Aparthotel & Spa Acuazul Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Costa Del Azahar, Peñíscola
Maros S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Maros S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Pekná skrytá lokalita. Super more. Nebolo preplnené.
Anna C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Gandia je krásné město, které v sobě spojuje kouzlo španělského pobřeží s bohatou historií. Naše dojmy z dovolené jsou plné slunce, širokých písečných pláží a objevování kultury. Je to nádherné, magické místo k odpočinku s rodinou a přáteli. Chvíle strávené zde nám jistě zůstanou v paměti na dlouhou dobu.
Gandia je krásné město, které v sobě spojuje kouzlo španělského pobřeží s bohatou historií. Naše dojmy z dovolené jsou plné slunce, širokých písečných pláží a objevování kultury. Je to nádherné, magické místo k odpočinku s rodinou a přáteli. Chvíle strávené zde nám jistě zůstanou v paměti na dlouhou dobu.
Pláž v Gandii je úžasná, široká, písčitá, ideální k relaxaci. Voda je čistá a teplá, což přímo vybízí ke koupání. Při procházce podél pobřeží můžete vidět místní restaurace, které podávají čerstvé mořské plody - dokonalá pastva pro chuťové pohárky. Na pláži je bar, který nabízí osvěžující nápoje.
StravaJídla ve Villa Luz Family Gourmet & All Exclusive jsou pastvou pro chuťové pohárky. Rozmanitost pokrmů podávaných během našeho pobytu dělala každý den jedinečným a plným nových chutí. Čerstvé mořské plody, místní speciality a také klasické španělské pokrmy, jako je paella, nám představily klima regionu a daly nám příležitost objevit místní kuchyni.
UbytovaniePobyt ve Villa Luz Family Gourmet & All Exclusive byl velmi pohodlný a uspokojivý. Kvalita ubytování byla klíčová pro celkový dojem z pobytu. Pokoje jsou prostorné, dobře vybavené a vybavené potřebným vybavením, tj. klimatizací, TV, minibarem, Wi-Fi. Čistota a stav pokojů si také zaslouží pochvalu - denní úklid zajišťoval svěžest a pořádek.
SlužbyPersonál hotelu byl mimořádně přátelský a ochotný, takže jsme se cítili velmi vítáni. Celkově vzato kvalita služeb přispěla k našemu úspěšnému pobytu a poskytla nám vysokou úroveň pohodlí a komfortu, což je pro úspěšnou dovolenou nezbytné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kamila M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Dobře udržovaný hotel blízko pláže s velkým výběrem kvalitního jídla.
Dobře udržovaný hotel blízko pláže s velkým výběrem kvalitního jídla.
Písek je hladký a čistý, protože tam projíždí traktor a uhlazuje povrch. Volejbalové sítě jsou zdarma a je jich tam asi šest.
Prvotřídní jídla. Nejlepší pro mě byly v sobotu k večeři krevety v různých variantách (studené i grilované). Pestrý bufet.
UbytovanieMůj pokoj ve 2. patře s balkonem. Dvě manželské postele, pokud ne královská. Minibar, trezor, skříně s věšáky. V koupelně velký sprchový kout a koupelny vybavené gely, šampony s kondicionérem a tělovým mlékem.
SlužbyVarianta Ultra all inclusive je velmi dobrá, protože pokud má někdo rád lepší alkohol, je to v ceně. Mají také 0 alkoholu, takže si můžete objednat i koktejly na bázi nealkoholických nápojů. Můj nejoblíbenější Tanqueray 0,0% s tonikem. Tenhle chutnal obzvlášť dobře v plážovém baru, kde jste mohli využít variantu ultra all inclusive.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 703 € za os.
Katalin Adamecz
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Hotel vhodný pro rodiny, správný, spolehlivý a velmi pohodlný, pohodlný a v neposlední řadě zahrada a okolí jsou úžasně krásné.
Hotel vhodný pro rodiny, správný, spolehlivý a velmi pohodlný, pohodlný a v neposlední řadě zahrada a okolí jsou úžasně krásné.
2 minuty od hotelu. Ideální s dětmi. Moře bylo v září teplé a čisté.
StravaPestrý výběr z hlediska jídla.
UbytovanieČisté, sofistikované, pohodlné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 766 € za os.
Ivana Suchánková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna Štolbová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
písčitá udržovaná, vstup do vody pozvolný, voda čistá
Stravavelký výběr salátů - horší s výběrem masa u hlavních jídel
Ubytovanievelmi dobré
Službyvelmi dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zbynek M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásný čistý hotel určitě doporučuji jen doprava na místo cesta tam 27 hodin. A po 27 hodinách nás arogantní paní která po druhém přesedání nastoupila do autobusu a určovala kde kdo má vystoupit vysadila s kuframa 5 km od hotelu s tím, ať si to dojdem pěšky, že to není tak daleko nebo ať si někde seženeme taxíka. I když jsme jeli kolem našeho hotelu a upozorňoval jsem jí, že jsme ho přejeli tak mi bylo sděleno to se pletete tam nikdo nebydlí a až po dalším upozorňení a ukázání voucheru na hotel tak řekla máte pravdu ale vy vystupujete až za dvě zastávky tedy ve vzdálenosti asi 8 km a na dotaz. Zdali nás povezou zpátky tak že ne, že řidič by musel mít přestávku a dál se tím odmítla zabívat. Byli jsme tedy nuceni vystoupit na další zastávce která byla vzálená 5 km neboť pani by nás vysadila ještě dále.
Krásný čistý hotel určitě doporučuji jen doprava na místo cesta tam 27 hodin. A po 27 hodinách nás arogantní paní která po druhém přesedání nastoupila do autobusu a určovala kde kdo má vystoupit vysadila s kuframa 5 km od hotelu s tím, ať si to dojdem pěšky, že to není tak daleko nebo ať si někde seženeme taxíka. I když jsme jeli kolem našeho hotelu a upozorňoval jsem jí, že jsme ho přejeli tak mi bylo sděleno to se pletete tam nikdo nebydlí a až po dalším upozorňení a ukázání voucheru na hotel tak řekla máte pravdu ale vy vystupujete až za dvě zastávky tedy ve vzdálenosti asi 8 km a na dotaz. Zdali nás povezou zpátky tak že ne, že řidič by musel mít přestávku a dál se tím odmítla zabívat. Byli jsme tedy nuceni vystoupit na další zastávce která byla vzálená 5 km neboť pani by nás vysadila ještě dále.
Čistá vstup zadem od bazénu jen přez promenádu
StravaMěli jsme polopenzi výběr dostatečný
UbytovanieVýborné čišté
SlužbyÚklid denně, bazén velíķý, denně živé představení u bazénu a asi 3 x za pobyt byla živá hudba v baru, krásné spa za 14 eur na 90 min a malé fitness také za poplatek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Kučerová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená úžasná, krásná lokalita. Hotel přímo u moře, pláž čistá, písčitá a nepřelidněná. Výlet na hrad a centra je sice vzdálen cca 5 km, ale procházka do centra a prohlídka hradu za to opravdu stála. Všem vřele doporučuji.
Dovolená úžasná, krásná lokalita. Hotel přímo u moře, pláž čistá, písčitá a nepřelidněná. Výlet na hrad a centra je sice vzdálen cca 5 km, ale procházka do centra a prohlídka hradu za to opravdu stála. Všem vřele doporučuji.
Pláž necelých 50 m od hotelu. Písčitá, čistá, nepřelidněná vzhledem k termínu ve kterém jsme tam byli.
StravaStrava formou bufetu. Velký výběr, uspokojí i velké mlsné jedlíky.
UbytovanieHotel velice pěkný, mnoho služeb pro klienty od zábavy po služby. Personál velmi příjemný, ochotný, vstřícný. Vzhledem k tomu že jsme měli standartní pokoj, útulný, čistý, balkon z výhledem na moře.
SlužbyCo se týče služeb, nemůžeme si stěžovat. Velice ochotný personál. Ochota a vstřícnost od recepce po pokojské, kuchaře a obsluhou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavlína Sadílková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž příjemná, písek, vhodné pro děti, velmi pozvolný vstup. V sousedství hotelu.
StravaStravovali jsme se sami, nebo v okolních restauracích.
UbytovanieDle zaplacené částky úměrné, lepší ubytovna, ale při objednávce jsem s tím počítala. Měli jsme spojené dva termíny, ubytování uměrné ceně.
SlužbyKromě slabší znalosti angličtiny na recepci a v restauraci, vše v pořádku. Personál ochotný, v hotelu čisto i na záchodkách ve vestibulu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan Fuksa
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Aleš Kohout
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel jsme si vybrali hlavně kvůli malému synovi,aby si užil přislíbené věci.Jako měl být dětský bazén,skluzavky,tobogány,zmrzlinový bar a písková pláž na dělání báboviček.
Pláž kamínková,nevhodná na dělání báboviček,Skluzavky a tobogány nebyly vůbec.Zmrzlinový bar=jeden druh malinkého kelímku z mrazáku.
Jediné,co opravdu stálo za to,byl dětský bazén.Veliký s postupným klesáním.Tam jsme strávili skoro celou dovolenou.
Hotel jsme si vybrali hlavně kvůli malému synovi,aby si užil přislíbené věci.Jako měl být dětský bazén,skluzavky,tobogány,zmrzlinový bar a písková pláž na dělání báboviček.
Pláž kamínková,nevhodná na dělání báboviček,Skluzavky a tobogány nebyly vůbec.Zmrzlinový bar=jeden druh malinkého kelímku z mrazáku.
Jediné,co opravdu stálo za to,byl dětský bazén.Veliký s postupným klesáním.Tam jsme strávili skoro celou dovolenou.
Čistá,prostorná,bohužel ale nebyla písková,ale z drobných kamínků,ze kterých nejdou dělat bábovičky.
Prudký sráz do moře,kdy po pár krocích stačí jen dospělý.
Jídlo dobré,velký výběr pro milovníky ryb.Mohl by být větší výběr příloh.
Džusy(dá-li se to říci o ochucené vodě z post-mixu) pouze ke snídani a to ještě v hodně malých skleničkách.Veškerá káva příšerná.
Hotel pěkný,ale neodpovídá čtyřem hvězdám.Dal bych max. tři.
Pouze na recepci mluvili dobře anglicky,ostatní personál skoro vůbec.
Pokoje čisté,každé dva dny nové ručníky.
Měli jsme all inclusive a barmani nás velice neochotně obsluhovali,i přesto,že jsme ho moc nevyužívali.
Pouze jeden uměl anglicky a byl ochotný,ostatní katastrofa.
Uklízečky milé,slušné,příjemné.
Animátoři dobří,jen by měli umět více anglicky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin Bárta
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi pěkná
Stravabez stravy
Ubytovanievelmi pěkné
Službyšpatný úklid
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Richard Zákora
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Považuji za vadu špatně čištěné pláže, vstupy na pláže lemují mraky starých zbytků cigaret a i na plážích po prosytí zůstává dost nepořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Georg Heinrich F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zuzana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel Duda
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jemny pisek,cista,vetrna.
StravaVlastni-pobliz 3 supermarkety cenove + - stejne,jako u nas.
UbytovanieV dane cenove kategorii-slusne. Mile nas prekvapila pracka na apartmanu,ikdyz jsme ji nevyuzili. Problem byl s nahozenim el. jistice, ktery mel jiz sva nejlepsi leta za sebou a chtel by vymenu. Koupelna by taky chtela trosku renovovat,ale pro nenarocne dostacujici. Dalsi problem byl take s nalezenim kancelare v centru mesta. Prilozena Google mapa ukazovala na 4* hotel 5 km vzdaleny od kancelare,ktery nemel nic spolecneho s danym zajezdem! Nastesti byla prilozena i adresa,ale google mapa zbytecne mate.V kancelari zprvu nebyl zadny alespon anglicky nebo nemecky mluvici delegat,ale kdo umi pantomimu,domluvi se.Dalsi den se objevila cesky mluvici delegatka.V kancelari nam dali jakousi mapku, kde se nachazi nas apartman,ale byla nakreslena rucne,absolutne blbe-lepsi si zajit na turisticke info pro poradnou mapku a pak si nechat teprve do ni nakreslit,kde je dany apartman-mluvi tam anglicky.
SlužbyLednice,sporak,pracka,koupelna,hrnce,talire,pribory,boiler na teplou vodu,drez,WC, co vice si prat v dane cenove kategori? Snad jen pres sezonu, kdy jsou velka vedra, by byla dobra klimatizace,ale mimo sezonu vse v pohode.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Olga Šulanová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
doprava autobusem Jelo nás 7 osob, 3 osoby nastoupily v Berouně a 4 v Rozvadově . Byla to ale společná dovolená rozházely nás po celém autobuse takže kdo chtěl jíst musel zavolat nebo si dojít ke mne já měla vše u sebe pro celou partu i jsem to tak objednala ,aby jsme seděli pohromadě. Jinak byla dovolená úplně nádherná spokojenost 100% Příští rok budem asi opakovat. S pozdravem Šulanová
doprava autobusem Jelo nás 7 osob, 3 osoby nastoupily v Berouně a 4 v Rozvadově . Byla to ale společná dovolená rozházely nás po celém autobuse takže kdo chtěl jíst musel zavolat nebo si dojít ke mne já měla vše u sebe pro celou partu i jsem to tak objednala ,aby jsme seděli pohromadě. Jinak byla dovolená úplně nádherná spokojenost 100% Příští rok budem asi opakovat. S pozdravem Šulanová
Hlučnost ŠPANĚLŮ stím se nedá nic dělat jinak nádhera
StravaVlastní
UbytovanieKrásné
SlužbyNevyžadovali jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karel Růžička
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená byla vynikající
dovolená byla vynikající
Přístup na pláž vynikající,na pláži čisto,wc,sprchy na pláži.Lidí bylo docela hodně ale všechno v pohodě.
Stravavařili jsme si sami tak v pohodě.
Ubytovanieubytování v apartmánu bylo dobré,vybavení na vaření hrůza a děs nic tam skoro nebylo a výhled otřesný,koukali jsme do zdi protějšího domu apartmán č.7 nebrat.Pokud tam ještě pojedeme tak ubytování jedině v apartmánech číslo 1-4.
žádné služby jen jednou za týden výměna ložního prádla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate