Halo Toruń Hodnotenie: 3/5
od 120 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 120 € za os.
od 139 € za os.
od 130 € za os.
od 264 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základě 3 hodnocení)
156. najlepšie hodnotený z 429 hotelov v Poľsko
Izabela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
X
StravaSnídaně v pořádku
UbytovanieCelkově je to v pořádku, přikrývka je velmi těžká, s nějakými pavučinami
SlužbyX
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Rafał K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Musel jsem opustit hotel před oficiální snídaní a myslel jsem, že mi bude chybět jídlo. Ovšem jak paní z recepce, tak paní zodpovědné za kuchyně - s tím neměly problém a po předchozím upozornění jsem snědl jídlo o něco dříve. Samotné jídlo je jednoduché, bez kudrlinek, ale chutné. Před pár dny nebyl chleba. Sýry a maso také čerstvé. Jednoduché, ale chutné
UbytovaniePokoj velmi uklizený a čistý. Neviděl jsem nic, co by mě odradilo. Postel je pohodlná. Ložní prádlo čisté. Sedadla byla navíc pohodlná. Televize měla nečekaně zajímavé kanály, nejen ty standardní. Navíc dobře vybavená část s čajem a kávou, kterou můžete ráno využít. Jedinou nevýhodou, se kterou jsem se setkal, byla mini lednička, která celou noc vydávala výrazný hluk. Popravdě mě to tolik netrápí, ale myslím, že některým by to byl problém. Nicméně vše ostatní - doporučuji!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Izabela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
Velmi pěkný hotel, skvělé služby
X
StravaSnídaně v pořádku
UbytovanieCelkově je to v pořádku, přikrývka je velmi těžká, s nějakými pavučinami
SlužbyX
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Rafał K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Co mohu říci - nebyl jsem zklamán. Hotel je na velmi pěkném místě, blízko nádraží, nebyl problém ho najít. Pár minut k atrakcím Toruně. Obsluha velmi milá a ochotná. Pokoj čistý a uklizený. Velká koupelna, chtělo by se napsat, že je moc velká :). Vřele doporučuji!
Musel jsem opustit hotel před oficiální snídaní a myslel jsem, že mi bude chybět jídlo. Ovšem jak paní z recepce, tak paní zodpovědné za kuchyně - s tím neměly problém a po předchozím upozornění jsem snědl jídlo o něco dříve. Samotné jídlo je jednoduché, bez kudrlinek, ale chutné. Před pár dny nebyl chleba. Sýry a maso také čerstvé. Jednoduché, ale chutné
UbytovaniePokoj velmi uklizený a čistý. Neviděl jsem nic, co by mě odradilo. Postel je pohodlná. Ložní prádlo čisté. Sedadla byla navíc pohodlná. Televize měla nečekaně zajímavé kanály, nejen ty standardní. Navíc dobře vybavená část s čajem a kávou, kterou můžete ráno využít. Jedinou nevýhodou, se kterou jsem se setkal, byla mini lednička, která celou noc vydávala výrazný hluk. Popravdě mě to tolik netrápí, ale myslím, že některým by to byl problém. Nicméně vše ostatní - doporučuji!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...