K večeru býval příjemný ochlazený vzduch, velmi milé po horkém letním dni..
PlážAč jsme mladý pár bez dětí, nutno podotknout, že konkrétně pláž u hotelu určitě není vhodná pro rodiny s dětmi (bylo přímo nebezpečné plavat zde v moři díky hejnu řítících se surfařů neuvěřitelnou rychlostí po moři :-) )
Okolní pláže byly však bezchybné, naprosto krásná scenérie a křišťálově čisté a azurové moře v nás zanechalo výjimečně krásný dojem :-)
StravaStravování v hotelu bylo přímo zdrcující (nejsme nároční, ale co je moc, to je příliš). Malý výběr teplých pokrmů (oběd i večeře), bohužel ani z toho mála se téměř nedalo vybrat (převážně skopové neočištěné maso, dušená kuřecí křídla v rajčatech - absolutně bez chuti a vůně, někdy i neidentifikovatelné cosi v rosolu - na naše zvyklosti opravdu zvláštní kuchyně... Byli jsme vděčni za pečivo a saláty, což samozřejmě nelze obědvat a večeřet 2 týdny) Snídaně byly jednotvárné: vajíčka, párky, toasty, sladké pečivo - avšak díky bohu za ně... Doufáme a věříme, že naše hodnocení napomůže ke zlepšení.
UbytovanieUbytování bylo hezké, pokoj byl čistý, denně uklizen.. Vcelku dobrý dojem.
SlužbySlužby hotelu byly vcelku dobré, velmi příjemný ochotný a milý personál, pokoj byl hezký a čistý, okolí taktéž čisté a udržované, nikoliv za "plotem" :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate