Rixos Sea Gate Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh
Magdalena Wagner
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Nejlepší all inclusive, ve kterém jsme kdy byli. Hotel, personál, jídlo – všechno na tomto místě bylo úžasné. Určitě se vrátíme.
Nejlepší all inclusive, ve kterém jsme kdy byli. Hotel, personál, jídlo – všechno na tomto místě bylo úžasné. Určitě se vrátíme.
Velký, pozvolný sjezd do vody, velmi dlouhé molo (1,5 km) a na jeho konci krásný korálový útes – úžasný zážitek. S pobytem v Rixos Premium Seagate jsme nadšení!
StravaJídlo bylo na Egypt velmi dobré. Každý den jsme večeřeli v jiné tematické restauraci a kvalita byla vynikající. Vřele doporučuji.
UbytovanieVelký pokoj, minibar denně doplňovaný, velmi pohodlné postele a skvělé zatemňovací závěsy.
SlužbyHotelová zábava je špičková, s velmi pěkným miniklubem. K dispozici je skvělé fitness centrum a venkovní posilovna. Navzdory velikosti hotelu je zajištěna vynikající doprava golfovým vozíkem. Korálový útes vedle hotelu je nádherný a ideální pro šnorchlování.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
v žádnem prospektu či infu o hotelu nebylo nikde napsáno, že k moři Vás jeden a půl kilometru vozí elektrický bus :( to bylo největší zklamání se možbnost nekoupat hned u pláže :( bus byl často přeplněn a nedalo se nikam sednout a člověk musel na stanovišti v 35 stupních celsia čekat dalších třeba 6-10 min na další bus ... tady už bohužel nikdy :) velké zklamání :( na místě kde se člověk mohl koupat v moři - totální přelidnění a neschopnost místních plavčíku postarat se bezpečny vstup či výstup z moře :( velmi smutná zkušenost ....
v žádnem prospektu či infu o hotelu nebylo nikde napsáno, že k moři Vás jeden a půl kilometru vozí elektrický bus :( to bylo největší zklamání se možbnost nekoupat hned u pláže :( bus byl často přeplněn a nedalo se nikam sednout a člověk musel na stanovišti v 35 stupních celsia čekat dalších třeba 6-10 min na další bus ... tady už bohužel nikdy :) velké zklamání :( na místě kde se člověk mohl koupat v moři - totální přelidnění a neschopnost místních plavčíku postarat se bezpečny vstup či výstup z moře :( velmi smutná zkušenost ....




























