Celkově tento hotel nedoporučuji, alespoň nemám chuť se tam vracet.
PlážV blízkosti není žádná pláž. Mořské pobřeží je skalnaté, pak útes. Absolutně se nehodí ke koupání nebo opalování. Sestup k moři je z kopce, ale zpáteční přístup je horší - musíte jít asi 20 minut prudce do kopce.
StravaCelkově chutné, ani příliš na výběr, ani příliš málo. K jídlu bylo dost. Možná by to bylo špatné pro rafinovanější gurmány. Špatný (velmi malý) výběr dortů (vlastně žádný výběr), nějaké ovoce (alternativně meloun, jablka, broskve, nektarinky).
UbytovaniePostel byla pohodlná, voda byla obecně horká.Úklidová služba zůstala nedostatečná. Velmi zběžně nebo vůbec, jen výměna ručníků a přidání mýdel a pleťových vod.
SlužbyPo příjezdu do hotelu několik minut po 10:00 (po celonočním cestování) jsme nemohli použít restauraci. I když jsme byli na all inclusive a snídaně byla stále k dispozici, před očima nám to velmi rychle uteklo. Další věcí jsou nějaká podivná pravidla týkající se distribuce obědových boxů. Lidé, kteří si zakoupili fakultativní výlety pořádané kanceláří Rainbow (které byly mimochodem o 100% dražší než místní), měli nárok na obědový box, ale pro lidi, kteří si výlety kupovali v místních kancelářích, to tak nebylo. V jiných hotelech stačilo včas nahlásit fakt, že se jede na výlet.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate