Nevím, jestli v ceně byly služby delegátky Renaty... Ta by především měla představovat služby CK. Neviděli jsme ji ani při příletu ani při odletu - jen jsem zahlédl (naštěstí) tabulkus nápisem CK na kanceláři u východu z letiště, kde jsem se anglicky doptal na tuto CK - slečna mi předala obálku s plánkem Rhodosu a listem od delegátky, kde sděluje, že bude na mobilu - tedy žádná infoschůzka... V autobuse nás přepočítal řidič a uvedená slečna a odjeli jsme. Před odletem říkal jeden starší pán (asi cestoval také sám), že mu autobus ujel, a tak musel do hotelu taxíkem za 20 Euro.
Já osobně jsem delegátku nepotřeboval (i když v pokynech bylo uvedeno, že nás bude čekat na letišti a v prvních dnech proběhne infoschůzka) - jezdím do Řecka každý rok, tak se už orientuji. Od pondělí do středy jsem si udělal výlet na nejvýchodnější řecký ostrůvek Kastelorizo a po návratu jsem si prohlédl některé lokality Rhodosu v dosahu autobusové dopravy - bez CK .
Proto jsem byl s dovolenou spokojen - vyjma služeb delegátky CK (alespoň jsme doletěli a odletěli zase zpět).
PlážZ hotelu je na pláž poněkud dále, využil jsem jen jednou - snad to nebyl ten správný úsek...
StravaVyužil jsem jen snídaně, a to ve dnech, kdy jsem byl v hotelu (3x ne, protože jsem si udělal výlet).
Snídaně byly dobré, řekl bych kvalitní, s volným výběrem - spokojenost.
UbytovanieHotel nebyl špičkový, ale to jsem ani nepotřeboval.
Když jsem požádal o ranní vzbuzení, zjistil jsem, že nefunguje hotelový telefon v mém pokoji - nahlášeno v recepci, recepční mě přišel vzbudit klepáním na dveře (OK).
Bohužel ve večerních hodinách netekla teplá voda, jenom snad 2x .
SlužbyRecepční se snažili zodpovědět dotazy, poradit apod.
Úklid - bez připomínek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate