Země je to zajímavá a má co nabídnout. Bohužel je současně hodně zanedbaná - hlavně veřejný prostor. Chybí popelnice na ulicích, kanalizace je vedena nějakými strouhami pod chodníky a hrozně smrdí.
Je tu tedy velký potenciál k rozvoji. Lidé jsou ale milý, takže jim fandím.
PlážPláž - přímo u hotelového bazénu lehátka a slunečníky.
Oceán vzdálen 30 m. Pláž bez lehátek, slunečníků, sprch, odpadky. Největší problém byl s místními prodejci, kteří neustále nabízeli své zboží a služby. Shrnuto: Co je soukromé - prostor u hotelu, je dobře opečován, o veřejný prostor u oceánu nikdo nepečuje a není příjemné se v něm zdržovat.
StravaMěli jsme jen snídani. Výběr ze dvou variant. "srílanská a kontinentální". Kontinentální byla v podstatě - káva, čaj, pečivo, marmeláda. Za vajíčka jsme museli připlácet. Vyplatí se nebrat v hotelu jídlo a jít na jídlo mimo hotel. Je to cenově lepší a máte na výběr.
UbytovanieUbytování hezké, ale strohé. Na pokoji chyběla lednička, což v tropickém horku byl problém. Na pokoji byl trezor, což je pozitivní. Klimatizace a větrák rovněž byl k dispozici.
SlužbyÚklid v pořádku, recepce příjemná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate