Dovolená super, i když mrazivé počasí, ale to se nedá ovlivnit
PlážPláž sice nebyla, protože zájezd by l na hory, nicméně v popisu bylo uvedeno, že hotel leží na sjezdovce, což není úplně pravda, je velimio blízko, nicměně je nutno šlapat s lyžemi cca 200m do mírného kopce, ale dá se to zvládnout.
StravaVyhovující, možná by stálo za to, kdyby objednávky večeří na další den byly také v dalším jazyce ne jen v němčine - angličtina popř. i čeština.
UbytovanieVyhovující, jediné malé minus byl, že jsme měli objednány dva dvoulůžkové pokoje, ale aobdrželi jsme apartmám sice se dvěma doulůžky, ale jedno bylo ve formě rozkladací postele o rozměrech 200x160cm. Nakonec jsem sice cestovali ve třech, tak jsme to neřešili, ale pokud by měli být 4 dospělí, tak to není to pravé, jinak OK.
SlužbyVyhovující
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate