Velká spokojenost, naše první dovolená u Baltu. Ubytování, stravování a služby hotelu na velké úrovni. Příjemný personál, maximální čistota v hotelu. Pláž v dosahu, centrum města dostupné pěšky do 20 minut. Pouze počasí se nevydařilo, déšť celý týden pobytu, proto výlety. Kladně hodnotím klid v okolí hotelu po 22 hodině.
Recepční na hotelu i personál v baru hovořili pouze polsky nebo německy.
PlážVzdálenost od hotelu cca 300 m přes park, bílý písek. Všude čisto, toalety v dosahu pláže. Vlnolamy na moři, na pláži proutěné koše na opalování za poplatek. Moře čisté, chladné 18 stupňů, pomalu se svažující, málo slané.
StravaVýborná chutná a rozmanitá kuchyně, snídaně a večeře formou bufetu.
UbytovaniePěkné pokoje, velký balkon s posezením. Lednice, fén. Možnost každodenního úklidu s výměnou ručníků. Perfektní čistota.
SlužbyBazén, wellness, sauna, bowling, posilovna - vyzkoušeno, bez připomínek, doporučuji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate