Melia Madeira Mare resort & spa Hodnotenie: 5/5 Madeira, Funchal, Funchal
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Invia byla pozorná, zdvořilá a ochotná od doby, kdy jsme rezervovali ubytování, až do příjezdu domů. Bohužel se to na základě naší zkušenosti z místa nedá říct o Dertouru. Zároveň je Madeira velmi krásné místo s klidnými, čistými a uspořádanými podmínkami na ostrově a můžeme ho všem doporučit.
Invia byla pozorná, zdvořilá a ochotná od doby, kdy jsme rezervovali ubytování, až do příjezdu domů. Bohužel se to na základě naší zkušenosti z místa nedá říct o Dertouru. Zároveň je Madeira velmi krásné místo s klidnými, čistými a uspořádanými podmínkami na ostrově a můžeme ho všem doporučit.
Pod hotelem je skalnatá pláž, kousek pěšky, ale tam jsme se nekoupali, jen v hotelovém bazénu.
StravaMěli jsme snídani, která byla formou bohatého a pestrého bufetu, a nebyly s ní žádné problémy.
UbytovanieMelia Madeira Mare se nachází asi 10 autobusových zastávek od centra Funchalu. (Veřejná doprava je vynikající.) Personál hotelu je milý a ochotný. Hotel je dobře vybavený a pohodlný, venkovní i vnitřní bazény jsou čisté a velké a vždy byly k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Některé části hotelu by se hodily k opravě a rekonstrukci, mnoho drobných detailů neodpovídá 5 hvězdičkám, ale personál a služby vám dají na to všechno zapomenout.
SlužbyBazény, jídlo, recepce, všechno je skvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Prostorná podzemní garáž zdarma. Bohaté a pestré snídaně. Vnitřní teplý bazén a vířivka zdarma. Spar hned naproti hotelu. Super bylo angažování sokolníka, aby venku u snídaně plašil dotěrné holuby, kteří jinak byli schopní vám chodit po stole - kde tohle zažijete!
Prostorná podzemní garáž zdarma. Bohaté a pestré snídaně. Vnitřní teplý bazén a vířivka zdarma. Spar hned naproti hotelu. Super bylo angažování sokolníka, aby venku u snídaně plašil dotěrné holuby, kteří jinak byli schopní vám chodit po stole - kde tohle zažijete!
Příjemný personál. Bohužel pokoj v přízemí, inzerovaný jako s bočním výhledem na moře, prakticky žádný výhled neměl, to jen když se vyšlo na terasu, otočili jste se tam dalo někde tušit tak promile vody. Bohužel nešlo se přestěhovat do jiného pokoje, ale aspoň to bylo směrem do zahrady a ne do ulice... Ale každý večer byla v pokoji slyšet "hudba" z tanečního prostoru, který byl jen pár metrů od naší terasy, slyšet to bylo hodně i přes zavřené dveře. Kvalitu produkce jsme neocenili, zvlášť, když se o víkendu hrálo do půlnoci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate


























