Dovolená byla super i když cesta trvala 12 hod.docela to uteklo cestou nám paní delegátka vyprávěla o památkách ,o madˇarsku ,co nás čeká atd. Urcitě se ještě rádi vrátíme. Madarske lázně navštěvujeme několikrát do roka a takhle velký resort jsem ještě neviděla ,opravu žádná nuda.
Plážcestovní kancelář nám změnila hotel na AQUA-SOL , super výběr hotel je propojený s lázněmi chodbičkou , termální voda super, několik bazenů s lečivou vodou podle teploty vody , okolí pláže je neskutečně velké , čisté , několik stánků s občerstvením co jiného dodat jen doporučuji opravdu tento resort navštívit nebudete ničeho litovat.
Stravastrava byla formou bufetů snídaně i večeře perfektní , všeho bylo dost ,velký výběr ,milá obsluha
UbytovanieUbytování odpovídalo 4* prostorný pokoj i s balkonem super žádná vítka ,každý den byl úklid ,výměna ručníků dle potřeby.
Službyslužby v hotelu, jak jsem již psala každodenní úklid pokoje,výměna ručníků dle potřeby
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate