Služby na hotelu jsou velice dobré, všichni se snaží, aby jste se jako turista cítil dobře. Zejména recepce. Nebyl problém nechat si do večera hotelový pokoj ( dokonce bez poplatku), nebyl problém dohodnout si výlet, taxi, poptat se na cokoliv. Jediný problém byl v těžce zaplaceném transferu. Nebyl to žádný objednaný minibus. Po cestě tam to bylo velice staré auto, které když jsme vytáhly z díry v silnici, tak dokonce dojelo a nazpět auto nedojelo vůbec a řidič nás hodil na trajektu do spárů náhodného taxikáře. Pocity ve dvě v noci nic moc.
PlážPláž je přímo u hotelu, je oslnivě bílá, široká a úplně prázdná. Vzhledem k častému přílivu a odlivu až k zahradám hotelů tady nečekejte na pláži lehátka ani slunečníky. Po pláži chodí pán s velbloudy, masajové s korálky a pak otravní beach boys, kteří po Vás neustále chtějí peníze. Jediná obrana je dívat se skrz ně a nebavit se s nimi ani slovem.
StravaPřímo na hotelu opravdu vynikající. Bohaté snídaně s místním ovocem, vše čisté, doplněné, prostě paráda. Večeře jsme si platili zvlášť. V nabídce měli čerstvé ryby i mořské potvůrky, saláty,..vše ok.
UbytovanieUbytování je čisté, autenticky africké, lepší jsou pokoje v patře. ( nejsou tak tmavé a člověk má pocit, že je víc v bezpečí)
SlužbySamozřejmě jsme v Africe. Chtělo by vylepšovat, pospravovat, investovat...ale na místní podmínky bylo všechno čisté, voda tekla teplá, moskytiery nové nepotrhané. Vše funkční a navíc krásné ložní prádlo zdobené africkými motivy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate