Veronika M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Dovolená v této lokalitě byla úžasná. Hotel krásný hned u pláže, tak že nikam daleko k moři nemusíte. Kolem do kola plno různých míst kam se podívat. Třeba maják nebo výstava v.figuryn.
Moře chladnější ale čisté.
Jediné co nás při příjezdu překvapilo bylo to, že jsme neměli možnost zaparkovat u hotelu tak jak se to na stránkách píše. Bylo nám řečeno že jsme si měli udělat rezervaci předem na parkování u hotelu, o čem jsem nevěděla protože mě nikdo o tomhle neinformoval. Naštěstí se to dalo vyřešit zaplacením na místě a našli nám parkoviště o kousek dál.
Dovolená v této lokalitě byla úžasná. Hotel krásný hned u pláže, tak že nikam daleko k moři nemusíte. Kolem do kola plno různých míst kam se podívat. Třeba maják nebo výstava v.figuryn.
Moře chladnější ale čisté.
Jediné co nás při příjezdu překvapilo bylo to, že jsme neměli možnost zaparkovat u hotelu tak jak se to na stránkách píše. Bylo nám řečeno že jsme si měli udělat rezervaci předem na parkování u hotelu, o čem jsem nevěděla protože mě nikdo o tomhle neinformoval. Naštěstí se to dalo vyřešit zaplacením na místě a našli nám parkoviště o kousek dál.
Pláž krásná, písčitá. Moře chladnější, čisté kde sem tam připlula medúza( nebyla žahavá) a rybičky. Vstup do moře krásně pozvolný žádná hloubka.
StravaPlná penze v hotelu super. Jídlo chutné a rozmanité.
UbytovanieHotel byl čistý, recepční milé. Výbava pokoje kvalitní pouze nám chyběla klimatizace a zarazilo nás, že jsme měli rodinný pokoj kde na spaní byla dvojlůžková postel s přistýlkou a gauč. Počítali jsme že nám dají pokoj, kde to bude jinak řešené. Byli jsme 3 dospělé a dvě děti. Nějak jsme se domluvili a poskládali.
SlužbyVyužily jsme pouze bazén v hotelu a byl super. Vím že mají i masáže,sauny atd.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







