Ermis Hotels & Resorts Hodnotenie: 3/5 Grécko, Lefkada, Lygia
Gabriela P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Gabriela P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Fantastická nabídka za tak atraktivní cenu
Fantastická nabídka za tak atraktivní cenu
Fantastická nabídka za tak atraktivní cenu
StravaFantastická nabídka za tak atraktivní cenu
UbytovanieFantastická nabídka za tak atraktivní cenu
SlužbyFantastická nabídka za tak atraktivní cenu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ewa S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Pobyt v hotelu i ve městě samotném se vydařil.
Pobyt v hotelu i ve městě samotném se vydařil.
Pláž je velmi blízko hotelu, bohužel prakticky na hlavní ulici. Čisté s lehátky a slunečníky k pronájmu, mimo tuto oblast se to liší.
StravaSnídaně jsou dobré, ale téměř vždy stejné. Jen káva by mohla být o něco lepší.
UbytovanieHotel byl nedávno renovován, ale standardem jsou „jen“ tři hvězdičky. Je čistý a uklizený. Jen matrace v postelích byly velmi nepohodlné.
SlužbyRodinný hotel - velmi milý personál k dispozici 24/7.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Árpádné K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Ubytování bylo průměrné, ale byli jsme na lepších místech.
Ubytování bylo průměrné, ale byli jsme na lepších místech.
László Károly J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Velmi zdařilá dovolená. Hotel je malý, velmi komorní, na dobrém místě, blízko všeho. Pokoje jsou čisté, uklízejí se denně. Pokoj má balkon, není si na co stěžovat. Dole je malý bazén a lázně.
Velmi zdařilá dovolená. Hotel je malý, velmi komorní, na dobrém místě, blízko všeho. Pokoje jsou čisté, uklízejí se denně. Pokoj má balkon, není si na co stěžovat. Dole je malý bazén a lázně.
Pláže jsou čisté, klidné, tiché a bez davů. Výhledy jsou nádherné. Západ slunce na tomto místě na pláži je neuvěřitelný.
StravaSnídaně byly monotónní, ne moc pestré, ale chutnaly dobře. K snídani byla k dispozici káva a nápoje. Obsluha byla skvělá.
UbytovaniePokoje čisté, koupelna čistá a pěkná, klimatizace fungovala dobře ****
SlužbyPersonál hotelu je velmi milý, ochotný a trpělivý. Velké plus pro Frappé – bylo úžasné. Nejlepší ve Vasiliki. Uklízečky každý den tvrdě pracují a já si jejich práce vážím. S pozdravem Polka, která je neuvěřitelně milá a ochotná. Velké plus pro hotel – usměvavý a ochotný personál je poklad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Damian L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Parícia Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Výlet byl průměrný.
Výlet byl průměrný.
Ubytování bohužel pod každou kritiku. Vždycky jsme museli žádat o toaletní papír. Neuklidili, nezametli, ani o poločase se nevyměnilo ložní prádlo. Chodili jsme po písku a oblázcích na podlaze. Nahrané fotografie bohužel neodpovídají realitě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gitta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Čisté moře a pláž v blízkosti ubytování.
UbytovanieČisté „řecké“ ubytování s přátelským majitelem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zsuzsanna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Místo je hezké, výhled je taky hezký! I když hudba z baru pod pokojem duněla až do 2 hodin ráno! Když jsem je požádal, aby ji ztlumili, dostal jsem trhanou reakci!
Místo je hezké, výhled je taky hezký! I když hudba z baru pod pokojem duněla až do 2 hodin ráno! Když jsem je požádal, aby ji ztlumili, dostal jsem trhanou reakci!
Pěkné, čisté!
StravaNepochopili jsme to!
UbytovanieNedostatečné vybavení, jen varná konvice a toustovač! Starý nábytek, nepohodlná postel! Toaleta nefungovala správně! Ať jsem si stěžoval sebevíc, nic se nezměnilo!
SlužbyNebyla tam vůbec žádná služba!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Výlet byl dobře zorganizovaný. Lefkadu opravdu stojí za to vidět.
Výlet byl dobře zorganizovaný. Lefkadu opravdu stojí za to vidět.
Bylo to od nás asi čtvrt hodiny chůze. Kvalita vody byla v pořádku, pláže byly poměrně přeplněné.
StravaDali jsme si snídani. Porce byly štědré a pestré.
UbytovanieSplnilo to svůj účel, ale vyskytly se drobné nedostatky (silný zápach z kanalizace, rozbité prkénko na záchodě). Snídaně sice byla naplánována na 7:30, ale téměř každý den se podávala později. V principu by to nebyl problém, ale jelikož jsme měli zaplacené všechny volitelné programy, neustále jsme spěchali. To během dovolené není moc výhodné.
SlužbyNebyly žádné jiné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milena Jirasová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Od dvouhvězdičkového hotelu jsme příliš neočekávali, ale byli jsme nemile překvapeni ubytováním. Příroda a moře krásné.
Od dvouhvězdičkového hotelu jsme příliš neočekávali, ale byli jsme nemile překvapeni ubytováním. Příroda a moře krásné.
Veřejná pláž hlava na hlavě, raději jsme chodili o něco dále, kde jsme byli spokojeni.
StravaSnídaně - plesnivé vafle a ovoce. Po upozornění majitelka odstranila.
UbytovaniePřízemní pokoj pro 3 osoby měl maximálně 12m2, lůžka byla tak blízko vedle sebe, že nešla otevřít skříň a pohyb více jak jedné osoby v uličce mezi postelemi a zdí byl nemožný. Pokud jsme mírně odsunuli lůžko, abych mohla do postele, nešlo se dostat na balkon, z něhož byl výhled na sousedící budovu hotelu a složené staré harampádí. Zařízení místnosti těžce za zenitem.... Svoji nespokojenost jsme nahlásili slečně delegátce, závěr byl však takový, že se jedná o standardní pokoj. Měla jsem možnost nahlédnout do vedlejšího pokoje, kde byla úroveň o úplně něčem jiném. Jelikož jsme si zamluvili pobyt již o velikonočních svátcích a navíc na 14 dní, měla se CK více snažit, aby došlo k nápravě.
Služby+ klimatizace v ceně, čistota
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Finančně přijatelné, stravování horší, lokalita hezká.
Finančně přijatelné, stravování horší, lokalita hezká.
Snídaně byly velmi podprůměrné. Nečekali jsme nic extra, ale šunka naházená spolu se zeleninou v jedné misce a toasty s vajíčky a slaninou opět naházené na sebe dávalo velmi špinavý a neupravený dojem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Krisztián T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Samotný výlet byl dobře zorganizovaný. Letadlo odletělo včas a v cíli čekala průvodkyně s autobusem, /byl špinavý/, který mě odvezl do rezervovaného ubytování. Protože jsme dorazili brzy, v 9:00, museli jsme čekat na náš pokoj, což jsme samozřejmě pochopili. Check-in v hotelu nebyl, ale paní pracující na baru nám dala klíč od pokoje kolem 11:30, zaplatili jsme jí za použití klimatizace a rekreační poplatek, za který jsme nic nedostali
Samotný výlet byl dobře zorganizovaný. Letadlo odletělo včas a v cíli čekala průvodkyně s autobusem, /byl špinavý/, který mě odvezl do rezervovaného ubytování. Protože jsme dorazili brzy, v 9:00, museli jsme čekat na náš pokoj, což jsme samozřejmě pochopili. Check-in v hotelu nebyl, ale paní pracující na baru nám dala klíč od pokoje kolem 11:30, zaplatili jsme jí za použití klimatizace a rekreační poplatek, za který jsme nic nedostali
Hostel má vlastní malou pláž, na kterou může vstoupit kdokoli, nejen lidé, kteří tam bydlí. Voda byla většinou klidná, jelikož se nachází v zátoce. Samozřejmě jsme se zde nejen vykoupali, ale také navštívili několik krásných pláží na ostrově.
StravaKatastrofa. Každý den kostka šunky, nakrájený sýr, mini máslo, rajčata. Měl jsem 2x řecký jogurt a 2x míchaná vejce. Zalévaný pomerančový džus, kávu jsem se ani neodvážil ochutnat. Ale ostatní cestující řekli, že káva chutnala strašně.
UbytovanieJak se ukázalo, ubytování a váš pokoj byly prodány všem se stejnou fotografií. Výhled na moře, terasa, jednoduše zařízený pokoj. To by nebyl problém. My jsme naopak dostali sufni ve fsz vedle kuchyně, jejíž terasa vyhlížela na prašnou cestu a zeď a terasu sousedního domu, ze které bylo do jisté míry vidět moře. . Místní děti s chutí vyskočily na terasu. Jmenovaný průvodce, který byl zaměstnancem cestovní kanceláře, nebyl schopen smysluplně pomoci a mohl nabídnout pouze zdánlivě horší ubytování. Bylo to obrovské zklamání. /25. Oslavili jsme zde výročí svatby./
SlužbyLehátko zdarma, odpadky byly vynášeny každý den, jednou týdně jsme dostali čisté ložní prádlo a ručníky a jednou nás uklidili a vyprali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Adamcová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem na Krétě a na Kosu, Lefkáda je zatím nejkrásnější ostrov, který jsem navštívila. Nádherná příroda, úžasné pláže, skvělé restaurace i v horách. Ty byly přímo příjemným překvapením!!! Stojí za to, půjčit si auto a celý ostrov projezdit.
Byla jsem na Krétě a na Kosu, Lefkáda je zatím nejkrásnější ostrov, který jsem navštívila. Nádherná příroda, úžasné pláže, skvělé restaurace i v horách. Ty byly přímo příjemným překvapením!!! Stojí za to, půjčit si auto a celý ostrov projezdit.
Pláž přímo u zahrady penzionu, malá, soukromá, když si lehnete na lehátko, máte málem nohy v moři.....nádhera. Místní kluci tam ráno chytají ryby, dokonce i chobotnici vylovili.
StravaStrava velmi skromná, snídaně téměř nedostatečné, museli bychom si připlatit 5 EU na osobu a den, takže jsme se chodili vydatně naobědvat do řeckých restaurací. Večeře výběr ze tří možností, které se pravidelně opakovaly, což je škoda, protože řecká kuchyně je vynikající.
UbytovaniePenzion je zrekonstruován, takže všechno je nové, včetně vybavení, všude velmi čisto, příjemný personál. Skvělé místo pro klidnou dovolenou, pláž pár metrů, vlastně přímo v zahradě.
SlužbyRecepce, bar s malou restaurací, kde podávají snídaně, případně večeře, otevřen podle požadavků hostů, velmi milý personál. Úklid pokojů kromě neděle, každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 734 € za os.
Václav Hegr
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý
Dobrý
Dobrý
StravaJednoduché a stále stejné
UbytovanieDobrý
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Slavěna Tichá
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nadherne misto, malicke, poklidne, v tuto dobu malo turistu. Perfektni na klidnou dovolenou, odpocinkovou. Zaroven krasne vylety po okoli.
Nadherne misto, malicke, poklidne, v tuto dobu malo turistu. Perfektni na klidnou dovolenou, odpocinkovou. Zaroven krasne vylety po okoli.
Plaz asi 50metru,cista,vstup do more pozvolny, voda pruhledna. Samozřejmě i na plazi spousta moznosti ke stravovani, ale neobtezuje to, da se pekne valet i mimo dosah restauraci(taveren).
StravaMeli jsme bez jidla, ale dobre vybavena kuchynka, nebyl problem si uvarit jednoduche jidla. V okolí spousta moznosti ke stravovani. A velky vyber, myslim ze kazdy si prijde na sve. Ceny v pohode.
UbytovanieKrasny apartman, zrejme po rekonstrukci, perfektne vybaveny, cisty, velky balkon. Pan domaci velice prijemny, kazdy den vzdy ukizeno, vymena rucniku probihala snad co dva dny, skvele.
SlužbyNaprosto vyhovujici.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 523 € za os.
Petr V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Za prvé jsme si vařili několikrát sami nebyli jsme přeci v hotelu, ale to by jste měli jako cestovka vědět????když mi posíláte dotazník jak v hotelu vařili????. Vaší delegátku jsem viděl akorát jednou a to při přistání na letišti????pak se už neukázala
Za prvé jsme si vařili několikrát sami nebyli jsme přeci v hotelu, ale to by jste měli jako cestovka vědět????když mi posíláte dotazník jak v hotelu vařili????. Vaší delegátku jsem viděl akorát jednou a to při přistání na letišti????pak se už neukázala
moc hezká písek
Stravauvařil jsem si velmi dobře, ale jinak jsme navštívili taverny a byli jsme spokojení
Ubytovaniedobré krásný výhled na moře????
Službydobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Vchod do hotelu jestli se tomu může řikat hotel byl katasrofální museli jsme kufry tahat přes kamení a různou sut´ která tam zůstala po opravě silnice hotel vůbec nebyl vidět přes trávu a rozbitou branku kolem hotelu jenom štěrk hned jsem tam spadla roztrhla si kalhoty odřela ruku a vyvrkla maliček su per začátek dovolené recepci sme nemohli najít byla z boční strany po schodech na recepci nikdo nebyl a po delší době přišel majitel a nevědel co tam chceme nakonec nám řekl čislo pokoje a klíče prý jsou ve dveřich vsude se mluví pouze anglicky němčinu vubec neuznávajji určite tento hotel nedoporučuji
Vchod do hotelu jestli se tomu může řikat hotel byl katasrofální museli jsme kufry tahat přes kamení a různou sut´ která tam zůstala po opravě silnice hotel vůbec nebyl vidět přes trávu a rozbitou branku kolem hotelu jenom štěrk hned jsem tam spadla roztrhla si kalhoty odřela ruku a vyvrkla maliček su per začátek dovolené recepci sme nemohli najít byla z boční strany po schodech na recepci nikdo nebyl a po delší době přišel majitel a nevědel co tam chceme nakonec nám řekl čislo pokoje a klíče prý jsou ve dveřich vsude se mluví pouze anglicky němčinu vubec neuznávajji určite tento hotel nedoporučuji
Cesta na pláž byla dlouhá podél pobřeží až za přístav asi jedem kilometr v tom nesnesitelném vedru to bylo hodně únavné jinak pláž bala pěkná čistá voda hodne teplá na pláži taverny s občerstvením lehátek a slunečníků dostatek jeden slunečník a dvělehátka za 15 euro
StravaMěli sme snidani která se skládala ze šunka sýru chleba másla na vyžádání vám paní udělala amoletu která se skládala ze dvou vajíček nic vic ještě tam byl jogurt a med a mysli z ovoce pouze meloun na pití džusy a káva každý den stejný
UbytovanieUbytování taky žadná hitparáda v koupelně nešla sprcha tak sme se museli kleknout pod kohoutekze sper ve zdi lezla ještěrka kapky na skleněné zástěně nikoho celý týden nezajímali
SlužbyJediné pozitivum byl bazén a posezeni bylo pěkné a čisté
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nóra Balásházy
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 658 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Už bych nejela..první den bez snídaně, v den odjezdu taky bez snídaně. Co se týče snídaně, tak dostatek ale bohužel tam vždycky někdo hlídal, aby jste si nic neodnesli na pokoj, kontrola jak ve škole. bylo to nepříjemné. Pokoj - vybavení starší, ale ok. Cesta na pláž asi 5 min, lehátka a deštník za 10 euro na den. Pláž hezká. Restaurace asi 15min pěšky, pro starší lidí nepříjemná cesta po velmi rušné hlavní ulici bez chodníku. Co se týče hotela, tak neskutečný ruch z hlavní ulice. Dále je v hotelu zřízená prádelna, která funguje i v neděli od 05h ráno, je slyšet mandl, nebo nevím co to je, prostě bouchání ala 5 min. Jediný recepční byl příjemný, usměvavý. Chyběla nám tam řecká vstřícnost, úsměvy. Kdo to zažil tak pochopí. Za mě tedy sem už ne. A v neposlední řadě musím pochválit delegáta Filipa!! Kdyby bylo na světe víc takto bezprostředních, pohodových lidí, svět by byl hezčí.
Jana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamil K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byly spokojeni 8/10 až na vypsané nevýhody.
Celkově jsme byly spokojeni 8/10 až na vypsané nevýhody.
Hotel přímý přístup na pláž nemá což je očividné už z umístění hotelu na kopci (výhody popsané v celkovém shrnutí)
StravaJsem na stravu dost náročný (kuchař) Takže za mě těžký průměr. Očekával bych kvalitnější suroviny a kuchyni více zaměřenou na Řecko. Největší drzostí hotelu však je že k polopenzi nedostanete k jídlu (oběd) zadarmo ani vodu (0,25l 2 eura) Snídaně ok ,tam bylo s nápoji a jídlem vše v pořádku to znamená také těžký průměr.
UbytovanieNejvětším lákadlem pro nás byl pokoj s výhledem na moře a to hotel Esperides splňuje na 100%. Výhled na moře mají všechny pokoje ale u některých nemusí být tak dokonalý jako jsme měly my (střední čast hotelu).Vzhledem k tomu jak vysoko je hotel umístěn byl to nejůchvatnější pohled co jsme zatím při ubytování měly.Další by bazén a ten je opravdu nádherný s perfektním výhledem na moře zakončený směrem k moři bez žedných jiných překážek. Co nás ale nepotěšilo když manažer hotelu uspořádal velkou Řeckou svatbu pro ůplně cizí lidi a jejich příšerná zpěvačka a hudební produkce hrozné kvality nás do pozdních hodin nenechala usnout, Vězte že kdyby to byla krásná,klasická Řecká svatba tak to sem nepíšu ;)
SlužbyPersonál v hotelu (kromě manažera) Byl jako z jiného světa. Osobní přístup,ochota samý usměv a zařídil i nezaříditelné na tyto sympaťaky budeme dlouho vzpomínat. Ůklid na jedničku, vše po ruce každý den. Bar u bazénu v pořádku ale kvalita a cena nápojů nepřiměřená. donášení vlastních nápojů k bazénu zakázáno. Bazén se v 7:00 zavírá a následuje "čištění" až do rána . Za mě velké mínus co se zavírací doby týče.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi