Penzion Forrás Hodnotenie: 3/5 Maďarsko, Južné Zadunajsko, Harkány
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Oldřich Luža
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 496 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Oldřich Luža
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 496 € za os.
Ralf Krüger
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Wir waren insgesamt zufrieden.
Wir waren insgesamt zufrieden.
Das Thelmalbad ist gut, auch immer gut besucht. Wir waren am letzten Tag des Festivals dort. Es war gut was los - Action für Jung und Alt ! :-)
UbytovanieDie Betten waren hart und durchgelegen. Ich habe diese Information an den Reisebegleiter vor Oret gegeben. Mit der Bitte, diese Info an die neuen Besitzer zu geben. Auch die Sauberkeit ist zu verbessern.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Celková spokojenost.
Celková spokojenost.
od 165 € za os.
Vladimíra Martincová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Ubytování by mohlo být lepší. Utřený prach tak na půl. Příšerný puch z odpadu koupelny.Což jsme měli na čáchlé oděvy. A sprchový kout měl na půl zástěny a zbytek byl koupelnový závěs. Voda tekla všude po koupelně.
Ubytování by mohlo být lepší. Utřený prach tak na půl. Příšerný puch z odpadu koupelny.Což jsme měli na čáchlé oděvy. A sprchový kout měl na půl zástěny a zbytek byl koupelnový závěs. Voda tekla všude po koupelně.
Navštívili jsme termální lázně Hevíz. Který jsou fajn. Ale ideální je navštívit spíš v létě kdy je tam lepší vyžití než v zimě. Zažili jsme je i v létě.
StravaJídlo docela chutné. Jen kdyby nenabízeli smažená jídla z rýží. Ale asi je to v Maďarsku normální.
UbytovaniePokoj je v retru 70 let.
SlužbyPři odjezdu na nás paní zkoušela zaplatit celé ubytování i když v ruce měla voucher o zaplacení od vás cestovní kanceláře. Po 10 minutách dohadování,pak někam volala. Tak asi když se dozvěděla že je zaplaceno tak na nás chtěla zaplatit parkovné které bylo též zaplacené v ceně ubytování. O tom jsme se s paní dohadovali dalších 5 minut. Zase opět někam volala. Tak nakonec po 20 minutách chtěla zaplatit jen reekráční poplatek . Což už bylo v pořádku. Jediný co jsme nepochopili od recepční že voucher byl psán v Maďarštině.A byla líná si to přečíst. A nebo jestli zkoušeli? Nevíme co si o tom máme myslet.Nikdy už by jsme se už v tomto hotelu neubytovali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Ubytování a služby dostačující. Jen pláž byla trochu z ruky.
Ubytování a služby dostačující. Jen pláž byla trochu z ruky.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 100 € za os.
Ágoston K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamila Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dobolená byla fajn.
Dobolená byla fajn.
Pláž super
StravaBez stravy
UbytovanieDo tohoto ubytovacího zařízení bych už nejela. Byl to mobilní dům. Dům byl zatuchlý, věci porozbíjené, terasa s uvolněnými prkny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Krásné prostředí se spoustou možností na vyžití
Krásné prostředí se spoustou možností na vyžití
Prostorná pláž se stromy a trávou
StravaBez stravy
UbytovanieJednoduché chatky. Naprosto příšerné postele, proležené a malé, vhodné maximálně pro děti a to jsme nízkého vzrůstu všichni.
SlužbySlužby jsou velice rozmanité
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 105 € za os.
Ivona O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dovolenou jsme si užili.
Dovolenou jsme si užili.
Strava byla výborná.Velký výběr,všeho dostatek.Naprostá spokojenost.
UbytovaniePokoje jsou už retro,určitě by byla vhodná rekonsrukce.Wifi byla slabá.Klimatizace taky moc nefungovala.Balkón je zcela zbytečný,protože se stejně na něm nesmělo kouřit.
SlužbyPokoje čisté,personál milý,usměvavý,pohotový.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Pobyt jsme objednávali hlavně za účelem poznání krás Budapešti a s požadavkem na wellness v hotelu. Na stránkách bylo toto uvedeno, delegátka potvrdila, že v ceně máme 1 wellness a 1 masáž. Tato informace však byla nepravdivá. Wellnes nám sice bylo nabídnuto, ale v jiném hotelu cca 100 m, a za cenu 25 eur na osobu, což bylo pro nás zklamání. Další šok nám způsobil požární alarm, který se spustil v noci v 1.40 hod., cca 4x za sebou. Jednalo se o planý poplach. Hotel nám jako kompenzaci za toto nepříjemné probuzení neúčtoval 1 den parkovného, což se mi zdá bylo správné. Parkování v hotelu je 23 eur/den, v podzemních garážích. Okolí hotelu příšerné, na každém kroku potkáte v průměru 3 bezdomovce, kteří se zde shromažďují ve velkém počtu.
Pobyt jsme objednávali hlavně za účelem poznání krás Budapešti a s požadavkem na wellness v hotelu. Na stránkách bylo toto uvedeno, delegátka potvrdila, že v ceně máme 1 wellness a 1 masáž. Tato informace však byla nepravdivá. Wellnes nám sice bylo nabídnuto, ale v jiném hotelu cca 100 m, a za cenu 25 eur na osobu, což bylo pro nás zklamání. Další šok nám způsobil požární alarm, který se spustil v noci v 1.40 hod., cca 4x za sebou. Jednalo se o planý poplach. Hotel nám jako kompenzaci za toto nepříjemné probuzení neúčtoval 1 den parkovného, což se mi zdá bylo správné. Parkování v hotelu je 23 eur/den, v podzemních garážích. Okolí hotelu příšerné, na každém kroku potkáte v průměru 3 bezdomovce, kteří se zde shromažďují ve velkém počtu.
Měli jsme zaplacené snídaně, které byly dostačující na ty 2 dny, co jsme stravu využili. Ale musím konstatovat, že jsem zažila i lepší nabídku.
UbytovanieUbytování bylo v pořádku, rozsáhlé studio i s kuchyňkou, samostatný záchod a koupelna měla sprchu i vanu. Ložnice byla prostorná. Přivítala bych ,kdyby pokoj aspoň trošku voněl, taktéž i ložní prádlo, ručníky..... Úklid mi připadal ve stylu, co je mokré, je čisté.
SlužbySlužby jsem popsala již v celkovém shrnutí. Velké zklamání pro nás byla absence wellness, které bylo v nabídce uvedeno. Tyto informace jsou klamné a nepravdivé a určitě by cestovní agentura měla nabídku upravit a neklamat potencionální zákazníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 215 € za os.
Robert S.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Vybral jsem daný hotel protože jste uváděli na stránkách že nabízí i wellness , koupele. Tohle nebyla pravda. Tím to celé vlastně nesplnilo očekávání.
Vybral jsem daný hotel protože jste uváděli na stránkách že nabízí i wellness , koupele. Tohle nebyla pravda. Tím to celé vlastně nesplnilo očekávání.
od 412 € za os.
Alena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Myslím, že nepatřím do kategorie dovolenkářů, kteří musí mít luxus za každou cenu. Pod vlivem názorů několika lidí jsem odjela do Harkán v Maďarsku. Z městečka Harkány jsem měla velmi smíšené pocity. Harkány jsou vyhlášené lázeňské město a tak jsem očekávala, že bude podle toho vypadat. Byla jsem zklamaná z celkového dojmu. Po cca 900 km jsem se ocitla v devadesátkách.
Vše zastaralé, hotely, které v r. 2023 fungovaly, byly zarostlé, vybydlené. Všude po městě se "válí miliony " a chybí investoři. Město má ohromný potenciál. Bylo to až depresivní, ale za dva dny jsem to už přehlížela. Očekávala jsem výstavní a upravené městečko, alespoň na úrovni Luhačovic. Lidi byli ale milí a vstřícní. Co se týče plaveckého areálu, prý to bylo lepší oproti loňsku. Voda ve všech bazénech byla ale skvělá.
Myslím, že nepatřím do kategorie dovolenkářů, kteří musí mít luxus za každou cenu. Pod vlivem názorů několika lidí jsem odjela do Harkán v Maďarsku. Z městečka Harkány jsem měla velmi smíšené pocity. Harkány jsou vyhlášené lázeňské město a tak jsem očekávala, že bude podle toho vypadat. Byla jsem zklamaná z celkového dojmu. Po cca 900 km jsem se ocitla v devadesátkách.
Vše zastaralé, hotely, které v r. 2023 fungovaly, byly zarostlé, vybydlené. Všude po městě se "válí miliony " a chybí investoři. Město má ohromný potenciál. Bylo to až depresivní, ale za dva dny jsem to už přehlížela. Očekávala jsem výstavní a upravené městečko, alespoň na úrovni Luhačovic. Lidi byli ale milí a vstřícní. Co se týče plaveckého areálu, prý to bylo lepší oproti loňsku. Voda ve všech bazénech byla ale skvělá.
Plavecký areál v Harkánech byl ohromný, takže si mohl vybrat každý komu co libo.
Od nežení na podložkách na betonu, přes lavičky, placená lehátka až po ležení na upraveném trávníku ve stínu vzrostlých stromů.
Protože se jednalo o hotel s ***, tak bylo průměrné. Měla jsem placené jen snídaně.
Ovoce a zeleninu jsem si ale radši nosila z tržnice, bylo kvalitnější a hezčí :-).
Ubytování v Platánu bylo na střední úrovni.
Neurazilo, ... úplně stejný pokoj včetně koberce, nábytku, povlečení a koupelny byl totožný např. s ubytováním v Ostravě, kde jsem byla služebně. Výhoda byla klimatizace na pokoji a mini chladnička. V jiných hotelích klimatizace nebyly.
Daly se na tv chytit různé kanály od maďarských, rakouských, německých i česká A11.
Služby jsem nevyužívala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Beránková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojenost
spokojenost
pohoda
Stravasuper
Ubytovaniehezké,čisté
spokojenost a rychlé vyřešení problému
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 350 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dominika K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Za tie peniaze sme neočakávali veľa, ale zďaleka som nečakala toto!
Hotel sa chváli 3 hviezdičkami ktoré dostal asi v minulom storočí, dnes by ten hotel ledva dostal jednu.
Za tie peniaze sme neočakávali veľa, ale zďaleka som nečakala toto!
Hotel sa chváli 3 hviezdičkami ktoré dostal asi v minulom storočí, dnes by ten hotel ledva dostal jednu.
Všebecne cestou do mesta bol všade bordel, listy asi z mtinuloročnej jeseni, špaky, obali, servítky, fľaše, plechovky … no skratka des.
StravaObrusy v jedálni neboli schopný za celý týždeň vymeniť a oprať, bohužiaľ keď dieťaťu niečo spadlo na zem na druhý deň ráno sme to tam našli. Strava sa viac menej iba obmieňala hlavne raňajky.
UbytovaniePostele sú asi od pra pra pra pra babičky ????
Skrine vzgaju a jedna polička rozbitá.
Chvála bohu klimatizácia na izbách je, ale samozrejme za príplatok 8€ na deň, čo je úplne choré.
V každom hoteli keď nebola kuchynka tak bola aspoň rýchlovarná kanvica, tu vôbec! Mám malé dieťa, takže by som ju ocenila.
Postieľku nám priniesli v dezolátnom stave, roztrhanú a špinavú ????. Miesto matracu bol iba odrezaný molitan iba plachta položená na ňom.
Cestou od výťahu do jedálni sa nachádza 7schodov ktoré s kočíkom prekonať niekoľkokrát denne je na nervy, môžte si to obísť z boku von a dnu hlavným vchodom, samozrejme bočný vchod funguje iba na zvonček ak máte šťastie že niekto pri zvončeku je, tak vám otvoria.
Silvester B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Hotel rozpadnuty a jedáleň neskutočné špinavá
Hotel rozpadnuty a jedáleň neskutočné špinavá
od 97 € za os.
Barbora S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Ne moc hezké okolí hotelu a nepříjemný hotelový pokoj.
Ne moc hezké okolí hotelu a nepříjemný hotelový pokoj.
Snídaně byly výborné.
UbytovanieStísněné, postel hned u vstupních dveří, žádná předsínka, okno do atria hned u postele, jiné okno nebylo, nešlo vyvětrat. Malá TV, chyběl minibar.
SlužbyVše v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 393 € za os.
Helena Ď.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem dobrá dovolená pro nenáročné a samostatné. Chtělo by to možná více informací o okolí, protože je velmi zajímavé, my jsme si vse v hledali sami a tak trochu jsme objevovali. Pro lidi, kteří si chtějí odpočinout pouze u vody a moc se nehybat také super :)
Celkem dobrá dovolená pro nenáročné a samostatné. Chtělo by to možná více informací o okolí, protože je velmi zajímavé, my jsme si vse v hledali sami a tak trochu jsme objevovali. Pro lidi, kteří si chtějí odpočinout pouze u vody a moc se nehybat také super :)
Pěkná.
StravaVařili jsme si sami, ale mít občas langoše je skoro povinnost :). Jinak pro lidi, kteří jedí maso byla nabídka dobrá.
UbytovanieTakový normální kemp, co si zaplatíte, to dostanete....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Garská
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Delegát, který byl v kempu pritomny, byl dost nepříjemný, karavan dost nevybavený - chyběly tam základní věci, jako lzice, kanystr na vodu, hrnky atd. Sociální zařízení by mohlo být častěji uklizene a renovace by jim taky neuškodila. Okolí hezké, ale když vám delegát ani neřekne jaká je možnost výletů, ležíte jen v kempu u vody.
Delegát, který byl v kempu pritomny, byl dost nepříjemný, karavan dost nevybavený - chyběly tam základní věci, jako lzice, kanystr na vodu, hrnky atd. Sociální zařízení by mohlo být častěji uklizene a renovace by jim taky neuškodila. Okolí hezké, ale když vám delegát ani neřekne jaká je možnost výletů, ležíte jen v kempu u vody.
od 113 € za os.
Miluše Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Upravené v súlade s Pravidlá
Už nikdy s CK , cesta autobusem velká pohoda každý své sedadlo a ještě zbývalo. Více jak hodina čekaní na parkovišti před dojezdem do Harkány, abychom tam nebyli před 8hod. Vysazení na autobusové zastávce a úprk průvodce s vnuky před hotel Atrium ,já vzhledem k problému s kolenem jsem šla kus za nimi. Pan průvodce který už běžel proti mně jen v rychlosti sdělil že delegátka nás vyhledá příští den, nebo ať si jí najdeme na nějakém hotelu ,název jsem už zapomněla. Přihlásili jsme se na recepci, ubytování bylo možné až po 11hod. Nasnídali jsme se a s obálkou ,kterou jsme obdrželi na recepci se vydali hledat delegátku. Tu jsme našli v obležení klientů .Když se na nás dostala řada tak první bylo placení vstupenek do celého areálu lázní., což byla ta obálka, abychom se prý nemuseli zdržovat u pokladen. Následovala prohlídka celého komplexu, zakončená v nějakém občerstvení s velkou cedulí Čedoku,vřele nám doporučovaná jako místo stravování. Celý týden proběhl celkem dobře, za vedra venku a na pokoji cestovka nemohla .Delegátku jsme viděli až ve čtvrtek, když jsme se ptali na výlet, který měl být v pátek a kdy jsem zjistila že 15 tisíc které jsem si vyměnila nestačí a že budeme ještě dva dny v Harkány. Překvapením bylo, když v sobotu ráno při odchodu z hotelu recepční chtěla zaplatit 12tisic a já nevěděla o co jde . Ještě že vnuci už ovládají angličtinu,tak mi řekli, že chce zaplatit pití co jsme měli k večeři.Tak to pro mně byla drahá novinka, u předchozích dovolených byl k dispozici v ceně večeře čaj a ostatní se platilo hned. Také jsme si u delegátky museli dokoupit lístky do lázní, na tu sobotu už jsem to neřešila, věděla jsem že v sobotu bude spousta lidí. A byla nejlepší, že jsme oblečení na cestu museli nést s sebou, tam se už obléct a jít pro zavazadla na recepci abychom byli včas na zastávce. Autobus měl víc jak půlhodinové zpoždění, ale potěšujicí bylo pouhých 18 cestujicích, tak zase pohodlné sezení.
