Dworek Wapionka Hodnotenie: 3/5 Poľsko, Kujavsko, Górzno
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Doporučuji.
Doporučuji.
Zjevení.
UbytovanieČistě.
Službydoporučuji
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Doporučuji.
Doporučuji.
Zjevení.
UbytovanieČistě.
Službydoporučuji
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
od 156 € za os.
Izabela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
X
StravaSnídaně v pořádku
UbytovanieCelkově je to v pořádku, přikrývka je velmi těžká, s nějakými pavučinami
SlužbyX
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rafał K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Musel jsem opustit hotel před oficiální snídaní a myslel jsem, že mi bude chybět jídlo. Ovšem jak paní z recepce, tak paní zodpovědné za kuchyně - s tím neměly problém a po předchozím upozornění jsem snědl jídlo o něco dříve. Samotné jídlo je jednoduché, bez kudrlinek, ale chutné. Před pár dny nebyl chleba. Sýry a maso také čerstvé. Jednoduché, ale chutné
UbytovaniePokoj velmi uklizený a čistý. Neviděl jsem nic, co by mě odradilo. Postel je pohodlná. Ložní prádlo čisté. Sedadla byla navíc pohodlná. Televize měla nečekaně zajímavé kanály, nejen ty standardní. Navíc dobře vybavená část s čajem a kávou, kterou můžete ráno využít. Jedinou nevýhodou, se kterou jsem se setkal, byla mini lednička, která celou noc vydávala výrazný hluk. Popravdě mě to tolik netrápí, ale myslím, že některým by to byl problém. Nicméně vše ostatní - doporučuji!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Sylwester Ziemniak
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paweł K.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nedoporučuji nikomu Hotel RAD v Grudziądzu! Majitel by měl pro dosažení větších zisků v tomto objektu založit ještě minimálně několik dalších zdrojů příjmů, protože mu to asi pořád nestačí... Takže máme: hotel, kuželnu, diskotéku, svatební sál, restauraci, pivovar... Navrhuji na začátek otevřít hotel pro zvířata (pokoje už jsou, sice malé a špinavé, ale zvířatům to možná nebude vadit). Další nový "byznys" je nemocnice (hlavně ne covidová, protože zde nejsou dodržována ŽÁDNÁ opatření, kromě vyvěšení cedule u vchodu do hotelu a restaurace, vedení hotelu nevěnuje pozornost tomu, že nikdo z personálu nepoužívá ani roušky, ani rukavice. Může to být nemocnice plicních chorob, protože před vchodem do hotelu stojí CELÉ DNY lidé kouřící cigarety, každý host se může nadýchat cigaretového kouře do sytosti, mohl by se tak rovnou vyléčit). Dále navrhuji sportovní hřiště na parkovišti, stále je tolik hostů v hotelu... restauraci... diskotéce... kuželně... atd., že stejně není kde parkovat, takže navrhuji rovnou zrušit celé parkoviště a využít jeho prostor, ať si děti "hrají". Koneckonců dnes chce být každé dítě Lewandowským, takže rodiče budou platit... a co, kdo bohatému zakáže být ještě bohatší! Majiteli Hotelu RAD v Grudziądzu, neďakuj, mou radu ti dávám zdarma ;)
Nedoporučuji nikomu Hotel RAD v Grudziądzu! Majitel by měl pro dosažení větších zisků v tomto objektu založit ještě minimálně několik dalších zdrojů příjmů, protože mu to asi pořád nestačí... Takže máme: hotel, kuželnu, diskotéku, svatební sál, restauraci, pivovar... Navrhuji na začátek otevřít hotel pro zvířata (pokoje už jsou, sice malé a špinavé, ale zvířatům to možná nebude vadit). Další nový "byznys" je nemocnice (hlavně ne covidová, protože zde nejsou dodržována ŽÁDNÁ opatření, kromě vyvěšení cedule u vchodu do hotelu a restaurace, vedení hotelu nevěnuje pozornost tomu, že nikdo z personálu nepoužívá ani roušky, ani rukavice. Může to být nemocnice plicních chorob, protože před vchodem do hotelu stojí CELÉ DNY lidé kouřící cigarety, každý host se může nadýchat cigaretového kouře do sytosti, mohl by se tak rovnou vyléčit). Dále navrhuji sportovní hřiště na parkovišti, stále je tolik hostů v hotelu... restauraci... diskotéce... kuželně... atd., že stejně není kde parkovat, takže navrhuji rovnou zrušit celé parkoviště a využít jeho prostor, ať si děti "hrají". Koneckonců dnes chce být každé dítě Lewandowským, takže rodiče budou platit... a co, kdo bohatému zakáže být ještě bohatší! Majiteli Hotelu RAD v Grudziądzu, neďakuj, mou radu ti dávám zdarma ;)
brak
StravaSnídaně dobrá, večeře průměrná.
UbytovanieNení možné spát, protože celou noc duní hlasitá hudba z diskotéky nebo bouchají koule z kuželny. Špinavé a malé pokoje, nepohodlné postele, staré povlečení. V pokoji není koš.
SlužbyObsluha pracuje „za trest“
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarzyna W.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel celkově dobrý. Bohužel poloha budovy je špatná, je hlučná z ulice - nebyla to hlavní, ale vedlejší ulice (z boku našeho pokoje je bar, zákazníci hospody mluví velmi nahlas a vulgárně v pozdních hodinách je z okna vidět chátrající budova, toto místo si vybrali bezdomovci, hned vedle pytle na odpadky Žádná klimatizace plus hluk z ulice neumožňují dobré spaní otevřené okno.
Hotel celkově dobrý. Bohužel poloha budovy je špatná, je hlučná z ulice - nebyla to hlavní, ale vedlejší ulice (z boku našeho pokoje je bar, zákazníci hospody mluví velmi nahlas a vulgárně v pozdních hodinách je z okna vidět chátrající budova, toto místo si vybrali bezdomovci, hned vedle pytle na odpadky Žádná klimatizace plus hluk z ulice neumožňují dobré spaní otevřené okno.
Dobrá jídla, pestrá - pro každého něco. Skvělý nápad se sendvičem a kávou s sebou. Káva je vynikající, stejně jako míchaná vejce. Je tam něco slaného a něco sladkého. Krásná restaurace ve starém stylu. Také jsme tam jedli večeři s dezertem. Vše krásně prezentované, cheesecake v parách suchého ledu nás pozitivně překvapil. Bohužel steak nebyl medium rare, ale medium. Ale i tak to chutnalo dobře.
UbytovanieNedostatek klimatizace a hluk z našeho pokoje (boční ulice) nemají pozitivní vliv na kvalitu spánku.
SlužbySlužby jako služby, ale personál hotelu vytváří velmi příjemnou atmosféru. Jsou milí a ochotní. Už jen kvůli nim bychom se i přes místní nepohodlí vrátili do hotelu. Pouze tentokrát požádáme o pokoj z druhé strany.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate