Bruna Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Abruzzo, Villa Rosa
Božena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Božena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Natalia Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově čisto (při příjezdu uklizeno) kromě lednice, která páchla...v supermarketu jsme koupili pohlcovač pachů, který si s tím poradil za jeden den. Během pobytu se nikdo ani jednou nepodíval - ani odpadky nebyly odvezeny, přestože je ve studiu kuchyňský kout. Na pokoji nebyly pytle na odpadky, tekutina ani houba na mytí nádobí, v koupelně nebyl ručník. V kuchyni jen velký nůž na chleba, žádný menší na krájení, žádné sklenice (jen malé hrníčky a skleničky). Tmavá koupelna, sprchový závěs s houbou... Pozitivní je, že pláž je blízko, od hotelu ji dělí jen chodba. Na pokoj jsme měli zdarma deštník se dvěma křesly. Dvě klimatizace - výkonná, docela hlučná. Co se týče hluku, pokoje jsou docela dobře odhlučněné. Přímo přes ulici vede železniční trať. Vlaky jsou slyšet spíše ve dne a je to pár sekundový hluk, ale docela hlasitý. Za kauci si můžete půjčit kola, ale pouze na 2 hodiny denně. Dobrá možnost, jak například zajet do obchodu. Bazén ani restauraci jsme nevyužili. Obecně doporučuji jako studio pro pár, pro 4 osoby není na balkoně tolik místa. Starší pokoje, světlé pouze v ložnici. Za to, co snižuji hodnocení: - zastaralý ateliér, jehož fotky nebyly na webu hotelu a postel, která měla být dvoulůžková, ale byly to dvě samostatné, které se oddělovaly - týden žádný úklid, ne i vynášení odpadků a smradu z lednice - WiFi funguje prakticky jen v jedné místnosti, v ložnici už to jde
Celkově čisto (při příjezdu uklizeno) kromě lednice, která páchla...v supermarketu jsme koupili pohlcovač pachů, který si s tím poradil za jeden den. Během pobytu se nikdo ani jednou nepodíval - ani odpadky nebyly odvezeny, přestože je ve studiu kuchyňský kout. Na pokoji nebyly pytle na odpadky, tekutina ani houba na mytí nádobí, v koupelně nebyl ručník. V kuchyni jen velký nůž na chleba, žádný menší na krájení, žádné sklenice (jen malé hrníčky a skleničky). Tmavá koupelna, sprchový závěs s houbou... Pozitivní je, že pláž je blízko, od hotelu ji dělí jen chodba. Na pokoj jsme měli zdarma deštník se dvěma křesly. Dvě klimatizace - výkonná, docela hlučná. Co se týče hluku, pokoje jsou docela dobře odhlučněné. Přímo přes ulici vede železniční trať. Vlaky jsou slyšet spíše ve dne a je to pár sekundový hluk, ale docela hlasitý. Za kauci si můžete půjčit kola, ale pouze na 2 hodiny denně. Dobrá možnost, jak například zajet do obchodu. Bazén ani restauraci jsme nevyužili. Obecně doporučuji jako studio pro pár, pro 4 osoby není na balkoně tolik místa. Starší pokoje, světlé pouze v ložnici. Za to, co snižuji hodnocení: - zastaralý ateliér, jehož fotky nebyly na webu hotelu a postel, která měla být dvoulůžková, ale byly to dvě samostatné, které se oddělovaly - týden žádný úklid, ne i vynášení odpadků a smradu z lednice - WiFi funguje prakticky jen v jedné místnosti, v ložnici už to jde
Velké, písčité, většinou s hotelovými deštníky
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem ok, ale původní cena se po 30 minutách změnila z 33 tis na 41 tis kč za 2 apartmany...
Celkem ok, ale původní cena se po 30 minutách změnila z 33 tis na 41 tis kč za 2 apartmany...
čístá, pozvolný vszup, ideální pro menší děti
StravaSeděli jsme jen večer na baru na víně a velmi dobrý dojem a i ochota barmanu
UbytovanieKromě velkého množství much a špatných posteli vše OK
SlužbyVše OK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 139 € za os.
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená pro nenáročné, starší typ ubytování u rušnější ulice. V noci jsou slyšet hodně auta. Dobrá vzdálenost k moři. Volná pláž cca 200 m od ubytování v dobré kvalitě. Bližší pláž na konci ulice je horší, kameny ve vodě. Cca 50 m od ubytování dobře vybavený krámek, vetší nákupní centrum do 15 min chůze. Doporučuji restauraci Wolf na promenádě.
Dovolená pro nenáročné, starší typ ubytování u rušnější ulice. V noci jsou slyšet hodně auta. Dobrá vzdálenost k moři. Volná pláž cca 200 m od ubytování v dobré kvalitě. Bližší pláž na konci ulice je horší, kameny ve vodě. Cca 50 m od ubytování dobře vybavený krámek, vetší nákupní centrum do 15 min chůze. Doporučuji restauraci Wolf na promenádě.
Hana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená pěkná, krásné a teplé moře, krásné okolí vhodné na procházky i s dětmi
Dovolená pěkná, krásné a teplé moře, krásné okolí vhodné na procházky i s dětmi
Moře pěkné pár metrů od ubytování, místo vhodné i pro děti. Spousta obchůdků, barů. Bohužel na pláži nejsou k dispozici toalety pouze pro hosty letního baru
Vařili jsme si sami
UbytovanieUbytování pěkné, ale s vybavením jsme nebyli spokojeni. V kuchyni 1 sklenička pro pět osob, chyběla rychlovarná konvice, která měla být v základním vybavení.
SlužbyNeměli jsme služby, pouze zpoplatněný závěrečný úklid. Při příchodu nebylo zameteno, všude písek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Luděk Kroj
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 338 € za os.
Miroslava K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pěkná dovolená. Čisté a teplé moře, čisté pláže, ubytování dle našich představ - prostorné, 100 m od moře.
Velmi pěkná dovolená. Čisté a teplé moře, čisté pláže, ubytování dle našich představ - prostorné, 100 m od moře.
Pláž blízko 100 m od ubytování, k dispozici placené slunečníky, ale i volná prostranství. Pláže byly písčité, udržované, čisté. Vždy se bez problémů našlo místo, lidí tak akorát. Moře s velmi pozvolným vstupem, velmi čisté.
StravaV okolí skvělá zmrzlina, káva. V restauracích spíše poloprázdno.
UbytovanieProstorné ubytování, čisté, k dispozici televize i pračka.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se vydařila, místo se nám moc líbilo, parkování u domu, na pláž 20 metrů, velká kuchyň, dva balkony - vše fajn, slabší byla koupelna - sprcha uprostřed koupelny, takže buď se člověk zamotal do starého igelitového závěsu a nebo hold vytopil koupelnu :). A další škoda byla, že jsme neměli klíče ke sprše (u branky vstupu z pláže do ubytovacího komplexu) - párkrát nám to nějaký hodný Ital pustil.
Dovolená se vydařila, místo se nám moc líbilo, parkování u domu, na pláž 20 metrů, velká kuchyň, dva balkony - vše fajn, slabší byla koupelna - sprcha uprostřed koupelny, takže buď se člověk zamotal do starého igelitového závěsu a nebo hold vytopil koupelnu :). A další škoda byla, že jsme neměli klíče ke sprše (u branky vstupu z pláže do ubytovacího komplexu) - párkrát nám to nějaký hodný Ital pustil.
od 625 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 285 € za os.
Miloš Šefrna
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prostředí moc pěkné.
Prostředí moc pěkné.
Pláž je moc hezká jediný co mi vadilo sprchy na pláži na kartu. Určené jen pro jiné hoteli.
StravaStrava : snídaně - průměrná , večeře - polévky jak od maminky hodnotím na 1- , ale hlavní jídlo jak ze školní jídelny nedochucené bez nápadu a mále porce prostě za ty peníze doporučuji večeře vynechat. Připadá mi že tohle nemohl dělat jeden kuchař Hodnotím na 4.
UbytovanieDobré
SlužbyWifi - jenom v recepci a skoro bez signálu.
Bar - obsluha žádná v podávání jídla
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iveta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
František A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost.
Celková spokojenost.
Gabriela V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla v klidu a pohodě. Personál resortu velmi ochotný a mluví italsky a anglicky, domluvit se tedy dá. Ke každému apartmánu náleží set dvou lehátek a jedenoho slunečníku. Pokud není plně obsazeno, můžete si ještě jeden set dokoupit. Lehátka jsou na travnatém povrchu a proto odpadá problém s pískem. Poblíž je umístěna i sprcha. Lehátka můžete přenést i na přiléhající pláž ale slunečník musíte mít svůj, ten jejich je napevno. Bazén v resortu jsme nevyužili. Parkování aut je možné venku v areálu residence. V okolí jsou ještě dva kempy, občas byl slyšet hluk z hudby ale jenom asi do půlnoci. Celkově můžu resort určitě doporučit.
Dovolená proběhla v klidu a pohodě. Personál resortu velmi ochotný a mluví italsky a anglicky, domluvit se tedy dá. Ke každému apartmánu náleží set dvou lehátek a jedenoho slunečníku. Pokud není plně obsazeno, můžete si ještě jeden set dokoupit. Lehátka jsou na travnatém povrchu a proto odpadá problém s pískem. Poblíž je umístěna i sprcha. Lehátka můžete přenést i na přiléhající pláž ale slunečník musíte mít svůj, ten jejich je napevno. Bazén v resortu jsme nevyužili. Parkování aut je možné venku v areálu residence. V okolí jsou ještě dva kempy, občas byl slyšet hluk z hudby ale jenom asi do půlnoci. Celkově můžu resort určitě doporučit.
Pláž písčitá s pár kamínky, pozvolný vstup do moře a každé ráno ji uklízí především od naplavených chaluh. Místa na pláži je všude dost. Moře bylo čisté, trochu bývá zakaleno pískem. Vhodné pro děti ale pozor na medúzy ????.
StravaPobyt jsme měli bez stravy. Není problém jet nakupovat do obchodů. Lidl cca 2 km, nebo do menších obchůdků, ty jsou v docházkové vzdálenosti cca 700 m. Ceny základních potravin prakticky stejné jako u nás, někdy i levnější. Jinak k resortu náleží pizzerie, kterou jsme rovněž navštěvovali, ale pozor na italskou siestu, vtéto době se v pizzerii nevaří, pití si dát můžete bez obav.
UbytovanieUbytování bylo čisté, vše funkční včetně klimatizace, která byla v každém pokoji apartmánu. Chyběla nám pouze rychlovarná konvice, vyřešili jsme to ohřevem na plynovém sporáku. Jinak residence má i vlastní výtah, tedy není problém ubytovat i méně pohyblivé osoby. Apartmány mají malý balkon, čtyři až pět osob se při troše skromnosti vejde dle naší zkušenosti, my jsme byli ubytováni ve druhém patře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili, je to klidné místo od centra a ruchu vzdálené asi 3km, což nám později dost vadilo, každý den se to člověku nechce šlapat. V okolí nebyla žádná zábava pro mladé. Rušila jenom nedaleká továrna, kde asi pracovali na třísměnný provoz, takže v noci bylo slyšet hučení.
Dovolenou jsme si užili, je to klidné místo od centra a ruchu vzdálené asi 3km, což nám později dost vadilo, každý den se to člověku nechce šlapat. V okolí nebyla žádná zábava pro mladé. Rušila jenom nedaleká továrna, kde asi pracovali na třísměnný provoz, takže v noci bylo slyšet hučení.
Na písčitou pláž jsme to měli asi 150m, jelikož jsme jeli mimo sezonu na pláži bylo vždycky místa dost. Mohli jsme si vybrat buď zaplatit plážová lehátka nebo ležet hned vedle na neplaceném místě. Voda čistá, přístup do moře pozvolný, vhodné pro rodiny malými dětmi.
StravaVařili jsme si sami.
UbytovanieTřípokojový apartmán s poměrně novým vybavením a krásným výhledem na moře. Vybaveno nádobím a vším potřebným k vaření jenom povlečení jsme měli vlastní. Překvapila nás kvalita postelí, oproti jiným ubytováním, kde pomalu čouhají péra z matrace, my jsme měli pohodlné ležení včetně rozkládacího gauče pro dva v kuchyni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Vilímová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezké místo, blízko pláže, ale ubytováni nic moc.
Hezké místo, blízko pláže, ale ubytováni nic moc.
Pláž blízko, supr
UbytovanieKuchyň velmi malo vybavená na to, že by si tam rodina měla vařit, plíseň u kuchyňské desky, pokoje na přepsání dobré, jedna matrace na manželské posteli ve špatném stavu, špinavá, celkový dojem z koupelny....raději tam chodit se zavřenýma očima....dlažba velmi odřená, pračka sice funkční ale vzhled šrotu, plíseň ve sprchovem koutě, celkový dojem z toho, že byste měli vcházet do uklizeneho ne moc dobrý, když jsem kvůli zásuvce odsunula kousek postel tak se na mne vyvalilo něco scvrklého starého a to platíte 50 E za úklid....chápu nízkou cenu za ubytování, ale příště si raději připlatím a pojedu jinam.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytovanie v poriadku, okolie velmi pekne, na hlavnej ulici kopec obchodov a restauracii, kaviarni aj obcerstveni. No destinacia Alba Adriatica je z CR aj zo SR na cestovanie autom ci autobusom dost vzdialena a rovnaku kvalitu ubytovania plazi aj cistoty mora najdete aj na severe Talianska takze ist o 500 km dalej je zbytocne.
ubytovanie v poriadku, okolie velmi pekne, na hlavnej ulici kopec obchodov a restauracii, kaviarni aj obcerstveni. No destinacia Alba Adriatica je z CR aj zo SR na cestovanie autom ci autobusom dost vzdialena a rovnaku kvalitu ubytovania plazi aj cistoty mora najdete aj na severe Talianska takze ist o 500 km dalej je zbytocne.
Plaz je vzdialena len par metrov takze super. Ale co sa tyka vzhladu a cistoty plaze to uz bolo horsie, nijako nas neohurila. Vstup do mora pozvolny, ale cestovali sme sem hlavne preto aby sme si uzili cistejsie more ako je na severe Talianska no toho sme sa nedockali :-D
StravaStravu sme mali vlastnu
UbytovanieUbytovanie v poriadku, vybavenie sice starsie ale postacujuce
SlužbyCeska delegatka v mieste ubytovania v den prijazdu nebola, dostali sme na nu iba telefonicky kontakt. Priplacate si za upratovanie aj za parkovisko takze konecna cena ubytovania je vyssia.
Tomáš L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezká pláž, super pro děti
Hezká pláž, super pro děti
Pláž dobra čistá super pro děti. Slunečníky a lehátka vždy byly v dostatečném množství
StravaStrava byla dobra v dostatečném množství jen snídaně by mohli být pestřejší celý týden jedno a to samý pouze sladká.
UbytovanieUbytovaní bylo spíše podprůměrné ale na přepsání dobrý.Když prší, do hoteu zatéká pokoju,restaurace.
SlužbyAnglicky,nemecky se nedomluvite takze se neda dost dobre domluvit
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tereza F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni, ale štípali nás tam komáři. Dávejte si pozor na třídění a vyhazovaní odpadů. Ceny výletů dražší než je v popisu dovolené.
Byli jsme spokojeni, ale štípali nás tam komáři. Dávejte si pozor na třídění a vyhazovaní odpadů. Ceny výletů dražší než je v popisu dovolené.
Na neplacenou pláž doporučuji vlastní/zakoupený na místě slunečník. Pláž neudržovaná, ale pro nenáročného človíčka vyhovující. Placená pláž 10 euro na den (2 lehátko+ 1 slunečník). Jak zaplatit bylo náročné zjistit nikde nic nebylo napsané. Domluvili jsme se angličtinou a zaplatili v baru určité placené pláže.
StravaStravu jsme si zařizovali vlastní. Chodili na pizzu a zmrzlinu. Ohřívali na sporáku jídlo a pekli v troubě.
UbytovanieDoporučuji si zaplatit klimatizaci, bez ní je to na umření.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stanislav Reindl
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ůtulné malé městečko
Ůtulné malé městečko
pláž čistá pozvolný vstup jemný písek čisté teplé moře
Stravabez stravy
Ubytovanienádherný prostorný apartmán a terasa.Jediná vada železnice pod okny a projíždějící vlaky
SlužbyVše ok cokoliv bylo potřeba hned vyřízeno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lubomír Zacpal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celková spokojenost
celková spokojenost