Radosław S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Hotel a jeho okolí je opravdu skvělé, už teď plánuji, že se tam co nejdříve vrátím.
Hotel a jeho okolí je opravdu skvělé, už teď plánuji, že se tam co nejdříve vrátím.
Krásné, písek, pár kamenů a mořské dno je tvrdé a příjemné.
StravaJídlo bylo skvělé, i když některé polévky bych trochu víc okořenil.
UbytovaniePokoje, kdo se v Řecku ubytuje v pokoji, postel je čistá, personál je velmi milý a usměvavý.
SlužbyMůžete si tam dobře naplánovat každou minutu svého pobytu a užít si to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







