REZIDENCE ARGIRIS Hodnotenie: 3/5 Grécko, Korfu, Agios Stefanos
Petr Granát
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
příjemný klidný hotýlek
příjemný klidný hotýlek
pouze písková a docela čistá
Stravabez stravy, vařili jsme si sami
Ubytovanienaše studio bylo v suterenu hotelu a asi proto v něm byla větší vlhkost
Službypěkný bazén, internet
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
HELENA VALLÁŠOVÁ
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo na úrovni, příchod k pláži byl delší, než jsme očekávaly, jelikož jsme nebydlely s dcerou dle smlouvy, ale byly jsme ubytované jinde. Původně jsme měly bydlet v Arilas, hotel Sea Breeze a bydlely jsme v Agios Stefanos, v rezidenci Argiris. CK nám vysvětlila, že původní majitel v Sea Breeze nás chtěl na poslední chvíli ubytovat někde v zadní části hotelu a CK nám tedy našla lepší bydlení a tak jsme byly celkově velice spokojené. U rezidence byl krásný bazén, pláž byla také čistá. Zájezd jsme měly bez stravy, ale jídlo, které jsme si kupovaly sami bylo za přijatelné ceny i v restauracích a tavernách. V rezidenci bydleli turisté ze Srbska, Německa, Běloruska a Rumunska i s malými dětmi, ale nijak jsme se vzájemně neomezovali, atmosféra byla příjemná a domácí pán i paní byli skvělí, denně nám uklízeli pokoj a 1x za pobyt nám vyměnili povlečení, osušky i ručníky a doplnili toaletní papír dle potřeby. Takže děkuji Invii i CK za nádhernou dovolenou.
Ubytování bylo na úrovni, příchod k pláži byl delší, než jsme očekávaly, jelikož jsme nebydlely s dcerou dle smlouvy, ale byly jsme ubytované jinde. Původně jsme měly bydlet v Arilas, hotel Sea Breeze a bydlely jsme v Agios Stefanos, v rezidenci Argiris. CK nám vysvětlila, že původní majitel v Sea Breeze nás chtěl na poslední chvíli ubytovat někde v zadní části hotelu a CK nám tedy našla lepší bydlení a tak jsme byly celkově velice spokojené. U rezidence byl krásný bazén, pláž byla také čistá. Zájezd jsme měly bez stravy, ale jídlo, které jsme si kupovaly sami bylo za přijatelné ceny i v restauracích a tavernách. V rezidenci bydleli turisté ze Srbska, Německa, Běloruska a Rumunska i s malými dětmi, ale nijak jsme se vzájemně neomezovali, atmosféra byla příjemná a domácí pán i paní byli skvělí, denně nám uklízeli pokoj a 1x za pobyt nám vyměnili povlečení, osušky i ručníky a doplnili toaletní papír dle potřeby. Takže děkuji Invii i CK za nádhernou dovolenou.
























