Katia - apartmány Hodnotenie: 3/5 Grécko, Olympská riviéra, Nei Pori
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alexandra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alexandra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Edit Pál
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo skvělé, až na autobus a 5-6 hodin čekání. Mohli by to změnit, aby bylo možné ubytování rezervovat dříve.
Všechno bylo skvělé, až na autobus a 5-6 hodin čekání. Mohli by to změnit, aby bylo možné ubytování rezervovat dříve.
Byla to dokonalost!!!!
StravaNebyl v tom.
UbytovanieBylo to naprosto v pořádku, dostali jsme, co jsme očekávali.
SlužbyBylo to v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
József Nagy
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
odpovídající
odpovídající
Dominika O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po príchode na nás čakal uprataný, čistý apartmán, ako bolo dohodnuté. Zariadenie izby bolo nové, postačujúce. Vybavenie kuchynky tak isto štandard - dva hrnce, panvica, sitko, struhadlo, pohare, šalky, pribory, taniere... Takže nie je nutnosť zo sebou nosiť žiadny riad ako v iných podobných ubytovacích zariadeniach. K izbe patrila pekná terasa resp. balkón zo sieťkou proti hmyzu. Chýbali akurát uteráky a upratovať sme si museli sami, to nám ale nevadilo, nakoľko sme mali väčšie súkromie (nikto vám nechodí po izbe).
Po príchode na nás čakal uprataný, čistý apartmán, ako bolo dohodnuté. Zariadenie izby bolo nové, postačujúce. Vybavenie kuchynky tak isto štandard - dva hrnce, panvica, sitko, struhadlo, pohare, šalky, pribory, taniere... Takže nie je nutnosť zo sebou nosiť žiadny riad ako v iných podobných ubytovacích zariadeniach. K izbe patrila pekná terasa resp. balkón zo sieťkou proti hmyzu. Chýbali akurát uteráky a upratovať sme si museli sami, to nám ale nevadilo, nakoľko sme mali väčšie súkromie (nikto vám nechodí po izbe).
Pláž bola nádherná, čistá s jemným pieskom. Boli tam aj služby ako lehátka a slnečníky za poplatok resp. za konzumáciu napr. káva, voda, lehátko - 3 eura na deň. Tak isto aj možnosť vodných športov. Voda bola ešte trochu chladnejšia, ale dalo sa už kúpať.
Elena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Výborná, čistá a hlavne blízko ubytovania
StravaMali sme vlastnú
UbytovanieVynikajúce - hlavne pre rodiny s deťmi.
SlužbyKomunikovali s nami a nemali sme žiaden problém.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Žaneta M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme prvýkrát v Grécku, ale po tejto dovolenke sme si povedali, že nikdy viac. Ubytovanie bolo síce čisté a nové, ale po týždni neupratovania a nevymieňania posteľného prádla, nekomentujem, zvlášť, keď sú 38 stupňové teploty - klíma za 5eur/deň. Služby nie sú žiadne, treba si priniesť uteráky, potom dokupovať toaletný papier a prostriedky proti komárom, ktorí sú v Grécku asi viac hladní. Mali sme priplatenú polpenziu, ale keď sme zistili, že reštaurácia je asi 1 km, hneď nás prešla chuť. Boli sme ubytovaní na prízemí, takže máte dobrý prehľad o susedoch, čo pijú, jedia, čo majú oblečené, teda žiadne súkromie. Stredisko je tiché, plné reštaurácií a asi piatych vychudnutých psov, ktorí sa túlali po pláži, bolo nám ich ľúto, tak sme ich chodili kŕmiť. S tým by sa malo niečo robiť, lebo to nevyzeralo veľmi dobre. Sme zvyknutý na Slnečné pobrežie v Bulharsku, ale Gréci sa majú ešte veľa čo učiť.
Boli sme prvýkrát v Grécku, ale po tejto dovolenke sme si povedali, že nikdy viac. Ubytovanie bolo síce čisté a nové, ale po týždni neupratovania a nevymieňania posteľného prádla, nekomentujem, zvlášť, keď sú 38 stupňové teploty - klíma za 5eur/deň. Služby nie sú žiadne, treba si priniesť uteráky, potom dokupovať toaletný papier a prostriedky proti komárom, ktorí sú v Grécku asi viac hladní. Mali sme priplatenú polpenziu, ale keď sme zistili, že reštaurácia je asi 1 km, hneď nás prešla chuť. Boli sme ubytovaní na prízemí, takže máte dobrý prehľad o susedoch, čo pijú, jedia, čo majú oblečené, teda žiadne súkromie. Stredisko je tiché, plné reštaurácií a asi piatych vychudnutých psov, ktorí sa túlali po pláži, bolo nám ich ľúto, tak sme ich chodili kŕmiť. S tým by sa malo niečo robiť, lebo to nevyzeralo veľmi dobre. Sme zvyknutý na Slnečné pobrežie v Bulharsku, ale Gréci sa majú ešte veľa čo učiť.
Jan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za danou cenu to byla krásná dovolená!
Delegátka byla naprosto úžasná. Cestou z letiště nám všechno potřebné popsala, takže člověk nemusel nic hledat. Další info k místu pobytu jsme dostali na úvodní schůzce. I na zpáteční cestě se o vše postarala.
Vyplatí se udělat si výlet na nedaleký rozlehlý hrad - dá se tam dojít v pohodě pěšky, na zpátek případně "vláčkem" (speciální auto s vagónky), který jezdí po pobřeží. Prohlídka hradu je v rámci některých zájezdů.
Od místních kanceláří se dají koupit různé zájezdy - doporučuji. Někteří jejich prodavači umí slovensky (česky ne), stejně tak průvodci. Jeli jsme na Meteoru, což bylo úžasné! Doporučuji! V autobuse byli samí Srbové, výklad v srbštině, ale i ve slovenštině. Ceny jsou cca o 10 euro nižší než od české ck, která ty samé zájezdy nabízí při příjezdu (a kupuje je stejně od místních cestovek).
Za danou cenu to byla krásná dovolená!
Delegátka byla naprosto úžasná. Cestou z letiště nám všechno potřebné popsala, takže člověk nemusel nic hledat. Další info k místu pobytu jsme dostali na úvodní schůzce. I na zpáteční cestě se o vše postarala.
Vyplatí se udělat si výlet na nedaleký rozlehlý hrad - dá se tam dojít v pohodě pěšky, na zpátek případně "vláčkem" (speciální auto s vagónky), který jezdí po pobřeží. Prohlídka hradu je v rámci některých zájezdů.
Od místních kanceláří se dají koupit různé zájezdy - doporučuji. Někteří jejich prodavači umí slovensky (česky ne), stejně tak průvodci. Jeli jsme na Meteoru, což bylo úžasné! Doporučuji! V autobuse byli samí Srbové, výklad v srbštině, ale i ve slovenštině. Ceny jsou cca o 10 euro nižší než od české ck, která ty samé zájezdy nabízí při příjezdu (a kupuje je stejně od místních cestovek).
- voda čístá, písek
- vstup do vody velmi pozvolný
- voda je v září již chladnější, ale mě to vyhovuje
- 2x jsem viděl krásnou modrou medůzu, která nežahá (dá se vzít do ruky)
- pláže relativně čisté, ale občas jsou v písku vajgly, které nikdo neuklízí - jezdí sem v září dost Srbů, kteří často kouří
- na pláži jsou sprchy, kde si člověk může při odchodu omýt nohy od písku
- převlékací kabinky
- bez plavčíků (na vlastní nebezpečí)
- velké množství restaurací - běžné jídlo stojí kolem 8 - 10 euro, velká 1,5 litrová voda stojí 1 euro, pivo 3,5 eura, víno jako u nás
- jídlo mají ve všech restauracích podobné kvality, vše dobré
- různá grilovaná masa s hranolky, řecký salát, ryby, mořské potvory, musaka, pizza, těstoviny - po 10 dnech se to už trochu opakuje, ale vůbec mi to nevadilo
- často dávají zdarma jako pozornost podniku nějaký moučník nebo nanuky
- doporučuju především jehněčí maso
- ubytování pěkné - kuchyňka s vybavením (nádobí, varná konvice, dvojplotna, kterou jsme ani nevyužili, balkon
- v hotelu se v průběhu pobytu neuklízí, ale 1x se mění ručníky
- budova je na klidném místě, stěny jsou však "papírové", takže nesmíte mít smůlu na hlučné sousedy - je vše slyšet
- možnost zdarma si půjčit slunečník nebo nafukovací lehátko
- dole ve vstupní hale je pračka, která však byla momentálně rozbitá
- před vstupem do budovy je voda na osprchování nohou
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eduard Kostolný
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ferenc Varga
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla dobrá, počasí bylo hezké a voda teplá. Jídlo bylo chutné. Místní maďarský zástupce venku se o nás nestaral, jako by tam ani nebyl.
Naše dovolená byla dobrá, počasí bylo hezké a voda teplá. Jídlo bylo chutné. Místní maďarský zástupce venku se o nás nestaral, jako by tam ani nebyl.
Pláž je asi 250 metrů daleko a je snadné se tam dostat. Pláž je čistá a upravená.
StravaStrava je průměrná. Nádobí je málo, chladicí zařízení není, sprcha a toaleta jsou vedle sebe......
UbytovaniePokoj je použitelný.
SlužbyHotel je čistý a pohodlný, jen nemá televizi ani žádné zařízení vydávající zvuk. Byli jsme tam v září a měli jsme právě dobré počasí, ale kdyby to bylo uprostřed léta, tak bychom se v našem pokoji opravdu upekli. Klimatizace není. V horku by byl potřeba ventilátor. Nechce se ti vařit, není v čem. Přibližně tolik.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Károly Csonka
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Týden jsme strávili na očekávaném místě v krásném prostředí.
Týden jsme strávili na očekávaném místě v krásném prostředí.
vynikající písčitá pláž, čistá, se všemi druhy služeb.
Stravavlastní stravování
UbytovanieÚplně odpovídalo našim očekáváním
SlužbyÚplně odpovídali očekáváním.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Imréné Papp
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V zásadě jsme se cítili dobře.
V zásadě jsme se cítili dobře.
Pláž byla dobrá a čistá, byli jsme mimo sezónu, nebylo tam přeplněno.
StravaByli jsme soběstační.
UbytovanieBylo to blízko moře, ale vybrali jsme si pokoj s výhledem na moře z boku a byl na opačné straně než moře.
SlužbyDostali jsme to, co bylo uvedeno v popisu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Béla Kovács
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Letos jsme byli v tomto apartmánu pětkrát.
Letos jsme byli v tomto apartmánu pětkrát.
Přímo na pláži. Pláž a moře jsou vynikající
Stravanebylo
Ubytovaniepoměr ceny a hodnoty je vhodný
Službywifi,klima,televize
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Písečná pláž asi 100metrů, přes komunikaci. Každá restaurace tam má kousek pláže pod sebou a obstarává tam servis. Moře je krásně čisté.
StravaVzali jsme si pobyt bez stravy a vůbec nelitujeme. Ráno jsem zašel do pekárny, která je hned naproti a má takový výběr až nevíte co si dát. Ostatní strava není také problém, na každém rohu dělají výborný giros od 2 euro. Navíc je tam spousta marketů,
UbytovanieUbytování dobré a dostačující. Jen první noc byla hrozná, dorazili jsme až ve 23.00 a neměli jsme klimu a nic proti komárúm. Další den už vše bylo jak má .Majitel je příjemný ,takže pohoda.
SlužbyUbytování přesně odpovídalo tomu co jsme očekávali. A popis také seděl. Menší apartmán s možností vlastního vaření. Tv na pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi malý pokojík, velmi skromně zařízený kuchyňský kout, dveře do koupelny nešly zavírat. Celkově bylo vidět, že se do vybavení mnoho neinvestuje, ale všechno bylo čisté a funkční.
Velmi malý pokojík, velmi skromně zařízený kuchyňský kout, dveře do koupelny nešly zavírat. Celkově bylo vidět, že se do vybavení mnoho neinvestuje, ale všechno bylo čisté a funkční.
Pláž velká, písečná s množství barů a volnočasových aktivit. Příjemný vstup do moře.
StravaV hotelu Platon, kde jsme dostali 10% slevu vaří výborně, v ceně je i ouzo a dezert.
UbytovanieUbytování dost stísněné, ale čisté. Docela velký balkón vše zpříjemnil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Diana Vonásková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na first minute cena předražená na 14 dnů, v porovnání s last minuty, chyběl nám na 14 dnů pobytu uklid pokoje- nebo přípravky na čištění WC, podlahy, WC papír se nedoplnoval.
Pláž neudržovaná, špinavý písek s cigaretami, všichni jsme chytli kašel, z výřivého prachu.
Na first minute cena předražená na 14 dnů, v porovnání s last minuty, chyběl nám na 14 dnů pobytu uklid pokoje- nebo přípravky na čištění WC, podlahy, WC papír se nedoplnoval.
Pláž neudržovaná, špinavý písek s cigaretami, všichni jsme chytli kašel, z výřivého prachu.
přeplněná místními Řeky, špinavý písek s klacíky; moře pěkné
Jen mezi placenými lehátky, uhrabávali.
samostrava
UbytovanieDobré, jen WC s koupelnou na pokoji č.2 extra mini, silnější osoba měla problem se vubec usadit na toaletu., otočit.
Službyžádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kristýna Hromasová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná klidná dovolená ideálně pro rodiny s dětmi.
Krásná klidná dovolená ideálně pro rodiny s dětmi.
Krásná čistá pláž spoustu místa na lehátkách i mimo.
UbytovanieUbytovaní pekné čisté a dostatečně vybavené. Jediná věc mohla být lepší a to matrace, ale to je každý zvyklý na něco jiného. Na můj vkus byly moc tvrde a asi hodně pamatují.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erika Pápista
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Se vším jsme byli spokojeni, čistota, pořádek a velmi krásné prostředí.
Se vším jsme byli spokojeni, čistota, pořádek a velmi krásné prostředí.
Pláž byla dostupná pár minut chůze, moře bylo čisté, písečné a krásné.
UbytovaniePokoje byly vhodné, vybavené a čisté.
SlužbyVšechno bylo v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erika Balogh
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Část byla trochu přeplněná.
Část byla trochu přeplněná.
Pláž byla velmi přeplněná. Když jsme se trochu posunuli, už to nebylo čisté a potkali jsme i nudisty.
StravaPříště nevybereme možnost s vlastním stravováním, protože byly jen supermarkety, takže jsme utratili stejně jako kdybychom si objednali all-inclusive stravování.
UbytovanieV pokoji je základní vybavení. Chyběla nám kávovar.
SlužbyApartmán se základním vybavením.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsme v zásadě spokojeni. Můj problém byl s třetím patrem, kde je zabudovaný výtah, ale nefunguje.
Jsme v zásadě spokojeni. Můj problém byl s třetím patrem, kde je zabudovaný výtah, ale nefunguje.
Pláž byla čistá a upravená, nebyla přeplněná.
UbytovanieUbytování bylo čisté, problémy byly pouze se sprchou, protože sprchová vanička je malá a voda odtéká pomalu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Magdolna Gábor
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování je rozhodně perfektní pro dva lidi.. na krásném místě.. blízko moře.. které bylo velmi krásné i přes špatné počasí... snažil jsem se cítit dobře...
Ubytování je rozhodně perfektní pro dva lidi.. na krásném místě.. blízko moře.. které bylo velmi krásné i přes špatné počasí... snažil jsem se cítit dobře...
Pláž je dokonalá.. čistá.. :) ... vzdálenost je asi sto metrů... na konci sezóny samozřejmě nemluvíme o žádném přeplnění... ale jinde také ne.. spíše vymřelé... :)) já to mám rád... ne každý.. moře není studené.. je možné se koupat.. i když jsem měl opravdu špatné počasí..
Ubytovanieprotože jsem byl sám ve čtyřlůžkovém pokoji, bylo to naprosto pohodlné.. pro čtyři osoby bych to rozhodně nedoporučoval..:(...
Službytiché...velmi dobré místo...WI-FI katastrofa...ale koupelová voda fantasticky horká...:)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Pláž dobře dostupná,čistota nebyla nejlepší, mnoho nedopalků a úlomků větviček, moře skvělé
UbytovanieUbytování dobré, pár drobných závad by chtělo odstranit ( např. prasklá vanička ve sprše), jinak klidná část letoviska nám vyhovovala
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla super
Dovolená byla super
Na pláž jsme to měli kousek,pláž písčitá,moře krásné,teplé a čisté.Lehátka i slunečník na celý den za 3,50Eura,ale patřila k tomu káva podle přání,já si dávala frapé a malá láhev vody,která byla chlazená,takže super.
StravaNa obědy a večeře jsme chodili a byli jsme velmi spokojeni.Např.gyros neměl chybu :-) Ovoce spousty na stánkách a i prodej z auta stačil,výborné sladké hrozny vína,broskve,nektarinky,banány ,vše skvělé kvality.
UbytovanieKlasika,ale úplně stačilo.
SlužbyVe Steliosu žádné služby nebyly,ale naše delegátka Marie se o nás postarala na 1*
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate