Dovolená odpovídala našim představám. Vysoce nadprůměrná byla práce delegátky (MP). Hotel bez nedostatků, personál příjemný, vše čisté, jídlo chutné, ulice bezpečné, frapé lahodné, vlaky včasné, půjčovna aut (přes delegátku).spolehlivá.
PlážPísečná pláž příjemně blízko, pravidelně uklízená. Sestup dna velmi pozvolný, umožňující plošné rozptálení i velkého počtu koupajících během dne. Slunečníky "za konzumaci", která stačila i skromná. Personál pláží všude sympatický, nedotěrný. Pouliční psi neagresivní, nedotěrní.
StravaSnídaně formou bufetu, každý den byla obdobná nabídka, ale všechno co jsme čekali, jsme v ní objevili. Večeře servírované a chutné. K večeři sice nebyla typická řecká jídla, ale ta byla dostupná všude kolem v tavernách. Točené pivo hned u bazénu nebo hned vedle pod platany. Ke každé objednávce v taverně donesou vychlazenou a dobrou vodu, i k pivu.
UbytovaniePokoje byly čisté, pravidelně uklízené, i když dost malé, zavazadla zabírala značnou plochu pokoje. WiFi fungovala dobře i na pokojích. Klimatizace v ceně pokojů,
SlužbyPersonál příjemný, vstřícný, vše ve stylu "no problem". Po příjezdu do hotelu "uvitací drink".
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate