moc není. V brouzdališti se ale zabavily...
SlužbyPersonál bohužel neumí moc anglicky. Většina je alespoň milá, ale recepční, masérka a prodavačka v obchůdku moc ne...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate