Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.
StravaDle mého strava hrozná. Snídaně buchty od večeře, vajíčka jako cenné zboží pouze pro pár rychlých vyvolených, vše doplňovali v hodně drobných porcích. Večeře - těstoviny jakoby s vodou, ve které se vařily, maso tenké 2mm, hranolky vypadaly jako před dvěma dny smažené, opravdu veliké zklamání.
UbytovanieMalé pokoje, postele kvality hodně staré přistýlky, na přikrytí obyčejné prostěradlo a hodně stará deka. Na pokoji se nedalo hnout.
SlužbyMilý personál, vstřícný, každý den ustlaná postel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate