Sabbia d\'Oro Hodnotenie: 4/5 Taliansko, Lignano
Jaromír Rozsypal
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 231 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jaromír Rozsypal
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 231 € za os.
Zuzana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Maximalni spokojenost. Byli jsme s trema detma a všichni jsme si to uzili. Škoda jen te vysoke ceny. Nechtělo se nám vůbec domu.
Maximalni spokojenost. Byli jsme s trema detma a všichni jsme si to uzili. Škoda jen te vysoke ceny. Nechtělo se nám vůbec domu.
Jezdili jsme autem. Cca 2minuty.Parkovani bez problemu. Plaz super.
StravaHodně si potrpi na rybich specialitkach, ale diky velkemu výběru si vybere každý. I pro deti.
UbytovanieParáda. Bydleli jsme v přízemí a meli predzahradku, kde se deti vyblbli než rodiče pripravili věci na plaz ci k bazenku.
SlužbySuper
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 680 € za os.
Alexandra Aigner
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný
Příjemný
Velmi milí a ohleduplní
UbytovanieČisté, útulné pokoje
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erik H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobry hotel, dobre sluzby
Dobry hotel, dobre sluzby
vyjdete z hotela, prejdete cez cestu a uz ste na plazi. piesocna, so slnecnikmi a lehatkami, wc, sprchy, bar na blizku. voda nie najcistejsia, ale pocas slnecnych dni popoludni velmi tepla voda.
Stravaranajky-svedske stoly, velky vyber. kava kvalitna, aj esspreso aj kapucino ako z kaviarne. obed a vecere vyber z menu: 3 druhy na predjedla a 3 na hlavne jedlo. skor gurmanska kuchyna, resp talianska, tj, vela ryb, telacie maso,... no urcite nie slovenske, ani madarske chute. ale bufet to vynahradil: zakusky, ovocie, pecivo, sunka,... vela salatu, syry.
UbytovanieBolo v poriadku
Službydobre sliuzby, hotel mozem len pochvalit, biliard, stolny futbal, telka, bar, bar pri bazene, viac ako 20 hotelovych bicyklov na zapozicanie zadarmo,...
Peter G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lignano a hlavne cast kde je American situovany, by som si asi uz nevybral, hlavne nie cez vikend. Aj jeden znamy z Talianska povedal, ze pre rodiny s detmi skor Bibione kde je to pokojnejsie. (skoda ze som sa neskoro spytal, ale aspon sme skusili). Strasne vela mladych rakusanov. V sobotu bolo taktmer nemozne zapsat. Z kazdej strany hudba, dokonca aj z vedlajsieho apartmanu, hulakanie, krik.... Este horsie to bolo smerom blizsie k hlavnej promenade/pasazi. Podla mna nic pre rodiny s detmi, ktore chcu stravit kludnu dovolenku. Plaz vsak bola naozaj super a dalo sa aj pekne poprechadzat po okoli.
Lignano a hlavne cast kde je American situovany, by som si asi uz nevybral, hlavne nie cez vikend. Aj jeden znamy z Talianska povedal, ze pre rodiny s detmi skor Bibione kde je to pokojnejsie. (skoda ze som sa neskoro spytal, ale aspon sme skusili). Strasne vela mladych rakusanov. V sobotu bolo taktmer nemozne zapsat. Z kazdej strany hudba, dokonca aj z vedlajsieho apartmanu, hulakanie, krik.... Este horsie to bolo smerom blizsie k hlavnej promenade/pasazi. Podla mna nic pre rodiny s detmi, ktore chcu stravit kludnu dovolenku. Plaz vsak bola naozaj super a dalo sa aj pekne poprechadzat po okoli.
plaz bola super, rezidencia a hotel su v prvom rade pri plazi, od hotela na plaz bolo blizsie ako od zaciatku plaze k moru :), voda super aj pre male deti, syn sa super vyhral na piesku; na plazi su aj bary kde sa da nieco zjest, vypit; vla detskych ihrisk; plaz bola kazde rano upravena, poupratovana od trav...
Stravavarili sme si sami, strava v restauraciach ok, ale cakali sme asi nieco viac; zmrzlina super
Ubytovanieasi najskaredsi hotel z vonku na okoli, stara budova ktora by potrebovala renovaciu (moj nazor), apartman bol taky ako sme ocakavali, jednoduche ubytovanie; bolo pekne poupratovane a cisto, tu nieje co vytknut; okna su vsaj drevenne povodne a nic netesnia, ci vsetko bolo z vonku pocut; v jednej izbe nesli vytiahnut vonkajsie rolety, takze bolo stale zatiahnute; postele boli celkom OK; kuchyka vybavena super (riad, umyvacka, planova platna, rura) akurat mozno keby bola mikrovlka tak by bolo fajn, ale prezili sme; kupelna ej wc, bidet, sprchovy kut a pracka, ohrev vody je elektrickym kotlom pri kupelni, trochu hlucny ale da sa vypnut vypinacom takze pohoda; vyhlad z balkona na more, apartman bol na 7dmom poschodi; este jedna vec, v jednej izbe ktora susedi s vedlajsim aparmatnom je jedno okno orientovane priamo na balkon daneho apartmanu, takze ked bol niekto na balkone mohol vidiet k nam do izby (este ze tam boli rolety, ktore sme mali cely cas zatiahnute)
Službybol to apartman, takze sluzby nieje ake hodnotit, parkovanie vo dovre za branou
od 293 € za os.
Mónika L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se velmi vydařila! Službami INVIA jsme byli 100% spokojeni. Děkujeme také za oznámení ohledně cesty v poslední den! Ubytování odpovídalo fotografiím, ale do tohoto apartmánu bychom se už nevraceli! Příští rok si zarezervujeme včas, abychom mohli vybírat z lepších, modernějších míst!
Dovolená se velmi vydařila! Službami INVIA jsme byli 100% spokojeni. Děkujeme také za oznámení ohledně cesty v poslední den! Ubytování odpovídalo fotografiím, ale do tohoto apartmánu bychom se už nevraceli! Příští rok si zarezervujeme včas, abychom mohli vybírat z lepších, modernějších míst!
Pláž byla uvedena ve vzdálenosti 500 metrů, ve skutečnosti bylo třeba jít dál. Ale byla krásná :)
StravaByla to vlastní strava.
UbytovanieApartmánový dům postavený v 70. letech nebyl od té doby renovován. Byl čistý, ale neodpovídal dnešním standardům. Chyběla trouba a mikrovlnná trouba, protože se jednalo o vlastní stravování, takže bych je využil. Byla zde pouze plynová varná deska na láhev, bez zápalek a zapalovače :( , protože nekouříme, bylo to také problém, že jsme si je museli opatřit. Ložní prádlo bylo velmi chudé, nebyla zde přikrývka, kterou by bylo možné přetáhnout, pouze ta, která byla použita před námi a sloužila jako přehoz přes postel, s níž jsme se museli přikrýt. Bylo uvedeno, že bude ložní prádlo, ale byly připraveny pouze 2 povlaky na polštáře (místo 4) a jedna prostěradlo.
SlužbyBazén byl čistý a udržovaný. Bohužel bylo možné ho používat pouze za velmi přísného dodržování pravidel. Ležet bylo možné jen na betoně na ručníku (nebylo tam chladno, jen ostré slunce). Na trávu se nesmělo (tam by byly stinná místa. Na ceduli však bylo napsáno, že tam je to možné) pouze na lehátko, které však nebylo možné použít ani za poplatek. Říkali, že je to soukromé :( Hlídal to správce, který neustále něco upravoval, byl přísný. Dokonce ani malý míček do dlaně nebylo možné vzít do bazénu. Děti se ve vodě nudily, protože bazén byl použitelný jen na plavání!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 231 € za os.
Josef J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 796 € za os.
Milan Pěnkava
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ideální pro děti.
StravaStravovali jsme se sami, zařízení kuchyně bylo dostačující.
UbytovanieI přesto, že jsme se rozhodli již na jaře, stejmý apartmán v posledním týdnu června jsme nesehnali. Nakonec jsme bydleli v přízemí. Výhoda byla, že jsme neběhali do druhého patra, ale zase na předzahrádce nebylo tolik soukromí jako na balkóně ve druhém patře s výhledem do zahrady. Pokoje skvělé, pouze špatné matrace, pružiny nás tlačily. Také sprcha byla malá a seřídit vodu na požadovanou teplotu teplotu bylo umění. Chyběla nám mikrovlná trouba. Jinak velká spokojenost. Skvělá věc: pračka, myčka, klima i topení, vše jsme využívali. Vlastní parkovací místoí v podzemní garáži
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 699 € za os.
Lenka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovanie bolo v pohode síce staršie zariadenie,ale ok, pláž super, hneď pod oknom bazén , krásny výhľad na more,super obchody a reštaurácie ... No služby cestovky nič moc... Cestovali sme v noci nakoľko máme malé dieťa, do Lignano Sabbiadoro sme prisli ráno o 5 a úplne všetko tam bolo pozatvarane, dokonca aj pumpy a na kľúče od apartmánu sme museli čakať pri cestovke do 9:00....myslela som, že kľúče nám dajú na hoteli, s takýmto systémom som sa ešte nestretla... No čo už, tak sme si počkali po 8hodinovej ceste ešte 4hodiny v aute...:-(
Ubytovanie bolo v pohode síce staršie zariadenie,ale ok, pláž super, hneď pod oknom bazén , krásny výhľad na more,super obchody a reštaurácie ... No služby cestovky nič moc... Cestovali sme v noci nakoľko máme malé dieťa, do Lignano Sabbiadoro sme prisli ráno o 5 a úplne všetko tam bolo pozatvarane, dokonca aj pumpy a na kľúče od apartmánu sme museli čakať pri cestovke do 9:00....myslela som, že kľúče nám dajú na hoteli, s takýmto systémom som sa ešte nestretla... No čo už, tak sme si počkali po 8hodinovej ceste ešte 4hodiny v aute...:-(
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 177 € za os.
Milada Filipova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena byla super. Presonal byl skvely az u posledniho placeni, kdy nas pani na recepci okradla o 10 euro. Bohuzel to nebyl z jeji strany omyl.
Dovolena byla super. Presonal byl skvely az u posledniho placeni, kdy nas pani na recepci okradla o 10 euro. Bohuzel to nebyl z jeji strany omyl.
Plaz je trochu dal pesky. My jsme byli s dvouletym chlapcem, tak jsme volili kocarek. Jinak plaz cista, upravena.
StravaStava super. Vybira se z nekolik chodu. Moznost i ryb a morskych plodu. Ty byly i v barove casti.
UbytovaniePokoj byl mensi, cisty, vetrak, klimatizace... ok
SlužbyVelka spokojenost az na pani v recepci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Václav D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslava Randáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
I s malými dětmi snadno k dosažení, čistá a poloprázdná. Pouze rozdíl proti Sabbiadoru - za používání sprch, umýváren a WC se platilo.
StravaStravovali jsme se sami. Nádobí bylo málo - na 9 lidí (3 rodiny) byl jen 1 větší hrnec a 2 malé. Také lednička by mohla být pro tolik lidí větší.
UbytovaniePři ubytování došlo k poskytnutí zřejmě jiného apartmánu, než byl uveden na potvrzení. Tam stálo Villa Gloria č.40, typ penta - 9 osob (měly to být 4 dvoulůžkové ložnice a gauč v obývacím pokoji). Ubytování jsme byli v č. 42 - 3 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžková a gauč v obývacím pokoji.
Při kontrole bylo zjištěno, že chybí 4 přikrývky, ale během chvíle byly dodány (některé v dětské velikosti).
Villa měla svoji oplocenou zahradu s vysokými borovicemi, které poskytovaly stín a to všechno jsme opravdu ocenili. Bez problémů si mohly děti venku hrát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 630 € za os.
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné místo vhodné pro děti.
Krásné místo vhodné pro děti.
Teplé moře, pláž klasicky zalidněná, ale čistá
StravaVlastní
UbytovanieJediné negativní je check in a check out. S ročním dítětem jsme jeli na noc a na místo dorazili po deváté. Ubytování Vám poskytnou kolem 16-17 hodiny. Za příplatek 35 euro ve 13 hodin. To po procestovane noci neni úplne příjemné. Ubytování musíte opustit do 10 hodiny.
SlužbyVše v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana Andělová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ideální pro děti přesně tak jak jsem si to představovala
ideální pro děti přesně tak jak jsem si to představovala
pláž pro děti ideální manžel si zaplaval až daleko od břehu ale také spokojen
Stravavlastní , ale dalo se za příznivé ceny nakoupit v obchodu
Ubytovaniepro nás perfektní vlastní zahrádka neměla chybu využili jsme při každém jídle pro posezení
Službysympatický personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 331 € za os.
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Oblast Lignano je velmi pekna, ubytováni bylo celkem dobre.
Oblast Lignano je velmi pekna, ubytováni bylo celkem dobre.
Krásná, možnost odkoupení lehátka a slunečníku, dlouhý pozvolný vstup do moře, což oceníte hlavne s detmi.
UbytovanieVe vile ellite jsou šílené prudke schody na které nikdo neupozornuje v nabídce ubytováni, postele jsou šílené ( lehátka s matraci v postelovem rámu) celkem jsme měli strach se otočit :)), často vypadávala elektřina a parkování v garáži bylo nemožné větší auto tam nevjede. Stačilo by do vilky investovat trochu peněz a je to špičkově ubytováni blízko moře a nákupních moznosti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zuzana Pečivová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo bolo ubytovanie dobre az na to ze podla fotiek, ktore nam boli odprezentovane co sa tyka vonkajska vily Margot absolutne nesedeli. Vonkajsok a vila boli uplne ine. Sedeli iba foto z vnutrajska apartmanu.
Celkovo bolo ubytovanie dobre az na to ze podla fotiek, ktore nam boli odprezentovane co sa tyka vonkajska vily Margot absolutne nesedeli. Vonkajsok a vila boli uplne ine. Sedeli iba foto z vnutrajska apartmanu.
Plaz bola v blizkosti. Celkom fajn az na posledny den, ked tam plavali exkrementy.
StravaStravovali sme sa samostatne. Vo vybranych restauraciach skvele jedlo, potraviny tiez na vynikajucej urovni.
SlužbyMuseli sme sa dohadovat o upratanie apartmanu. Upratovacia sluzba nas apart. vynechala a tvrdila, ze sme ich poslali prec,pretoze sme odmietli upratanie apartmanu. Po dlhsich dohovoroch nam ho nakoniec upratali a o 19:30 sme sa konecne mohli v apartmane vybalit.
Ludmila J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 388 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
.
.
Lucie P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 496 € za os.