Hotel je v africkém stylu ve velké zahradě na břehu moře. Pláž je neudržovaná, bez slunečníků a obvyklých služeb velkých hotelů. Prostě vše přírodní. Ale není to potřeba, protože se prostě vykoupete, osprchujete a vrátíte se k bazénu, kde jsou lehátka, bar nebo váš pokoj. Vše na dosah, bez velkého chození
PlážPřístup na pláž po několika schodech bez problému (pro chodící), pro vozíčkáře nebo omezenou chůzi to není. Pláž přírodní, neudržovaná a vcelku prázdná. Jen několik místních, hlavně dětí a o víkendu. Já jsem bohužel byla v době odlivu, který byl přes den, takže žádné koupání, jen brouzdaliště. Při přílivu velké vlny, zkrátka vhodné spíš pro surfing nebo kitesurfing
StravaDalo by se říct, že strava je v evropském stylu. Velice chutná a dobře připravená. Ale protože je hotel málo obsazený, chybí bufet a vše připravují jen pro vás. Obědy a večeře - výběr omezený, který se stále opakuje: kuře, vepřová žebra a steak tuňák. Jednou také hovězí steak. Přílohy: brambory/hranolky, opečené, restované a rýže se zeleninou nebo bez. Snídaně také velice jednoduché, nechybí vajíčko, salám, málo sýra, ovoce, čerstvé džusy. Ale snaží se vyplnit jakékoli vaše přání a vždy s úsměvem
UbytovanieUbytování perfektní, každý den úklid, k dispozici lednička, rychlovarná konvice, pitná voda na čaj, koupelna se vším co je potřeba, teplá voda teče (ohřívá se malým bojlerem, takže to není na dlouhé sprchování, ale pro 2 na pokoji to vystačí)
SlužbySlužby v hotelu, čísníci, údržba zeleně, bazénu - vše bez problému
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate