Ubytování v hotelu je rozděleno na 3*, 4* a 5* pokoje. My měli pokoje ve 3* části, pokoje byly na můj vkus hodně retro, lůžka byla oddělena a umístěna za sebou, na recepci nám bylo řečeno, že standartní pokoje nemají manželské postele. Pokoje byly čisté a vybavené lednicí. Ubytování v této části hotelu by rozhodně potřebovalo renovaci. Zastaralé vybavení pokojů bylo jediné, co se nám nelíbilo, jinak všechny ostatní služby byly perfektní. Ostatní prostory hotelu jsou moderní a velmi pěkné. Stravování naprosto předčilo naše očekávání, velmi pestré, chutné a k tomu byly k dispozici u večeře i nealkoholické nápoje. Dále je v hotelu krásné welness centrum, do kterého byly na pokojích připravené hotelové župany. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi, pro které tam byl animační program. Hotel je umístěn v centru letoviska a velmi blízko pláže. Parkování v hotelu stojí 60 zlotých na den. Co musím pochválit, že v hotelu byl klid a díky tomu jsme si mohli krásně odpočinout.