Amour Holiday Resort Hodnotenie: 4/5 Grécko, Korfu, Sidari
Jakub K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Hotel vyžaduje kompletní rekonstrukci. Mnoho pokojů je zchátralých, špinavých a vlhkých a některé jsou viditelně plesnivé. Před odjezdem jsem kontaktoval hotel i cestovní kancelář Travelplanet, abych se ujistil, že jako rodina se dvěma dětmi nám bude přidělen rodinný pokoj se samostatnou ložnicí pro rodiče. Byl jsem informován, že nám takový pokoj bude přidělen – se samostatným pokojem pro děti a dveřmi oddělujícími ložnici rodičů. Takové pokoje v hotelu skutečně existují, ale žádný nám nebyl přidělen. Jak se později ukázalo, k dispozici je jen malý počet takových pokojů. Navíc jsme byli ubytováni v pokoji, který byl napaden plísní. Terasu jsme také nemohli používat, protože pokoj se nacházel přímo vedle skládky odpadků. V prostoru byl nepříjemný zápach, hluk ventilátoru byl slyšet 24 hodin denně a popelářské vozy pravidelně narušovaly klid. Okamžitě jsme problém nahlásili na recepci s tím, že pokoj neodpovídá nabídce a informacím, které jsme obdrželi před odjezdem. Byli jsme však informováni, že změna pokoje není možná. Je zajímavé, že další hosté v podobné situaci dostali nové pokoje. Jeden z nich nahlásil problém rezidentovi o několik hodin dříve a byl ve stejný den přemístěn do stejného rodinného pokoje, jaký nám byl slíben. Navíc byl podobný pokoj přidělen i páru bez dětí. Po nahlášení problému rezidentovi nám bylo nejprve řečeno, že změna pokoje není možná. Když jsem jí sdělil, že další hosté dostali nové pokoje, přiznala, že je to pravda, a znovu požádala o změnu na recepci. Nakonec nám byl přidělen jiný pokoj – bez plísně a bez výhledu na kontejner – ale měl stejnou velikost a stále chyběla samostatná ložnice pro rodiče. Již po jednom dni v novém pokoji se ukázalo, že sprcha je špatně postavená. Po několika minutách sprchování se velká část pokoje zaplavila vodou.
Hotel vyžaduje kompletní rekonstrukci. Mnoho pokojů je zchátralých, špinavých a vlhkých a některé jsou viditelně plesnivé. Před odjezdem jsem kontaktoval hotel i cestovní kancelář Travelplanet, abych se ujistil, že jako rodina se dvěma dětmi nám bude přidělen rodinný pokoj se samostatnou ložnicí pro rodiče. Byl jsem informován, že nám takový pokoj bude přidělen – se samostatným pokojem pro děti a dveřmi oddělujícími ložnici rodičů. Takové pokoje v hotelu skutečně existují, ale žádný nám nebyl přidělen. Jak se později ukázalo, k dispozici je jen malý počet takových pokojů. Navíc jsme byli ubytováni v pokoji, který byl napaden plísní. Terasu jsme také nemohli používat, protože pokoj se nacházel přímo vedle skládky odpadků. V prostoru byl nepříjemný zápach, hluk ventilátoru byl slyšet 24 hodin denně a popelářské vozy pravidelně narušovaly klid. Okamžitě jsme problém nahlásili na recepci s tím, že pokoj neodpovídá nabídce a informacím, které jsme obdrželi před odjezdem. Byli jsme však informováni, že změna pokoje není možná. Je zajímavé, že další hosté v podobné situaci dostali nové pokoje. Jeden z nich nahlásil problém rezidentovi o několik hodin dříve a byl ve stejný den přemístěn do stejného rodinného pokoje, jaký nám byl slíben. Navíc byl podobný pokoj přidělen i páru bez dětí. Po nahlášení problému rezidentovi nám bylo nejprve řečeno, že změna pokoje není možná. Když jsem jí sdělil, že další hosté dostali nové pokoje, přiznala, že je to pravda, a znovu požádala o změnu na recepci. Nakonec nám byl přidělen jiný pokoj – bez plísně a bez výhledu na kontejner – ale měl stejnou velikost a stále chyběla samostatná ložnice pro rodiče. Již po jednom dni v novém pokoji se ukázalo, že sprcha je špatně postavená. Po několika minutách sprchování se velká část pokoje zaplavila vodou.
Dobré a velmi dobré. Upraveno dle předpisů.
StravaVelmi dobře
UbytovanieZ rozhovorů s ostatními hosty vyplynulo, že podobný problém se vyskytoval i v mnoha dalších pokojích. Hotelový personál byl většinou zdvořilý a ochotný, ale jedna recepční, Kristina, byla mimořádně nepříjemná a arogantní a působila dojmem, že o všech požadavcích rozhoduje ona. Ostatní personál byl přátelský, ale často nebyl schopen nic udělat bez jejího souhlasu. Na druhou stranu, velmi dobré jídlo bylo vrcholem pobytu. Hotel má také dobrou polohu, blízko krásných pláží a atraktivních rekreačních oblastí. Bazén bych však hodnotil jako průměrný. A konečně, v den odjezdu bylo ještě jedno bolavé místo. Transfer z letiště byl naplánován na 12:40 a autobus dorazil kolem 12:50. Oběd v hotelu začínal každý den přesně ve 12:30 a mezi snídaní a obědem se standardně podávalo občerstvení. V den odjezdu se však občerstvení nepodávalo a restaurace nebyla připravena na oběd v obvyklou dobu. Mnoho členů polské skupiny doufalo, že si před cestou dají alespoň malé jídlo. Měli jsme pocit, že obsluha byla záměrně pozastavena, dokud naše skupina neopustí hotel, aby se předešlo podávání oběda odcházejícím hostům. To bylo velmi nepříjemné a zanechalo v nás pocit nedostatku pohostinnosti a neúcty.
SlužbyDobře
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Výlet proběhl hladce a s programem jsme byli naprosto spokojeni.
Výlet proběhl hladce a s programem jsme byli naprosto spokojeni.
Jídlo nebylo rozmanité, nápoje byly ředěné.
UbytovaniePoloha ubytování pro nás byla perfektní, personál byl velmi milý a ochotný. Nebyli jsme spokojeni s čistotou ubytování, dveře a toaleta byly ucpané špínou, museli jsme začít uklízet hned po příjezdu. V pokoji se nám rozsvítilo světlo, ale i přes slib pomoci ho nikdo nepřišel opravit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 652 € za os.






















