Byli jsme velmi spokojeni, hotel sice u silnice, ale v noci byl relativně klid a nevadilo to. Přístup na turistické trasy takřka od hotelu!
PlážNedostupná.
StravaRáno snídaně formou švédských stolů (šunky, salám, sýry, džemy atd.). Trochu nám chyběla třeba míchaná vajíčka, párky (bylo za příplatek na místě). Jinak bohatě dostačující.
Odpoledne většinou ke "svačině" dva druhy zákusků, káva, nápoje.
Večeře vynikající! Polévka, salátový bufet (mohl by být možná bohatší), hlavní chod (výběr vždy ze 2 jídel + jedno dětské) - vše formou bufetu, hlavní jídlo bylo servírováno číšníkem.
UbytovaniePěkný prostorný pokoj, vždy čistý. Velká koupelna se sprchovým koutem byla také čistá a vybavena akorát.
SlužbyKaždý den byla možnost zúčastnit se nějakého vedeného výletu, možnost využít saunu, výřivku - nevyužili jsme však vzhledem k pěknému počasí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate