Dovolenou v hotelu Montemar na Rodosu jsme si celou krásně užili. Ubytování, strava, pláž, moře a počasí bez jakýchkoliv připomínek, naprostá spokojenost.
Nemilé překvapení nás zastihlo ještě v Praze na letišti, když partner nebyl uveden na seznamu cestujících při výdeji palubních lístků. Tento nedostatek byl velmi rychle napraven a pak už dovolená probíhala dle našich představ. Dva dny před odletem domů jsme se začali shánět po informaci, v kolik hodin je odjezd na letiště v den návratu. Delegátku Lucii z CK jsme viděli za celou dovolenou 5 minut při příletu, kdy jsme obdrželi letáček s termíny schůzek v různých hotelích. Náš hotel plánovanou schůzku neměl, delegátka řekla, že cokoli budeme potřebovat, máme volat na tel. číslo uvedené v letáčku. S tím jsme se spokojili, celou dovolenou jsme delegátku nepotřebovali. V knize CK ani nikde jinde jsme nenalezli čas odjezdu na letiště a tak začal horor se zjišťováním odjezdu: na recepci-nic, telefonát na číslo z letáčku-nic, napsaná SMS na uvedené číslo v knize CK-nic, volání do Prahy do CK-musíte se obrátit na Invii, která vám zájezd zprostředkovala, Invia-ta se opravdu snažila pomoci, nakonec CK poskytla hot linku-ta pomohla až ve chvíli, kdy jsme ji poskytli číslo smlouvy (tu nám telefonicky poskytla Invia,neb jsme byli na výletě a smlouvu jsme u sebe neměli)..... zkrátka to dalo celkem 2 hodiny telefonování a nejistoty. Takhle si službu CK opravdu nepředstavujeme! Naopak poděkování patří vstřícným zaměstnancům Invie.
PlážPláž čistá, písečná, denně uklizená. Moře čisté, vstup po kamínkách, dá se bez bot do vody. Hloubka již po 5-6m.Počet lehátek hotelu dostatečný (nevím, jak v plné sezóně)-bar na pláži - pivo a nealko a káva.
StravaStrava all inklusive v hotelu Costa Lindia**** byla vynikající, rozmanitá, bohatá - telecí, krůtí, vepřové, ryby, mořské plody. Pití velký výběr - pivo, víno bílé a červené, asi 12 druhů nealko nápojů, jen ranní káva nám nechutnala. Dobrou kávu jsme si dávali na baru, kde od 10 hod. bylo k dispozici veškeré pití alko i nealko, zmrzlina, odpolední sváča. Míchané drinky dle přání. Obědy v restauraci na pláži super.
UbytovanieHotel Montemar**-pěkný pokoj, balkon, lednička, televize-naprosto bez negativních připomínek, úklid denně, ručníky ob den, v případě potřeby i denně. Jen není příliš vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí-schody.
SlužbyPersonál velmi ochotný, z větší části usměvavý a milý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate