Milano (Santa Caterina) Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Santa Caterina, Santa Caterina di Valfurva
Gabriela Daniszová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jedná se o ubytovnu a ne hotel. Maličký pokoj pro tři osoby v podkroví, nevětratelný, okno zamřížované a u podlahy. Manžel a ani syn se nemohli postavit ve více jak polovině pokoje. POkoj smrděl dezinfekcí a zatuchlinou, stejně jako celý hotel. Jednaskříň bez věšáků a polic pro tři osoby na věci na lyžování a běžky a skialpování? Nemyslitelné!
Jedná se o ubytovnu a ne hotel. Maličký pokoj pro tři osoby v podkroví, nevětratelný, okno zamřížované a u podlahy. Manžel a ani syn se nemohli postavit ve více jak polovině pokoje. POkoj smrděl dezinfekcí a zatuchlinou, stejně jako celý hotel. Jednaskříň bez věšáků a polic pro tři osoby na věci na lyžování a běžky a skialpování? Nemyslitelné!
Večeře při příjezdu v jídelně typu školní jídelna, hluk, smrad, opilá obsluha. K jídlu studená kapustová voda s několika brambory. Těstoviny se dvěmi kousky salátové okurky a občas kouskem šunky smrděl a byl mazlavý. Hlavní chod připálený karbanátek s mastnotou, která stříkala okolo a zelené fazolkové lusky, vše bez chuti, ale se zápachem starého fritovacího oleje. Dezert jsme si raději nedali. A hotel jsme okamžitě opustili.
UbytovanieKamrlík pro personál v podkroví hotelu, tmavý, téměř bez větrání a postele vypadaly jako spartakiádní lehátka. Zatuchlina, jedna skříň pro 3 osoby, není kam dát bundy, kalhoty, už vůbec ne přilbu nebo samotné tašky! Hotel je více méně ubytovna.
SlužbyPersonál na recepci pro nás nemohl pokoj najít, potom nám dali podkrovní a když viděli naše zoufalství, tak nabídli ráno změnu pokoje, ale nemohli nám ho ukázat, jelikož byl obsazen Takže zajíc v pytli.
ŠportCestovní kancelář nabízí hotel 250m od lanovky. Ta ovšeem je vyřazena z provozu, to nějak zapomněli sdělit, přitom to byla moje podmínka, mám problémy s kolenem. Museli jsme skibusem. A vzdálenost je tak 800m a ne 250m, když už.....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Mudřík
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lyžování splnilo mé očekávání,Bormio bylo vynikající. Cesta do a z místa pobytu byla zdlouhavá, nepochopím proč prodejce zájezdu vypravil dvoupatrový, autobus (nebyl ani plně obsazen), který neprojel tunelem v Livignu, čímž by se zkrátila cesta o cca 3 hodiny.
Lyžování splnilo mé očekávání,Bormio bylo vynikající. Cesta do a z místa pobytu byla zdlouhavá, nepochopím proč prodejce zájezdu vypravil dvoupatrový, autobus (nebyl ani plně obsazen), který neprojel tunelem v Livignu, čímž by se zkrátila cesta o cca 3 hodiny.
nic horšího jsem zatím nezažil, pečivo nestálo za nic (slušné slovo), chaos v jídelně, pokaždé jsem seděli někde jinde, byli jsme i vyhozeni od stolu (jak personálem, tak kolegy ze zájezdu), že je obsazeno atd.
UbytovanieUbytování bylo průměrné, nelogicky mi díky posteli nešla otevřít jedna půlka dvoukřídlé skříně (pokoj 59), jinak svůj účel splnilo, každý den bylo uklizeno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate


