Krásná dovolená, služby hotelu super, velice milý personál. Díky obrovskému aquaparku rozhodně doporučuji pro rodinu s dětmi, určitě se sem vrátíme!
PlážK letní riviéře, neboli mega aquaparku jsme šli asi 5 minut a nedá se popsat jak moc vyžití se zde nachází. Dcera neměla dost ani po týdnu a i my jsme si po letech zajezdili na tobogánech. Zde bylo lidí mraky ale díky obrovskému prostoru to nebyl problém.
StravaZa nás tedy super, asi zatím nejlepší polopenze co jsme kdy měli. Ke snídani ovoce, zelenina, vajíčka, šunky, sýry, párky, vločky, palačinky... Večeře několik druhů masa, ryba, těstoviny, několik příloh, 2 polévky, zelenina, ovoce, dortíky. Vybere si každý. Dobře dochucené a žádná mastnota jako jsme zažili často jinde.
UbytovanieVybavení pokoje bylo v pořádku, sice starší nábytek ale posloužil naprosto dostatečně, přístýlka pro dítě tedy nic moc, šlo o rozkládací křeslo, které bylo už dost staré.. jinak ale pokoj čistý, úklid probíhal denně.
SlužbyVelice ochotný personál, v pohodě jsme se domluvili anglicky, vše zařídili, stále s úsměvem. Rychlost s jakou uklízeli celý hotel, jak obsluhovali u večeře.. vážně nás to překvapilo. Bazén u hotelu mimochodem pecka. Všichni byli v aquaparku, takže u bazénu max 10 lidí, většinou méně, paráda
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate