Aparthotel & Spa Acuazul Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Costa Del Azahar, Peñíscola
Maros S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Maros S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna Štolbová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
písčitá udržovaná, vstup do vody pozvolný, voda čistá
Stravavelký výběr salátů - horší s výběrem masa u hlavních jídel
Ubytovanievelmi dobré
Službyvelmi dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zbynek M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásný čistý hotel určitě doporučuji jen doprava na místo cesta tam 27 hodin. A po 27 hodinách nás arogantní paní která po druhém přesedání nastoupila do autobusu a určovala kde kdo má vystoupit vysadila s kuframa 5 km od hotelu s tím, ať si to dojdem pěšky, že to není tak daleko nebo ať si někde seženeme taxíka. I když jsme jeli kolem našeho hotelu a upozorňoval jsem jí, že jsme ho přejeli tak mi bylo sděleno to se pletete tam nikdo nebydlí a až po dalším upozorňení a ukázání voucheru na hotel tak řekla máte pravdu ale vy vystupujete až za dvě zastávky tedy ve vzdálenosti asi 8 km a na dotaz. Zdali nás povezou zpátky tak že ne, že řidič by musel mít přestávku a dál se tím odmítla zabívat. Byli jsme tedy nuceni vystoupit na další zastávce která byla vzálená 5 km neboť pani by nás vysadila ještě dále.
Krásný čistý hotel určitě doporučuji jen doprava na místo cesta tam 27 hodin. A po 27 hodinách nás arogantní paní která po druhém přesedání nastoupila do autobusu a určovala kde kdo má vystoupit vysadila s kuframa 5 km od hotelu s tím, ať si to dojdem pěšky, že to není tak daleko nebo ať si někde seženeme taxíka. I když jsme jeli kolem našeho hotelu a upozorňoval jsem jí, že jsme ho přejeli tak mi bylo sděleno to se pletete tam nikdo nebydlí a až po dalším upozorňení a ukázání voucheru na hotel tak řekla máte pravdu ale vy vystupujete až za dvě zastávky tedy ve vzdálenosti asi 8 km a na dotaz. Zdali nás povezou zpátky tak že ne, že řidič by musel mít přestávku a dál se tím odmítla zabívat. Byli jsme tedy nuceni vystoupit na další zastávce která byla vzálená 5 km neboť pani by nás vysadila ještě dále.
Čistá vstup zadem od bazénu jen přez promenádu
StravaMěli jsme polopenzi výběr dostatečný
UbytovanieVýborné čišté
SlužbyÚklid denně, bazén velíķý, denně živé představení u bazénu a asi 3 x za pobyt byla živá hudba v baru, krásné spa za 14 eur na 90 min a malé fitness také za poplatek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Kučerová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená úžasná, krásná lokalita. Hotel přímo u moře, pláž čistá, písčitá a nepřelidněná. Výlet na hrad a centra je sice vzdálen cca 5 km, ale procházka do centra a prohlídka hradu za to opravdu stála. Všem vřele doporučuji.
Dovolená úžasná, krásná lokalita. Hotel přímo u moře, pláž čistá, písčitá a nepřelidněná. Výlet na hrad a centra je sice vzdálen cca 5 km, ale procházka do centra a prohlídka hradu za to opravdu stála. Všem vřele doporučuji.
Pláž necelých 50 m od hotelu. Písčitá, čistá, nepřelidněná vzhledem k termínu ve kterém jsme tam byli.
StravaStrava formou bufetu. Velký výběr, uspokojí i velké mlsné jedlíky.
UbytovanieHotel velice pěkný, mnoho služeb pro klienty od zábavy po služby. Personál velmi příjemný, ochotný, vstřícný. Vzhledem k tomu že jsme měli standartní pokoj, útulný, čistý, balkon z výhledem na moře.
SlužbyCo se týče služeb, nemůžeme si stěžovat. Velice ochotný personál. Ochota a vstřícnost od recepce po pokojské, kuchaře a obsluhou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aleš Kohout
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel jsme si vybrali hlavně kvůli malému synovi,aby si užil přislíbené věci.Jako měl být dětský bazén,skluzavky,tobogány,zmrzlinový bar a písková pláž na dělání báboviček.
Pláž kamínková,nevhodná na dělání báboviček,Skluzavky a tobogány nebyly vůbec.Zmrzlinový bar=jeden druh malinkého kelímku z mrazáku.
Jediné,co opravdu stálo za to,byl dětský bazén.Veliký s postupným klesáním.Tam jsme strávili skoro celou dovolenou.
Hotel jsme si vybrali hlavně kvůli malému synovi,aby si užil přislíbené věci.Jako měl být dětský bazén,skluzavky,tobogány,zmrzlinový bar a písková pláž na dělání báboviček.
Pláž kamínková,nevhodná na dělání báboviček,Skluzavky a tobogány nebyly vůbec.Zmrzlinový bar=jeden druh malinkého kelímku z mrazáku.
Jediné,co opravdu stálo za to,byl dětský bazén.Veliký s postupným klesáním.Tam jsme strávili skoro celou dovolenou.
Čistá,prostorná,bohužel ale nebyla písková,ale z drobných kamínků,ze kterých nejdou dělat bábovičky.
Prudký sráz do moře,kdy po pár krocích stačí jen dospělý.
Jídlo dobré,velký výběr pro milovníky ryb.Mohl by být větší výběr příloh.
Džusy(dá-li se to říci o ochucené vodě z post-mixu) pouze ke snídani a to ještě v hodně malých skleničkách.Veškerá káva příšerná.
Hotel pěkný,ale neodpovídá čtyřem hvězdám.Dal bych max. tři.
Pouze na recepci mluvili dobře anglicky,ostatní personál skoro vůbec.
Pokoje čisté,každé dva dny nové ručníky.
Měli jsme all inclusive a barmani nás velice neochotně obsluhovali,i přesto,že jsme ho moc nevyužívali.
Pouze jeden uměl anglicky a byl ochotný,ostatní katastrofa.
Uklízečky milé,slušné,příjemné.
Animátoři dobří,jen by měli umět více anglicky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Georg Heinrich F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zuzana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Josef O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Richard Zákora
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Považuji za vadu špatně čištěné pláže, vstupy na pláže lemují mraky starých zbytků cigaret a i na plážích po prosytí zůstává dost nepořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie Ričlová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jolana Ryšavá
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem naprosto spokojená, jak s apartmánem tak s pláží, bazénem a službami delegátky. Všechno bylo dle mých představ a dovolenou jsem si užila
Byla jsem naprosto spokojená, jak s apartmánem tak s pláží, bazénem a službami delegátky. Všechno bylo dle mých představ a dovolenou jsem si užila
Pláž byla krásná s pohodlným vstupem do moře. Voda čistá a teplá. Jediný nedostatek shledávám v absenci stínu, ale to lze řešit slunečníkem, který můžete zakoupit celkem levně na každém kroku.
StravaMěli jsme to bez jídla, ale v okolí bylo dostatek restaurací, kde můžete ochutnat Španělské speciality a ti co nejsou na mořské potvory si můžou dát klasický řízek.
UbytovanieApartmány byly čisté, vybavení odpovídalo tomu co jsme si objednali. Z velkého balkónu byl výhled na moře. Drobné nedostatky (zejména vybavení kuchyňky) řešila delegátka a byly okamžitě napraveny.
SlužbyBazén byl udržovaný s nádherně čistou vodou, ale trošku studený. V budově se nachází výtah, takže do vyšších pater nemusíte zavazadla tahat po schodech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate