Atlantica Holiday Village Kos Hodnotenie: 4/5 Grécko, Kos, Marmari
Stanislav Pišše
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
memá chybu
memá chybu
čistá a vybavená
Stravahodně jídla a široký výběr
Ubytovanievelice pěkné
Službyna vysoké ůrovni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kristýna D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená opravdu splnila naše očekávání, byli jsme se vším až na pár drobností velice spokojeni. Pro rodiny s dětmi je tento hotel to pravé místo, bezdětným párům bych jej ale nedoporučovala. Do hotelu bychom klidně jeli znovu.
Dovolená opravdu splnila naše očekávání, byli jsme se vším až na pár drobností velice spokojeni. Pro rodiny s dětmi je tento hotel to pravé místo, bezdětným párům bych jej ale nedoporučovala. Do hotelu bychom klidně jeli znovu.
Pláž byla naprosto úžasná, od hotelu oddělená pouze úzkou komunikací. Lehátka a slunečníky byly k dispozici zdarma, zabírali jsme si je vždy před snídaní kolem 8 h a vždy jich bylo ještě hodně volných. Akorát odpoledne už museli lidé ležet na zemi. Pláž byla opravdu písčitá bez kamenů, vstup do moře pozvolný, moře bylo krásně čisté, akorát asi 2x byly na kraji moře řasy, což ale ničemu nevadilo. Velikost pláže byla dostačující, v moři jsme se nikdy nemačkali, často jsme tam byli dokonce sami. Na pláži byly rozestupy mezi jednotlivými lehátky také dostačující.
StravaV rámci all inclusive byl bohatý výběr jídel i nápojů, po celý den se dalo v některém z barů či restaurací najíst. Kvalita jídla i pití byla dobrá (samozřejmě odpovídající all inclusive, špičkovou kvalitu očekávat nelze), vždy jsme si z bohaté nabídky něco vybrali. Při večeři se podával welcome drink pro dospělé i pro děti. Jediné, co mě opravdu zklamalo, byly ryby a mořské plody, v Řecku bych očekávala čerstvost, bohužel oboje bylo cítit a opravdu nechutnaly dobře. Rovněž většina mas byla "gumová".
UbytovaniePokoje byly pěkné, moderně vybavené a čisté, jediná nevýhoda byla, že nešly zevnitř zamykat dveře do pokoje a mladší syn (1,5 roku) si neustále otevíral dveře a utíkal ven.
SlužbySlužby byly perfektní, personál usměvavý, nevtíravý, ale vždy nápomocný, všude bylo čisto, v jídelně se neustále uklízelo, zde nemám žádnou výtku. Animační tým také pracoval pečlivě, avšak vzhledem k nízkému věku našich dětí jsme tyto služby nevyužívali, takže kvalitu animací nemůžeme hodnotit. Bazény byly čisté, udržované. Plážové osušky bylo možné měnit obden.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

