Už nikdy s CK , cesta autobusem velká pohoda každý své sedadlo a ještě zbývalo. Více jak hodina čekaní na parkovišti před dojezdem do Harkány, abychom tam nebyli před 8hod. Vysazení na autobusové zastávce a úprk průvodce s vnuky před hotel Atrium ,já vzhledem k problému s kolenem jsem šla kus za nimi. Pan průvodce který už běžel proti mně jen v rychlosti sdělil že delegátka nás vyhledá příští den, nebo ať si jí najdeme na nějakém hotelu ,název jsem už zapomněla. Přihlásili jsme se na recepci, ubytování bylo možné až po 11hod. Nasnídali jsme se a s obálkou ,kterou jsme obdrželi na recepci se vydali hledat delegátku. Tu jsme našli v obležení klientů .Když se na nás dostala řada tak první bylo placení vstupenek do celého areálu lázní., což byla ta obálka, abychom se prý nemuseli zdržovat u pokladen. Následovala prohlídka celého komplexu, zakončená v nějakém občerstvení s velkou cedulí Čedoku,vřele nám doporučovaná jako místo stravování. Celý týden proběhl celkem dobře, za vedra venku a na pokoji cestovka nemohla .Delegátku jsme viděli až ve čtvrtek, když jsme se ptali na výlet, který měl být v pátek a kdy jsem zjistila že 15 tisíc které jsem si vyměnila nestačí a že budeme ještě dva dny v Harkány. Překvapením bylo, když v sobotu ráno při odchodu z hotelu recepční chtěla zaplatit 12tisic a já nevěděla o co jde . Ještě že vnuci už ovládají angličtinu,tak mi řekli, že chce zaplatit pití co jsme měli k večeři.Tak to pro mně byla drahá novinka, u předchozích dovolených byl k dispozici v ceně večeře čaj a ostatní se platilo hned. Také jsme si u delegátky museli dokoupit lístky do lázní, na tu sobotu už jsem to neřešila, věděla jsem že v sobotu bude spousta lidí. A byla nejlepší, že jsme oblečení na cestu museli nést s sebou, tam se už obléct a jít pro zavazadla na recepci abychom byli včas na zastávce. Autobus měl víc jak půlhodinové zpoždění, ale potěšujicí bylo pouhých 18 cestujicích, tak zase pohodlné sezení.
Diky těm drahým vstupenkám ,které nám byly vnuceny dobrý po přejití ulice asi 100m
StravaStrava celkem dobrá, ráno stále stejná jen vajíčka, jednou na tvrdo, podruhé míchaná, pak volské oko. Zábavný byl pro nás vytištěný jídelníček. Obalený štikozubec, nebo kuřecí prsa v posteli
UbytovanieVzhledem k tomu že jsme tam chodili pouze přespat a osprchovat se tak to stačilo, že tam nebyla klimatizace, jen dva větráky, s tím jsme se bohužel museli smířit teplota na pokoji večer 29C
SlužbyPersonál se snažil
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaromír J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše v pořádku.
Vše v pořádku.
Vše v pořádku.
StravaVše v pořádku.
UbytovanieVše v pořádku.
SlužbyVše v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 331 € za os.